💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 58 933
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Всяка събота и неделя от 20 часа  от 22  февруари?

# 31
  • София
  • Мнения: 22 917
Записвам се, ще гледам, но съм с доста ниски очаквания. 😀

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Вече вървят реклами за стартовият епизод - събота

хъ.... 22.02.2020 от 20.00 часа

# 33
  • София
  • Мнения: 27 127
Дано самите игри са добри, другото не ме вълнува чак толкова. Ама от трейлърите не съм особено очарован...

# 34
  • Мнения: X
Струва ми се интересно и мисля да пробвам да го гледам. Дано не го опорочат както правят с повечето риалитита в България.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 26 301
Разпознах една от двойките,бяха няколко пъти участници в Семейни войни,мъжът Пламен има отвратителен смях,като истеричен,в началото му става смешно на човек,но след малко става досаден и  адски дразнещ,...със сигурност ще го прояви и тук

# 36
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Един за друг

В най-любовния ден от годината панелистите в "На кафе" повдигнаха завесата на най-новото риалити предаване на NOVA – Един за друг.💞
Не пропускайте старта на риалити формата на 22 февруари от 20.00 часа!
🕗

https://nova.bg/accents/view/2020/02/14/278051/%D0%B5%D0%B4%D0%B … 1%82%D0%B8%D0%BD/

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 3 749
Привет Смайли 😊
Ще дам шанс на формата, дори да не става за гледане съм сигурна, че тук в темата ще е супер! Simple Smile

# 38
  • Мнения: 6 199
Здравейте.И аз ще дам шанс на пилотката,още повече че харесвам Емо и искам да видя като водещ как ще се представи.Наистина се е състарил,много е тежко да гледаш болен близък и чувството на безсилие е смазващо.

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Чудя се как ще го "поделя" с "Гласът на България" в неделя. Едно от двете ще е на запис онлайн, явно. Ще видим кое, вероятно ще зависи от момента.

# 40
  • Мнения: 2 466
Аз пък се записвам тук, за да не забравя да го гледам. Дано да е интересно.

# 41
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Чудя се как ще го "поделя" с "Гласът на България" в неделя. Едно от двете ще е на запис онлайн, явно. Ще видим кое, вероятно ще зависи от момента.

Предвид че двете са силно рейтингови - ще имат поне по 4-5 рекламни паузи от по 10 минути...и не винаги се засичат рекламните паузи...прехвърляш на другия канал.

# 42
  • Мнения: 6 199
Ние имаме опция за превъртане,редовно по скучното го гледам на другия ден и за фон.

# 43
  • Мнения: 1 871
С ММ гледахме трейлъра на предаване онзи ден и му казвам: Това ако бяхме ние в тая Жигула да си я тряснал при първият опит за паркиране под мое ръководство 😁🙉

# 44
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Не видях да имат каски - а с тая 40 годишна Жигула нито еърбег нито предппазни греди във вратите и носещата конструкция...

далеч по безопасно щеше да бъде с някое 20 годишно Фиат  Типо с еърбегове и за същите пари по 700-800 лв. и въпреки това задължително с каска - дори сблъсък с 30-35 км в час  докарва счупвания...а пък с тая Жигула има много клипове  - диреиктно за забив корема волана и с 45 км в час и става страшно.

Общи условия

Активация на акаунт