Съни бийч по bTV

  • 41 970
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 20 090
Много готино клипче и местенце на покрива, ох замириса ми на лято. Stuck Out Tongue Winking Eye
Абе Евелин много слаба ми се видя като я даваха с късите гащи.

# 451
  • Мнения: 1 314
Аз пък искам съвсем различно развитие от всеобщо желаното в темата. Хич не ми харесват Ивон и Гомес заедно. Не че с Виктория (така ли беше) ми допадат. Твърде е предсказуемо и някак не усещам вълнение и тръпка за тях. Иска ми се така да се стекат нещата, че Ивон като на филм, да промени шефа и той да се влюби. Усещам много повече химия там. Явор Бахаров не го харесвам попринцип, но тук много ми допада и игра, излъчване, че дори ми е секси.
Иво Аръков е прекрасен и винаги ми е допадал, страхотно се справя. Там развръзката също ми е интересна с Дарина. Бойко Кръстанов ми е много приятен.
Братоева излъчва нещо, което хич не ми харесва.

# 452
  • Мнения: 15 249
Да, Явор Бахаров се справя също много добре с ролята си. Абстрахирайки се от реалното лице на актьора, в сериала ми харесва доста. Обаче каква прическа са му спретнали, също конте. Grinning

# 453
  • Мнения: 8 837
О, Бахаров по никакъв начин не може да ми бъде секси. Даже си помислих снощи, в костюм го облекли и пак му стои като на окачалка, страшна хърба 😁Но пък добре му стои ролята на гаднярче.
Бойко също не ми е секси, той ми е като бебок.
Виж Младен пръска малко сексапил от екрана.
Този немеца, мисля че играеше в Столичаните и само като го видя и ме напушва смях.

# 454
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Явно Никола доста се е възползвал от положението си на син. Хубава кола, кредитна карта с доста голям лимит Simple Smile , яхта и т.н. И сега се питам - лош ли е по принцип, или нарочно го прави като отмъщение. Снощи видяхме, че баща му яко го подценява и явно има защо. Досега сигурно е бил само в купона и е пилеел пари. Тасев беше по-сърдечен с Гомес, повери му хотела и очаква той основно да го върти. От друга страна Никола иска да се представи добре, но и да спечели пари на гърба на баща си, поне аз с такова усещане оставам. Сигурно Тасев плаща за розово масло, а получава розова вода.

Никола пък дава шанс на дъщерята на конкуренцията. Може да я вижда в същото положение като своето - подценена от баща си и иска да й помогне да се докаже по някакъв начин. Тук си мисля, че е добронамерен. Ще видим и когато бащата се появи.

За печатите. Вивиан разчита на реални хора да отидат в музея. Не мисля, че изобщо им е хрумнало да вземат печата и да нашляпат колкото им трябва. Предполагам, че гонят някакъв процент от почиващите в хотела.

# 455
  • София
  • Мнения: 11 436
На мен ми де вижда реалистично да го няма Тасев, нали епизодите почнаха по време на абитуриетските балове. Така че явно няма да го има юни, а не в разгара на сезона.
Мен ми стана кофти за Никола как баща му вдига палец, взима си довиждане с Гомес, а него го поунижи пред служител.
Схемата за маслото тепърва ще я обяснят предполагам.

# 456
  • Мнения: 6 466
Никола се наведе да прегърне баща си, но Тасев само се здрависа. Ъхъм, студения вечно работещ баща и синчето търсещо да привлече внимание с "белите" си.
Младен - пица и лютеница Smile

А тя и заглавната песен е на Roussinoff & Pavloff Smiley

# 457
  • Мнения: X
Този, дето е ръководител на Линди хоп, които вече от всякъде изникват, ми е с ужасно неприятна физиономия! Тази грозна брада изобщо не му отива. Песничките са ми много готини за сметка на това.
Roussinoff не готвѝ ли в Черешката в предишния сезон, симпатичен човек. Павлов е скица, следвам го във ФБ и много се смея с щуротиите му. Добра компилация.

