Съни бийч по bTV

  • 42 105
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11 541
Инджова е страхотна, а Гомес и Младьен са ми любимци. Явор също играе чудесно. Определено ще продължа да гледам.

# 286
  • Мнения: 2 583

Май не са го показвали още. Богаташ някакъв, собственик на няколко хотела на Банско и Слънчев Бряг, така каза шефа на Гомез, като го смъмри че е надрал колата.

# 287
  • Мнения: 4 075
Ще ме изкефи Крумов да е някакво митично лице, което всички са чували, но никой не е виждал. Да се окаже, че той е немецът, на финала да купи хотела на Гомез и го направи управител Joy

# 288
  • Мнения: 20 157
Да е някоя конкуренция на шефчето Бахаров.

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Сериалчето е леко, без претенции, добре снимано и топли като за през февруари. Малко ми олекна със скалъпеното обвинение срещу археоложката, ама нейсе. Трябвало е нещо да измислят.
Бойко ме кефи, макар че някак еднакво играе в различни роли. Младен (Иво) обаче ми допада, влиза добре в образ на спасителче.
Крумова не ми беше симпатична и в 7 часа разлика, някак плоско играе.
Ще чакам петъка. Към алтернативния съм по-критична.

# 290
  • Мнения: 6 493
Хареса ми и втори епизод. В любимец започва да ми се превръща Младен-Мич-Иво. Убийствен акцент Smile - Чи ко?! С Дарина-Лидия ще са готини лудаци. Тя умна и сериозна, той непукист и сваляч, който ще падне в капана на любовта.
Новата богаташка много си прилича визуално с Ивон (забравих името на актрисата).

# 291
  • София
  • Мнения: 11 562
И на мен много ми харесва Иво как влезе в роля. Умее да се преобразява, във Фамилията беше много различен.
И на тримата мъже им се получава леко играта.

# 292
  • Русе
  • Мнения: 1 770

А този актьор на когото така и не мога да запомня името( срам) ми е такъв любимец още от Връзки.И персонажа не запомних, дето ще правят далаверите с управителя?!

Ишков ли имаш предвид?

И аз днес наваксах със Сънито. Снощи гледахме ОИ. Този, за сега ми се струва по-интересен. Не мога да повярвам, но Бахаров ми хареса, а по принцип не го харесвам. Бойко си ми е любимец от Стъклен дом още. Харесвам и Евелин, Лидия и Иво ми допадна като игра / доста по-различен от Фамилията/.

# 293
  • Мнения: 580
Хареса ми и тоя епизод. Приятно ме изненада и играта на повечето актьори, и свежия хумор без простотии, и дори сценария. Не съм гледала много Аръков, освен в скъпи наследници, но тука съм му фен 😀

# 294
  • Мнения: 9 029
Ишков ли имаш предвид?
А,същият!Ми то пък фамилия ли е ,да я запомни човек JoyМного ми е приятен.

# 295
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Очаквах Иво да изтърве делвата Simple Smile

- Знаеш ли колко е стара?
- Прочетох./ То си пише.

Не е точно цитиране Simple Smile

# 296
  • Мнения: X
След избухването на цели четири сериала наведнъж, сега гледам повторението на Съни бийч (реклами има), защото не го гледах вчера и това филмче наистина ми харесва! Най-много от четирите. Мисля да постоя в тази тема, здравейте! 🌺

# 297
  • Мнения: 20 157
Освен Инклузива и Луната, кой е четвъртия?
Луната ми я похвалиха, дали я има фв нова плей?
Инклузива ми се стори тъпичък и набързо и евтино направен.

# 298
  • Мнения: X
Новия сезон на Откраднат живот

# 299
  • Мнения: 9 484
Ишков ли имаш предвид?
А,същият!Ми то пък фамилия ли е ,да я запомни човек JoyМного ми е приятен.

И на мен много ми харесва и все забравям как се казва. 😄
Много готин образ имаше във Връзки.

Общи условия

Активация на акаунт