Съни бийч по bTV

  • 42 081
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 510


Маджестик (в съседство) е по-готин. Жалко, че не са снимали там (любимият ми хотел на нашето Черноморие).
Е, няма що. Егати кича са и двата хотела, и като цяло "Слънчака". Не го знаех този Маджестик, написах в гугъл да го видя и ми излезнаха и хотели с такова име от Испански курорт. Наще сравнение с тяхните изглеждат като стериопореното недоразумение в Скопие.

# 421
  • Мнения: 5 490


Маджестик (в съседство) е по-готин. Жалко, че не са снимали там (любимият ми хотел на нашето Черноморие).
Е, няма що. Егати кича са и двата хотела, и като цяло "Слънчака". Не го знаех този Маджестик, написах в гугъл да го видя и ми излезнаха и хотели с такова име от Испански курорт. Наще сравнение с тяхните изглеждат като стериопореното недоразумение в Скопие.

Изглеждат така на снимки и наистина са супер. То и Вегас е кич и помпозност, няма лошо в кича и помпозността, особено, когато човек отива във ваканция и да покупонясва. Иначе хотелите, обслужване, храна, условия, са супер. И са винаги пълни, за съжаление предимно с чужденци (в т.ч. и персонала, който е от Украйна, Молдова), но вече когато го посещаваме, чувам и българска реч на почиващи отвреме навреме. Дано да не се сметне за реклама, но наистина почивката там е на много високо ниво и препоръчвам. Радвам се, че вече имаме и морски сериали, крайно време беше.

# 422
  • Мнения: 669
Оф, ужас, едно и също си говорим 😆

Първото ти изречение по-горе не успяваме да хванем какво имаш предвид. Бие се с второто. Разговорът се водеше за Братоева и "Дървото на живота" Simple Smile Важното е, че се разбрахме.

Евелин и Дилов-син бяха при Цитиридис и трябва да очакваме да става по-интересно. Поне имат движение напред в сериите. Нямам търпение за утре.

 
 Преди време  войо качваха бг сериалите  преди излъчване по бтв,ама се намериха тарикати  ,които ги сваляха оттам и после в сайтовете за онлайн гледане. Ама като гледам тоя турския Завинаги ги качват по няколко епизода напред. Знам го щот майка ми го следи и го намерих онлайн,та ме кара да и го пускам напред да гледа. Доколкото знам, една серия на турски сериал струва на тв-тата 200 долара или евро

# 423
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
И аз се надявах да ги пускат във Войо, но уви.

# 424
  • Мнения: 6 202
Здравейте.Изгледах най сетне двете серии накуп,хареса ми.Като човек работил 4 години на СБ преди 8 години сегашното му показване ми се вижда още по деградирало 😁.Харесвам Бойко още от ПП,интересно ми е как ще се развие сценария и какви номера ще осуетят и спретнат на гадината Бахаров.

# 425
  • София
  • Мнения: 27 142
Упс, изненадка.
И новият фронт офис мениджър е...? Grinning

# 426
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Добре де, нали е от конкуренцията. Какво цели къдравият?

# 427
  • Мнения: 6 490
Ейй мамка му и промени. Забравих, че е от 20ч.
Крумова ли е фронт офис?

пп разбрах Smiley

# 428
  • София
  • Мнения: 27 142
Гомес обаче каква изпитана система за 'сваляне' на момичета има, хаха. Grinning

# 429
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Обаче не успях да прочета какво пишеше после на сметката.

# 430
  • София
  • Мнения: 27 142
И аз не успях. Като го качат на войо ще трябва да спрем кадъра точно тогава. Видях само Гоме/с и толкоз.

Обаче нещо не ми харесва това с Крумова (да, Кафе лате, щерката на Крумов, която Гомес заби). В смисъл тя сега иска да се учи и доказва, а аз се надявах мисията да бъде нашата четворка срещу шефчето и Гомес да получи после тази така мечтана позиция, а не някаква глезла на тати. Макар че тя засега да не дава индикации, че е лоша или злобна, точно обратното.

# 431
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Отношенията им с Никола бяха приятелски. Като две деца на шефовете, които искат да се докажат. Тя е добронамерена и не знае, че зае мястото на Гомес. Обаче се счепкаха с Ивон. Харесва ми как се застъпи за приятеля си. И май се усети, че се върти номер с 1 мл. розомо масло/вода.

# 432
  • Мнения: 6 202
Гомес ще топнеш ли чушката пишеше 🤣
Ей златна тая ракия ся ще оправи положението.

# 433
  • Мнения: 4 033
Aз чaкaм дa кaчите линкa зa бългaрите в чужбинa и caмо четa коментaрите 😔

# 434
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Ох, Младен ще ме умори. Веднага измисли схемата.

Общи условия

Активация на акаунт