# 458
  • Мнения: 580
Приятно, неангажиращо и забавно, продължава да ми харесва. Операторска работа е доста добра според мен, вложено е старание във всичко.
Станах фен на Мич, постоянно ме разсмива. Харесва ми че диалозите не са изкуствени, като в доста от нашите филми. Аръков ако получава  подходящи роли може да стане всеобщ комедиен любимец.
Далаверата на никола е, че са спечелили с културен проект пари по европейска вероятно програма. Те водят хора на музей и им подаряват мускалчета. Парите са на брой хора. Никола и мадамата сменят мускалчета с розова вода, а маслото прибират. Стойчо розата доставя маслото и му се плаща от тоя проект. И Стойчо е образ, да 😀

# 459
  • Мнения: 779
Този немеца, мисля че играеше в Столичаните и само като го видя и ме напушва смях.

Пенко Господинов играеше в "Седем часа разлика", но  както там, така и тук образите са му
на някакви смотани мъжленца тип "зубрача на класа", а иначе е много красив мъж.
Бих го гледала с удоволствие в по-главна роля.
+1 за играта на Иво Аръков, но аз го харесвам по принцип.
Христо Петков ли влиза от следващият епизод - нямам търпение!
Става все по интересно и изобщо този сериал е 6 нива над бозата по нова, на която дадох шанс
за 1 епизод и нямам намерение да повтарям грешката....

# 460
  • Мнения: X
Пенко го помня от много отдавна, от едно неангажиращо и комедийно сериалче смешно, на което не помня името, но той се задиряше с една с много смешен глас. Асен Блатечки участваше, Койна Русева, ама това е било преди 100 години, нищо не помня с подробности. На един таван живееха, беше шарен филм. Хубав мъж е! И сега от рекламата на някаква кола, където се залива с кафе. Изглежда ми подценен актьор.

# 461
  • Мнения: 3 978
Иво Aръков aз още от cедем чaca рaзликa го хaреcaх, но той поcле cе поизложи във вип брaдър, поcле връзкaтa c микa cтоичковa, и кaриерaтa му тръгнa нaдолу. A инaче е много тaлaнтлив, aз дaже cъм изненaдaнa.  Отивa му кaкто дa е cериозен мaфиот от cедем чaca рaзликa, тaкa и глуповaт cпacител нa плaжa.  Cъщото и зa Пенко Гоcподинов.  И aз бих cе рaдвaлa дa го гледaм повече, a не caмо Блaтечки и Caното

# 462
  • Мнения: 779
Според мен е недооценен. За съжаление ние, като зрители, губим от това.
 И в дублажа мисля, че се изявява - има хубав глас.

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 16:26 от Millan

# 463
  • Мнения: 39 039
Пенко го помня от много отдавна, от едно неангажиращо и комедийно сериалче смешно, на което не помня името, но той се задиряше с една с много смешен глас. Асен Блатечки участваше, Койна Русева, ама това е било преди 100 години, нищо не помня с подробности. На един таван живееха, беше шарен филм. Хубав мъж е! И сега от рекламата на някаква кола, където се залива с кафе. Изглежда ми подценен актьор.
Морска сол. И Елена Петрова играеше

# 464
  • София
  • Мнения: 5 334
Пенко го помня от много отдавна, от едно неангажиращо и комедийно сериалче смешно, на което не помня името, но той се задиряше с една с много смешен глас. Асен Блатечки участваше, Койна Русева, ама това е било преди 100 години, нищо не помня с подробности. На един таван живееха, беше шарен филм. Хубав мъж е! И сега от рекламата на някаква кола, където се залива с кафе. Изглежда ми подценен актьор.
"Морска сол" - от тогава Койна Русева ми е любимата сред съвременните български актриси. А Пенко Господинов е невероятен актьор, жалко, че, както вече споменахте, не използват пълния му потенциал, и все роли на "смотаняци" играе. Grinning

"Съни бийч" ми харесва все повече, впрочем. Снощният епизод, въпреки някои наивности, беше лек и разтоварващ. Нищо не ме дразни в сериалчето, супер приятно е - и операторското майсторство, и замисълът, и героите, и изобщо атмосферата. Бойко е прекрасен, както винаги, Лидия и Иво са (абсолютно неочаквана за мен) страхотна комбина, дори Явор Бахаров не ми е неприятен. (Неща, които и вие сте казали вече.) Евелин Костова и Боряна Братова не са ми сред любимките, но дори и техните роли са избрани подходящо, та са приятни за гледане.

Общи условия

Активация на акаунт