💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 087
  • 762
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 743
Единият иска да е умен, другият с чувство за хумор, ама Не. 😂

# 211
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Направо се потя, докато ги гледам.

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Не мога да им се начудя, казват им “Друго”, а те повтарят същото, пак “Друго”, а те натъртват на същото, чак се карат🤣🤣🤣. Искрено се забавлявам с тези мъже и  с “чувството им за хумор”😜.

# 213
  • Мнения: 14 830
Не мога да им се начудя, казват им “Друго”, а те повтарят същото, пак “Друго”, а те натъртват на същото, чак се карат🤣🤣🤣. Искрено се забавлявам с тези мъже и  с “чувството им за хумор”😜.
Аз имам чувството че изобщо не слушат какво ги питат. Или чуят въпроса, дават отговор и до там.

# 214
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Браво на Искра и Йордан!

# 215
  • Мнения: 5 686
И аз мисля, че не слушат добре, или от притеснение, от вълнение, и аз не знам.

# 216
  • Мнения: 6 417
Много по-лесно беше да подредят пъзелите на дългокосата и къдрокоса жена и на блондинката. Другите бяха със сходна визия и затова се объркаха.

# 217
  • Мнения: 14 830
Ха, в следващия епизод жените ще трябва да ровят в кравешки л.... а и да търсят кутии. Онемяха горките.

# 218
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Вилияна: Какъв е естествения цвят на косата ми?
Станимир: Черна!
В: Друго!
С: Кафява
В: Друго!
С: Синя! 

Такааа... Снощи изброих четири двойки, които са ме "грабнали" от първата вечер. И двете двойки, които успяха да се справят с първата задача, са от тези четири.

За русите коси и аз това си помислих - че те по-лесно се откриват по страните на кубовете.

Хм... и всички си легнаха по същите места ли? И уж беше обявено до 22.00, пък то к'во стана?

# 219
  • Мнения: 10 989
а коя имала двама братя и две сестри?

# 220
  • Испания
  • Мнения: 37 503
а коя имала двама братя и две сестри?

Велислава.

# 221
  • Мнения: 1 941
Ха, в следващия епизод жените ще трябва да ровят в кравешки л.... а и да търсят кутии. Онемяха горките.
Мм каза, че тука би заложил 1лв.
100% е сигурен, че няма да вляза в лайната.
Познава ме добре човекът Joy
Аз съм руса и къдрава.
Лесно щеше да сглоби пъзела.

# 222
  • Мнения: 10 989
"Мм" какво значи? "Мъжо ми"?

Снощи гледах само една малка част, сега ще го гледам.
Този със смеха откъде го познавам?! Някъде на друго място съм го гледала. Преиграва и отгоре, не е смешен, досаден е.

Даже доста досаден. Първият път е смешно, вторият път става банално, третия вече досадно. А той не спира веднага, прави го по 20 пъти едно след друго. Да ставаш за смях през всички.... да, така ще те запомнят. Има резон. Не може да блесне с друго.

На мен любимите двойки са ми тези от БЧК и ... втората двойка, която даваха вчера на откриването, съжалявам, че не помня имена

# 223
  • Мнения: 1 429
Леле...как им запомнихте имената,аз още не мога.
Страхотно предаване до тук, много забавно,гледам го с усмивка на уста.Да си призная и ние с ММ ,ако участвахме,щяхме да се окъкаме с отговорите(по-точно ММ).Но да си призная,аз нямам любим цвят и съвсем честно незнам какъв номер сутиен съм.Предполагам,че участниците са тренирали разни въпроси в къщи(както каза двойката с най-дълъг семеен стаж).

# 224
  • Мнения: 1 941
Diziler, за 11години във форума за пръв път ли виждаш някой да изписва съкращението ММ?

Общи условия

Активация на акаунт