Съни бийч по bTV

  • 42 053
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 9 482
Видях вече 😃 доста кофти постоянно да обясняваш, че името ти не е написано с правописна грешка 😃
на снимката от първа страница хич не я познах като брюнетка, къде другаде е снимала, позната ми е?

# 556
  • Мнения: 8 975
Оле,сега се усетих че това е приятелката на Бойко.А него си го следя и си спомням,че приятелката му не ми хареса.Изобщо не стоплих,че е тази,смятайте колко впечатление ми е направила Simple Smile
Онзи ден я мернах в театъра онлайн Вуйчо Ваньо.

# 557
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Виттория Николова влиза в ролята на Елена
Явно името ѝ съвсем не е случайно - родена е в Италия.
Цитат
Участва  в сериалите “Знакът на българина”, “Дървото на живота” и “Откраднат живот”.
Първият нищо не ми говори. В "Дървото" не си спомням коя ѝ е ролята. На друго място видях, че в ОЖ е снимала през 2016-та., което означава първи или втори сезон, но също не помня какво.

Преди няколко дни я гледах в постановката "Вуйчо Ваньо", която театър "Възраждане" предаваха онлайн. Тази вечер пак ще предават, този път "Ало, ало".

# 558
  • Мнения: 4 029
aмa тя изглеждa много по-голямa от него

# 559
  • Мнения: 7 469
Много ми е приятен сериалът, евала на Иван и Андрей, че поднасят нещо качествено.

# 560
  • София
  • Мнения: 11 535
aмa тя изглеждa много по-голямa от него
Бойко е 1987 г., а тя 1993 г., така че им е добра разликата. Той изглежда много млад, така че оттам идва разминаването. Ролята ѝ е неприятна, може би, ако беше положителна, хората щяха повече да ги виждат като двойка.

# 561
  • Мнения: 4 029
Знaчи добре cе cпрaвя чиcто aктьорcки, зaщото ми е неприятнa 🤔🤔🤔😀

# 562
  • Мнения: 2 974
В постера на сериала Виктория е обърната в посока на основната група и засега по всичко личи, че ще се присъедини към тях срещу единствения обратно застанал на снимката. Най-лошото е само, че трябва да се чака още една седмица до продължението.

# 563
  • Sofia
  • Мнения: 26 318

Преди няколко дни я гледах в постановката "Вуйчо Ваньо", която театър "Възраждане" предаваха онлайн. Тази вечер пак ще предават, този път "Ало, ало".
С онлайн закупен билет ли може да се гледа?

# 564
  • Мнения: 4 075
Doli, ще предават безплатно във фейсбук страницата си.
https://m.facebook.com/kamerentheatrevazrajdane/
Но, за когото иска да ги подкрепи финансово, са сложили линк за един вид "билети" - може да преведеш каквато сума искаш.

# 565
  • София
  • Мнения: 11 535
А Виттория коя играе в Ало, ало?

# 566
  • Мнения: 10 256
Всъщност Виттория съвсем не е толкова зле извън филма. Като чукнах из нета, си е нормално момиче. Явно за ролята са я натъкмили с такава визия. Еми получава ѝ се.

# 567
  • Мнения: 7 469
Виттория ми харесва повече с тъмна коса .
За ролята на Виктория можеше да изберат някоя по-готина мадама , тази ми е малко тип “съседско момиче” , Ивон има повече присъствие , по- добре да бяха сложили нея.
Младен ми е страшно сладък и забавен.

# 568
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А Виттория коя играе в Ало, ало?
Гледах първата част. Виттория беше една от двете, които до едно време играеха карти ли, какво там, на масата вдясно от бара. Седеше на стола, който беше непосредствено до бара, но лицето ѝ почти не се виждаше. Т.е. ролята ѝ беше второ борче, примерно. Утре ще видя във втората част дали все пак не са решили борчето да проговори.

# 569
  • Мнения: 4 029
Товa ми хaреcвa, че aктьорите ca много добре подбрaни.  Виктория cи е много добрa зa ролятa cпоред мен, изглеждa cи нa тaковa глезено момиченце, което cе опитвa дa покaже, че може дa cе cпрaвя caмо

Общи условия

Активация на акаунт