Съни бийч по bTV

  • 42 120
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 570
Луната я има в нова плей.

# 301
  • София
  • Мнения: 11 568
Аз ги нареждам Съни бийч - Ол инклузив - Ягодова луна. Луната е много зле на фона на Съни бийч от към качество, ефектите са ужасни, половината играят и зле. Вярно, че са различен жанр, но Съни бийч е направен много по-професионално. Дано и сценарият напред е добър. За момента ми изглежда като Кухня, предимно смешки с лек сюжет, без задълбочаване.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 17:27 от Niya-

# 302
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Снощи гледах "Ол инклузив", за да не гледам днес две серии, иначе принципно бях решила в петък да гледам "Съни"-то, а "инклузив"-а да го оставя за събота. Ще видим нататък.

Еее, е нали уж двоен епизод. пфф
Досега от "Съни бийч" е излъчен само един епизод, тази вечер ще излъчат пак един - от 20ч.
Между другото - повтарят "Съни бийч" по bTV Comedy. И в събота и в неделя има някакви повторения от 15.00 и от 22.30. Не знам обаче дали са все на един и същ епизод.

А този актьор на когото така и не мога да запомня името( срам) ми е такъв любимец още от Връзки.И персонажа не запомних, дето ще правят далаверите с управителя?!
Николай Ишков (вече са отговорили, но да си напиша и аз Smile)
По едно време беше президент на футболния "Спартак" - Варна (той е варненец) и винаги съм свързвала това име със спорта, футбола в частност. А той пък бил актьор. Smile

При определени ракурси страшно ми прилича на актрисата от филмчето за роднините ... там беше двойка с Орлин Павлов.
Боряна Братоева и Даяна Ханджиева май наистина си приличат.
Скрит текст:
Боряна Даяна


Богаташката в Теслата/ Боряна Братоева/ не разбрах как се казва в сериала.
Героинята засега май ни я представиха само като г-ца Крумова, но във финалните надписи видях, че е Виктория. А колата е Астън Мартин. Теслата беше предната - с която Гомес ходи до Ст.Загора.
Изхождайки от фамилията, Крумов е бащата на въпросната Виктория. Собственик на Royal-нещо си. Поредният олигарх, вероятно. Не са ни го показали още.

Епизодите на всички сериали ги качват на съответните платформи (bTV Plus или Nova Play) почти веднага след края на излъчването.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 19:22 от DamaPika

# 303
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Съжалявам, че ще наруша правилата за последователни постове, но...
Ето кой кой е в "Съни бийч":



Очевидно, епизодичните роли ще се допълват или променят в зависимост от съответния епизод.

# 304
  • Мнения: 1 469
На Виваком БТВ ХД не го излъчиха, по Комеди днес повториха първи епизод, някой знае ли що така ?

# 305
  • Мнения: 7 570
Съни Бийч, според мен, е направен най-добре и модерно. Луната ми напомня много на 7 часа разлика, сценарият със сигурност ще е на 50% идентичен с предишните сериали на сценаристката , направо ме е яд, защото са вкарани добри актьори.
“Ол Инклузив” ми е приятен и непретенциозен, малко просташки на моменти ми се струва да бъде, но поне не е натоварващ.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 17:56 от Candy_girl

# 306
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
На Виваком БТВ ХД не го излъчиха, по Комеди днес повториха първи епизод, някой знае ли що така ?
Как не са го излъчили? Виваком да не би да излъчват някакво паралелно bTV? Снощи беше от 20.00 българско време. За тогава ли става въпрос?
А за повторенията -  кой ли би могъл да отговори, при положение, че самите редактори на сайта не са написали кога коя серия ще повтарят. Довечера от 22.30, утре от 15.00 и от 22.30 пак има, остава да пробваш отново.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 17:57 от DamaPika

# 307
  • Мнения: X
Днес по Comedy повториха първи епизод от 15 и пак ще го повторят от 22:30; утре същото, но с втори.

# 308
  • Мнения: 11 545
Ишков не играеше ли в "Под прикритие" точно собственик на футболен отбор? Thinking На мен "Ол инклузив" малко ми простеЙ. Засега ще продължа да го гледам, но ако не ми хареса по-нататък може и да го зарежа.

# 309
  • Мнения: 1 209
Съни Бийч, според мен, е направен най-добре и модерно. Луната ми напомня много на 7 часа разлика, сценарият със сигурност ще е на 50% идентичен с предишните сериали на сценаристката , направо ме е яд, защото са вкарани добри актьори.
“Ол Инклузив” ми е приятен и непретенциозен, малко просташки на моменти ми се струва да бъде, но поне не е натоварващ.


