Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Как става смяна на талон на автомобил?

• 9 586
  • 18
  •   3
Отговори
# 15
Благодаря за бързия отговор.

А на канал ще трябва ли да минавам и какво ще ми струва допълнително, ако минавам?

# 16
Да дадем отчет: колегата се оказа прав, точно 20 лв., а редът е 1-во гише - час и половина чакане, канал 5 мин. за проверка на шаси и двигател, 3-то гише и каса.

# 17
  • Сливен
Здравейте! През уикенда си избрах кола в друга административна област. След няколко часа сме при нотариуса и имам някои питания. Разбрах, че не е задължително да променям регистрационните номера, но въпреки това ми се иска да го направя.
Въпросът ми е колко ще ми се усложни/оскъпи живота смяната на номера. Т.е. какво повече трябва да направя и платя, за да си сменя номерата?

# 18
Вижте този линк: https://cars-help.com/bg/polezna-informaciya/razhodi-za-registra … iya-na-avtomobil/

Дано да Ви е от полза. За информация за таксите и процедурите при покупка на автомобил с БГ номера скролнете по-надолу след като натиснете линка, първоначално информацията е за кола нов внос. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт