Съни бийч по bTV

  • 41 961
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 6 887
Бившата жена на Кръстанов ми е много неприятна.
Някой по-назад питаше коя е - извън сериала му е гадже - Виттория  Николова се казва

# 181
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Явор ме напрегна в сцената на плажа. Там ми се сториха "дълги" паузи преди да си каже репликите. Ако правилно съм чула в едно от промото героят му каза, че имат един месец, за да спечелят пари. Ще ги прегледам отново, но на телефона ми е тегаво. Тримата ще сложат прът в плановете му, докато той ги тормози Simple Smile

# 182
  • Мнения: 1 478
Бившата жена на Кръстанов ми е много неприятна.
Някой по-назад питаше коя е - извън сериала му е гадже - Виттория  Николова се казва
Не съм доволна. Не я харесвам.

# 183
  • Мнения: 3 439
Е тя затва е бивша 😁

# 184
  • Мнения: 1 478
Не говорим ли, че е бивша в сериала. Иначе пише, че скоро ще се бракуват на морето, вдъхновени от сериала. 😥

# 185
  • София
  • Мнения: 7 878
Чак се с сега изгледах епизода. Простотия до шия. Бте са специалисти  за глупости. Да си купуват турските сапунки.

# 186
  • Мнения: 6 887
И аз не я харесвам. Не съм чела за брак, дано не е истина, пишеше на няколко места, че искала да се връща в Италия, там била израстнала. Бойко обаче ми е изключително симпатичен.Stuck Out Tongue Winking Eye

И на мен ми допада засега сериала, Лидия Инджова пак със страхотна роля Joy

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 22:39 от Poliiii

# 187
  • Мнения: 1 673
На мен малко ми прилича на Снежана Макавеева. И на мен много не ми хареса, но ако са щастливи с Боби, няма проблеми. Smile

# 188
  • Мнения: 10 679
Да си кажа и аз, че и мен не ме кефи Grinning Бойко си го представям с някоя по-симпатична девойка, но щом се обичат младите, да се взимат Simple Smile

# 189
  • Мнения: 6 887
Представяш си го ти, но той изпусна- вече съм омъжена Joy
Извинявам се, няма да спамя повече!
А Явор според мен е много талантлив, дано успее да се отърве от тези си пороци.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 08:12 от Poliiii

# 190
  • Мнения: 90
И аз изгледах първия епизод.Не е лошо сериалчето.Харесвам и Лидия Инджова и Бойко Кръстанов.Бахаров не е от най-приятните хора,но пък е добър актьор а Иво Аръков много приятно ме изненада много е готин като Младен.Само Ивон ме дразни малко и то по скоро че на Ивелин Костова все и дават еднотипни роли.Сега за това,че преливат от една продукция в друга,ако бяха избрали някакви непознати щеше да има нещо от сорта на “ами тия новите не се справят добре”(както беше с Мартин от Под прикритие).Четох и коментари във фейсбук тук са по малко но там много коментираха,че нямало връзка много с реалността.И се чудя кога средностатистическия българин ще разбере че това е филм/сериал и е ХУДОЖЕСТВЕНО произведение,а не документален филм.Ако искат реалност си пускат новините и виждат реалността.И как това не им прави впечатление в чуждите сериали защо?Защото не са запознати с чуждата действителност в руските,американските,испанските или английските сериали.Това е комедиен сериал,а не научнопопулярен филм за летовниците в Слънчев бряг.Съмняваме да има кухни като тази в сериала “Кухня”,ама никой не е казал няма как това да се случи всички гледат и се смеят,но.... дойде ли бг продукция тя ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да се придържа максимално до действителността и ако тя не е смешна няма да правят комедии.Само драми с истински персонажи сега то ако не е тип съдби на кръстопът не си е истинско кино .....Много ограничено мислене е това все едно по време на театрална постановка някой зрител да стане и да каже “спрете това не изглежда действително да се е случило “

# 191
  • Мнения: 3 439
Кожена сватба 🤗 Изборът на главните актьори е перфектен и се залага на млади, чудесно 🙂

# 192
  • Мнения: 10 679
Една седмица съм била в разгара на лятото в СБ и това, което видях по улиците не се различаваше от показаното в сериала. Няма какво да се правим на изненадани...
Освен това нали трябва да е забавно, какво да показват - немски баби как си правят кални бани??? Grinning Може, ако правят филм в Албена Grinning Хареса ми аналогията с кухнята в Кухня Wink

# 193
  • София
  • Мнения: 27 020
Оо, аз го казах вече. Действителността в Слънчака е на 90% същата, да не кажа и по-зле. Няма такава пиянска простотия като там. Виждал съм посред бял ден и при минаващи хора с деца как се прави секс върху предницата на автомобил и какво ли още не.
Другаде са проблемите в шоуто, ама това все пак е само един епизод. Вярвам, че ще се оправят. Да видим. Simple Smile

# 194
  • Мнения: 5 819
Изгледах първа серия от сериала и не ми хареса много. Ще му дам шанс, тъй като е български сериал.

Общи условия

Активация на акаунт