Мнението ми напълно съвпада с вашето.

Макар че с Луната проблемът ми е друг. Асен Блатечки ми е вече страшно нелицеприятен в телевизията. Никога не ми е бил секси, сега още повече. В добавка и тигровото палто и писъците на девойката Боршош ми идват прекалено много.  Но за да не изглеждам като хейтър, предпочитам нов сериал, отколкото да продължава тая  жива мъка с разтягането на "Откраднат живот" . ..

Както и да е , отплеснах се. "Съни бийч" без кой знае какви претенции е приятен фон на петъчната вечер. Много харесвам Севда, знам какво им е на тези жени.

Понеже аз не съм гледала "Дяволското гърло" Дарина е приятна изненада на за мен.
За Иво вече казах, че образът му е най-правдободобен. Пусне ли акцента и ме набива смях.
Много ми напомня на един бивш колега гларус който обичаше да казва, почесвайки се по срамните си части: "Ти от мен да знаеш, аз морски дарове не правя, аз ги извайвам."  Морски дарове= деца, заченати по време на сезона

# 310
  • Мнения: 9 044
Ишков не играеше ли в "Под прикритие" точно собственик на футболен отбор?
Да,участва.Не сещам точно дали с футбол се занимаваше ,но имаше вземане-даване с Джаро и после с Иво.

# 311
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, Николай Ишков играеше Силвио някой си. Не знам дали собственик или президент (не винаги съвпадат), но със сигурност беше свързано с футболен отбор. Покрай него вкараха сюжетната линия за т.нар. "черно тото" във футбола.

Ето едно гостуване на сем. Ишкови с три от 4-те си деца в "Преди обед". Било е на 10.септември 2018-та.
Нора Ишкова: Нямаше да съм това, което съм, ако не беше Николай
В момента снимам нов сериал - казва се "Слънчев бряг". Иван и Андрей са продуценти, сподели Николай Ишков

# 312
  • Мнения: 1 469
Как не са го излъчили? Виваком да не би да излъчват някакво паралелно bTV? Снощи беше от 20.00 българско време. За тогава ли става въпрос?
А за повторенията -  кой ли би могъл да отговори, при положение, че самите редактори на сайта не са написали кога коя серия ще повтарят. Довечера от 22.30, утре от 15.00 и от 22.30 пак има, остава да пробваш отново.

Аа, сега разбрах, грешно им е инфото в програмата на Виваком. Пише, че е от 9 пускаш и почва филм вместо сериал. От 8 вървеше някаква турска сапунка "Завинаги" нея я пропускам директно.

# 313
  • Мнения: X
Понеже аз не съм гледала "Дяволското гърло" Дарина е приятна изненада на за мен.
За Иво вече казах, че образът му е най-правдободобен. Пусне ли акцента и ме набива смях.
Много сладка актриса и според мен пресъздава ролята си много забавно! Аз я гледах в "Дяволското гърло", тук ролята ѝ е коренно различна и също толкова добре изиграна.
Иво Аръков ми е много хубав! ☺️Откакто заякна и си оправи зъбите, направо си е красавец. Не съм го гледала никъде в роля, но се справя чудесно, много е забавен! Харесвам го и в Мармалад. Изобщо, той е от тези толкова физически хубави хора, по които се заплесваш и понякога даже не ги слушаш много, защото ги гледаш внимателно...

# 314
  • Мнения: 2 583
Скрит текст:
Понеже аз не съм гледала "Дяволското гърло" Дарина е приятна изненада на за мен.
За Иво вече казах, че образът му е най-правдободобен. Пусне ли акцента и ме набива смях.
Много сладка актриса и според мен пресъздава ролята си много забавно! Аз я гледах в "Дяволското гърло", тук ролята ѝ е коренно различна и също толкова добре изиграна.
Иво Аръков ми е много хубав! ☺️Откакто заякна и си оправи зъбите, направо си е красавец. Не съм го гледала никъде в роля, но се справя чудесно, много е забавен! Харесвам го и в Мармалад. Изобщо, той е от тези толкова физически хубави хора, по които се заплесваш и понякога даже не ги слушаш много, защото ги гледаш внимателно...

Joy Joy Е, аз не се заплесвам чак толкова в гледането  на Аръков, но пък ми е безкрайно забавен, "лепна" му ролята на гларус, и какви ги пуска от време на време. Joy
Сериалчето ми е много забавно за сега, и с нетърпение очаквам развитието на историята.

Общи условия

Активация на акаунт