Съни бийч по bTV

  • 42 084
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 79
Хареса ми сериала,свеж и приятен за гледане.

# 211
  • Мнения: 21 270
Запис и от мен,само в петък ли го дават?

# 212
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, в петък, от 21.00 ч.

# 213
  • София
  • Мнения: 23 072
Имах кофти предчувствие за този сериал, но се оказа, че съм сбъркала. Явно съм имала нужда от нещо свежо, леко, забавно и непретенциозно. Единствено Явор Бахаров ми е много дразнещ като визия и всеки път като го видя ми идва да му вкарам един ритник във физиономията. А и като човек е кофти, та съвсем ми е противен.
Иво Аръков приятно ме изненада. Бойко ми е един такъв - бейбифейс, но какво да се прави, и Лео Ди Каприо беше така.
Имам забележки откъм озвучаването. Кога ще се научат тези хора, че зрителите не обичат да се напъват, за да чуят какво излиза от устите на актьорите. Аман.

# 214
  • Мнения: 1 366
. Единствено Явор Бахаров ми е много дразнещ като визия и всеки път като го видя ми идва да му вкарам един ритник във физиономията. А и като човек е кофти, та съвсем ми е противен.


А, баш! Само това пропуснах в моя обзор - абсолютно същото мнение Simple Smile Благодаря Simple Smile

# 215
  • Мнения: 1 560
Не беше лошо началото, малко скучно ми се видя. Лидия ми е любимка, Евелин се справя добре засега. Като цяло актьорите са добре.
В Слънчев бряг съм била 1-2 пъти, но след видяното (баш като в сериала), кракът ми повече няма да стъпи там.

# 216
  • Мнения: 1 212
Здравейте, благодаря за линка към сериала, тъкмо го изгледах.
Хареса ми, свежарски е.
Малко ми напомня на един руски сериал, който даваха по БТВ Комеди - Хотел Елеон.
Събрали са известни лица, да видим как ще е нататък 🐱

# 217
  • Мнения: 669
Здравейте, благодаря за линка към сериала, тъкмо го изгледах.
Хареса ми, свежарски е.
Малко ми напомня на един руски сериал, който даваха по БТВ Комеди - Хотел Елеон.
Събрали са известни лица, да видим как ще е нататък 🐱
с тая разлика,че в Хотел Елеон, младите бяха неизвестни и оттам отлепиха Simple Smile

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 16 036
Аз за нищо на света не стъпвам в С.Б.
Не го харесвам и никога не съм го харесвала.
Имаме страхотни курортни градчета с далеч по интересни и красиви забележителности и морал! Simple Smile

# 219
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
ММ е от Бургас. Като цяло не съм фен на морето, но няма как Simple Smile Първата ни година заедно, 2002, бяхме цял месец на морето и обикаляхме. Снимах се на последния хотел в края на Слънчев бряг. Когато след години минахме отново оттам, освен че при спускането откъм Варна имах чувството, че ще влетим в някой хотел, изобщо не успях да разпозная онази сграда отпреди години. Признавам си, че миналото лято останах шокирана и от развитието на Несебър.

Явно първоначалния анонс за взаимоотношенията между героите е леко неверен - конфликтът се появява сега, а не в миналото.

# 220
  • Мнения: 9 617
Ама моля ви, Мич Бюканън говори на някаква смес между ямболско-сливенско-бургаски диалект. Това не е само бургаски, да не се обиждаме, въййй! Grinning
Във всеки хотел има по един такъв (спасител, пиколо, сервитьор) готов да спасява и ощастливява де що има рускиня.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 10:51 от Ice Queen

# 221
  • Мнения: 6 490
Чак сега изгледах - хареса ми, доволна съм. Simple Smile На лаптопа нямах проблеми със звука. Актьорите са симпатяги, справят се добре. Историята си е стандартна  - колектив, приятелства, любов, интриги... Ще си го следя и настройвам на лятна вълна.Wink

# 222
  • България
  • Мнения: 6 203
Сега го изгледах, защото нямах големи очаквания, обаче даже и Бахаров ми хареса в ролята.
Започва леко и приятно, но сигурно ще има драми.

# 223
  • Мнения: 1 691
А самия хотел наистина ли е в Слънчев бряг? Сцената вечерта в клуба беше на Елените. Дали е хотела не е там?

# 224
  • Мнения: 9 617
Виктория Палас, Сл. Бряг.
Уж 5*, но доскоро дупка с хлебарки, мишки и роми.
От миналата година е на Маргините и май се опитват да вдигнат нивото.

Сцената в бара не беше ли в "Мексо"(Сл. бряг) . Не загледах много..

Общи условия

Активация на акаунт