Съни бийч по bTV

  • 42 107
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 821
JoyJoy

Вие сериозно ли за тоя сериал и това театралничене ....
Дали привържениците са готови да чуят негативите?!
Засега само саундтрака става....Imp

Съни Бийч а-ла Лас Вегас JoyJoyJoy

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 20:48 от Блю

# 121
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Лично аз очаквах друго, повече. Промото за следващия епизод ми бе най-интересно.

# 122
  • Мнения: X
Леко сериалче, допада ми. Ще го видим по-нататък.
Заснет е много хубаво, операторите им са добри.

# 123
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Бахаров бе дървен, много зле. Ще си го гледам, лек е. Ще видим какви номера ще си въртят.

# 124
  • Мнения: 1 429
Първоначални асоциации:Кухня,Лас Вегас.Започна много тъпо,поне според мен и въобще не ме грабна.Личи си,че искат да рекламират курорта,но в следващия момент някакви пияни младежи,абсолютна анархия във фоайето.Знам каква слава има Слънчев бряг,ама чак толкова ли...
После обаче. ... девойката,която я зарибяваше Я.Б.ми хареса как играе,Я.Б.също(чак сама на себе си се чудя, защото ми е много, много анти,а тук малко са го направили да прилича на човек).И разбира се Бойко,той си играе ок,поне според моите разбирания.Започна да се заформя интрига....

# 125
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 769
А като го изпусне човек къде може да гледа повторение?

# 126
  • Мнения: 1 209
Приятно беше за гледане като фон.

Бях предубедена относно Евелин, но тук изпъкна. Аръков също ми хареса.  Бойко просто не мога да го възприема с този глас някак си.

# 127
  • Мнения: 9 484
На мен ми хареса. Точно, каквото очаквах, лежерно и приятно. Наистина прилича на Лас Вегас.

Единствената ми забележка е към озвучаването, на моменти въобще не чувах какво говорят.

# 128
  • София
  • Мнения: 16 023
А като го изпусне човек къде може да гледа повторение?
   
За България - може да се гледа в БТВ плюс, до 1 седмица са там сериите, после трият.

# 129
  • Мнения: 10 978
А като го изпусне човек къде може да гледа повторение?

Нищо не сте изпуснали, спокойно. Яко преиграване!!!  От Иван и Андрей какво може да очакваме... само като си спомня "Истински истории" и за какво велико преиграване иде реч, а то също продукция на "Междинна станция"...

Но ако все пак мнооого държите, ето линк за гледане: https://btvplus.bg/produkt/seriali/23148/sezon-1/sani-bijch-epizod-1

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
На мен ми хареса,весело и интересно.И реално в някои отношения.

# 131
  • Мнения: 10 599
На доста места и аз не разбирах какво говорят, дано подобрят звука за в бъдеще.

# 132
  • Мнения: 11 543
Аз също не съм очаквала нещо повече. Точно това очаквах. За петък вечер е идеално. Бойко и Инджова много ми харесват. Аниматорката ( не се сещам за името на актрисата) и Аръков също ми допада как играят. Ще видим и по- нататък де. Засега ще гледам. Simple Smile

# 133
  • Мнения: 10 599
Какво е променил Иво Аръков в лицето си (освен зъбите)? Бях му страшна фенка във "Фамилията", но сега нещо не ми допада в лицето му....

# 134
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 769
Айша, diziler,  благодаря за отговорите!
Ще го изгледам.

Общи условия

Активация на акаунт