Бебеправене и кухо яйце

  • 577
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте дами. Нова съм в групата имам някой въпроси. Ще се радвам на малко разяснения от мами с опит. Таа моята история.. Аз съм със нередовен цикъл вариращ от 28 до 38 дни и доказана поликистоза. От известно време правим опити за бебче. Последния  ми цикъл беше на 26.11.19г. След нова година реших да отида на преглед на 7.1.2020г.. Преди да отида правих тест отрицателен. Доктора потвърди поликистозата и каза че най вероятно нямам овулация. Но след 5 дни пак да  направя тест. През това време бях на ендокринолог паривхме изследвания единствено пролактина беше горнограничен. Ии така след 5 дни направих пак тест беше положителен. Посетих доктора видя миниатюрен плоден сак и ми каза да отида следващата седмица това беше на 13.01. Тази седмица на 23.01 бях пак на преглед и се видя че сакчето е станало 12мм но не се вижда точица в него и ме наплаши чеможе да е кухо яйце. След две седмици следващ преглед. Какво мислите по въпроса? Далипък съм няма мн късна овулация.. След като на 7 при прегледа не де видя нищо..

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 14:36 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 12 725
Не мисля, че някой може да каже. Запаси се с търпение. Дано всичко е успешно!

# 2
  • Мнения: 2
Надявам се да е успешно😣

Общи условия

Активация на акаунт