Тема за бързи въпроси и отговори ~ Всичко за нашите деца ~ Училищен блиц ~ Тема №4

  • 33 392
  • 749
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
Детето само не може ли да си пише домашните?

# 466
  • Майничка
  • Мнения: 12 559
Ако детето е под 13г., не би следвало да използва фб профил.
Ще се напаснат нещата с времето, просто има доста колеги, които тепърва се обучават в движение на нови неща (не по тяхна вина), някои разчитат единствено на лична техника, която не винаги е с нужните параметри и т.н. Всеки иска поне в началото да стъпи на нещо познато, за да тръгнат добре нещата.

# 467
  • софия
  • Мнения: 25 367
Както писа тези дни Емил Джасим "Корона вирусът направи с бг образованието това, което нито един министър до сега не успя." Nerd

# 468
  • София
  • Мнения: 5 276
Добро утро. Нашето училище е пуснало на сайта, че сме получили уведомление през Школо, което вчера падаше цял ден и не сме го получили, май дори не са успели да го изпратят.
Благодаря на всички, които споделят опит. Ситуацията е безпрецедентна и определено някои училища ще изпъкнат, което ще помогне за в бъдеще за по-лесен избор на училище.
Успех на всички и се пазете!

# 469
  • София
  • Мнения: 62 595
Има тема за дистанционното обучение във форума
https://www.bg-mamma.com/?topic=1189992

Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 09:07 от Фран

# 470
  • Мнения: 683
Здравейте,
Някой може ли да ми помогне с тази домашна по английски -дали е вярно това, което написахме?
Изразите доста ни затрудниха, а никъде не откриваме как се превеждат ☺

# 471
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 985
на последното може би Ф е по-подходящо.

# 472
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
Здравейте,
Някой може ли да ми помогне с тази домашна по английски -дали е вярно това, което написахме?
Изразите доста ни затрудниха, а никъде не откриваме как се превеждат ☺





На 5) трябва да е Е.
Другото е ОК

# 473
  • Мнения: 683
Благодаря Flowers Hibiscus

# 474
  • Мнения: 1
Здравейте! Имам много важен въпрос. Сега всички знаем за дистанционното обучение. Тъй като си седим вкъщи и засега не можем да влизаме в училището тази година ще се проведат ли поправителни изпити и ако се проведат как ще се случи ?

# 475
  • Майничка
  • Мнения: 12 559
По същия начин като НВО, ДЗИ и изпитите за повишаване на оценка в 12 клас - присъствено, при спазване на мерките за безопасност.

# 476
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 985
момичета и момчета, последно какво се прие за оценките за кандидатстване след 7 клас - само материала от 5 до 7 клас или материала и оценките от 5 до 7 клас?
Благодаря.

# 477
  • София
  • Мнения: 2 442
За тази година: материал от 6 и 7 по литература, от следващата и 5 клас влиза, БЕЛ и математика няма как да се ограничи.
Оценки само от 7 клас.

# 478
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 985
много ти благодаря. Simple Smile
Горинич младши обсъдил оценката си по БЕЛ с госпожата (представил се между 5 и 6) и заявил, че не иска допълнителен тест за 6.
а аз не знам защо съм запомнила, че влизат и оценките по математика и БЕЛ от 5, 6 и 7 клас и запалих.

# 479
  • София
  • Мнения: 2 442
Оценките от 5 и 6 клас се вписват в свидетелството, но не се взимат предвид при формирането на бала след 7 клас.

Общи условия

Активация на акаунт