Кои са тайните ви оръжия за нежна кожа?

  • 4 427
  • 218
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 67
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа? Много   обичам,  особено маски.Използвам козметика, която е подходяща за кожата ми. 2. Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате?  Трудно избирам подаръци.Особено  за мъж .  Подарявам книга или техника.

# 211
  • Мнения: 1 050
1.   Обичате ли да си правите специални терапии у дома, когато ви остава време? Имате ли своите „оръжия“ за здрава кожа? Все по-рядко ми остава време за специално терапии и търся готови продукти, които да ме спасят след тави теб ден на работа и после вкъщи с детето. Обикновено ползвам масла за цялото тяло, но трудно поддържам богат избор вкъщи.
2.   Трудно ли избирате подарък за специален повод? По-трудно ли избирате подарък за мъж и на какво обичайно се спирате? Трудно избирам подарък за мъж, макар че те започнаха да се грижат доста повече за себе си последните години и има хубава и качествена козметика и за мъже. Подаръци обикновено избирам според рекламите препоръките от приятели.

# 212
  • Мнения: 172
1.Обичам, даже много. Но на последък все по- рядко имам време. Тайното ми “оръжие” е ексфолиант за тяло след него дълбоко хидратиращи масла или лосион.
2. Подаръци избирам според човека, каквото знам , че му харесва. И за жена и за мъж. А когато не разполагам с време да обикалям за подарък купувам ваучер.

# 213
  • Мнения: 381
Тайната на моята нежна кожа е много хидратация  и колаген!
Подарък за мъж по трудно избирам. Според неговите интереси избирам да му хареса и да го използва!

# 214
  • Мнения: 954
1. Това е времето за мен и с удоволстие се грижа за себе си като имам възможност.
2. По-трудно избирам подарък з мъж, особено ако не е много близък.

# 215
  • Мнения: 1 902
1. Специалната ми терапия се свежда до пилинг маски и подхранващ крем. Основно залагам на оптимална чистота на кожата и контрастен душ.
2. Да трудно ми е. Козметиката е вариант, но пак е трудно, ако не познаваш вкуса на мъжа. Обикновена залагам на ваучери - така всеки може да избере според вкуса си.

# 216
  • Мнения: 278
1. Да, правя си терапии вкъщи. Ако не два пъти в седмицата, то поне веднъж. Обичам експресните маски за лице и коса
2. Определено много трудно избирам подаръци. Няма значение дали ще е за жена или мъж. По принцип избирам нещо практично или според желанието на човека.

# 217
  • Мнения: 14
1. Много обичам домашните глезотии! Както и терапиите в салон, разбира се. Вкъщи често си правя маски и масажи, ароматерапия на фона на хубава музика и леката светлина на солна лампа...
2. Подаръци избирам с удоволствие, но обмислям добре какво да подаря. Напоследък често подарявам книги, както на мъже,така и на жени. За специални поводи и на много близки хора - картини.

# 218
  • Мнения: 478


Изтеглени са късметлиите, които печелят терапия за витализиране на кожата от играта на SNB Professional.
Това са:


margo**
Симона_
lozanovaa
Blablabla92
Plamena..



Честито! Tada

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 28.02.2020 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com, като упоменат, че са победители в играта на SNB и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (три имена, адрес и телефон за връзка).


Благодарим на всички потребители за участието!

Общи условия

Активация на акаунт