💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 073
  • 762
  •   1
Отговори
# 225
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Я, кои са тези от БЧК?! Изтървала съм, какво имат общо с БЧК?

# 226
  • Мнения: 10 981
Аз много не чета, хаха... Мятам камъни и излизам Grinning






А тези от БЧК: https://www.vbox7.com/play:3ea2839f13

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 22:16 от diziler

# 227
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 774
Тази вечер в началото си  помислих, че ще е по - постно, но си беше пак смешно. Очаквах повече от Емо Чолаков, явно не се е отпуснал още. Затова пък участниците си ги бива, правят майтапи, харесват ми всички дори и Анселита. Grinning

# 228
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Я, кои са тези от БЧК?! Изтървала съм, какво имат общо с БЧК?

Веселка и Момчил работят за БЧК.

# 229
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Всички участници:
Скрит текст:


1. Доротея /45 г./ и Димитър /44 г./ - Ст. Загора, заедно 28 години

2. Искра /32 г./ и Йордан /27 г./ - Лондон, заедно 1,5 години

3. Божидара /30 г./ и Деян /32 г./ - София, заедно 3 години

4. Мариета /41 г./ и Георги /32 г./ - Ловеч, заедно 10 години

5. Анселита /26/ и Мартин /26 г./ - София, заедно 5 години

6. Ивелина /33 г./ и Святослав /39 г./ - с. Калековец, заедно от 10 години

7. Симона /27 г./ и Велислав /36 г./ - София, заедно от 3 години

8. Веселка /21 г./ и Момчил /28 г./ - Видин, заедно от 9 месеца

9. Вилияна /34 г./ и Станамир /36 г./ - Варна, 10 години

10. Елена /36 г./ и Пламен /36 г./ - София, 20 години

11. Калина /31 г./ и Емил /31 г./ - с. Ягодово, 4 години

12. Ветка /38 г./ и Янчо / 40 г./ - Ст. Загора, 18 години
№8 са били доброволци в БЧК. Там са се запознали.

renidimova, хич и не се старая да им помня имената, като благодарение на 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 ги има черно на бяло. Май засега само Святослав знам. По-нататък ще ги запомня сигурно, де, ама засега не си давам зор.
А за Пламен си мисля, че не се прави. Може би така се смее и не може да спре лесно.

# 230
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Като започнат с това "работят" за БЧК, хората вероятно са доброволци. Т.е. не вероятно, ами те си го казват в началото на визитката.
Мисля, че с Момчил сме се засичали по служебни мероприятия, с Веселка едва ли, тя е малка.

# 231
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Като започнат с това "работят" за БЧК, хората вероятно са доброволци. Т.е. не вероятно, ами те си го казват в началото на визитката.
Мисля, че с Момчил сме се засичали по служебни мероприятия, с Веселка едва ли, тя е малка.


В бързината съм се изразила лошо. Не работят, а са доброволци.

# 232
  • Мнения: 6 218
Взе да се отпуска и Емо,много му се смях на тези два лафа, харесва ми като водещ.
И аз още не им помня имената,лондончани и руснаците все още са ми фаворити,очаквано най скорошната двойка видинлии се изложиха.

# 233
  • Мнения: 10 981
Аз помня Дуручея и Джъмитър... първата двойка Wink

# 234
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Като започнат с това "работят" за БЧК, хората вероятно са доброволци. Т.е. не вероятно, ами те си го казват в началото на визитката.
Мисля, че с Момчил сме се засичали по служебни мероприятия, с Веселка едва ли, тя е малка.


В бързината съм се изразила лошо. Не работят, а са доброволци.

Не, не, нямах предвид изобщо теб! Някъде видях друго изказване, не съм визирала изобщо теб! ♡

# 235
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Не, не, нямах предвид изобщо теб! Някъде видях друго изказване, не съм визирала изобщо теб! ♡

Благодаря. Гледам 200 неща и пиша на 100 места, та...

Ето още една "сламка" за участниците:

# 236
  • Мнения: 10 981
Няма шанс да им запомня имената.  Физиономии и истории помня, но имена... абсурд. За 2 дни Мастершеф и Хелс Китчън ще ме залеят с още  2 х 20 имена, хаха... абсурд. Добре, че не гледам Гласът на България и Като 2 капки, че и там имена...
"Онези в караваната" като ми кажете, знам за кои става въпрос, веднага си ги представям визуално, или онзи с ненормалния смях, или кифлата с напомпаните устни, или брадатия чехльо... Двете мьекащи двойки (на адския диалект) не може да се сбъркат. Руснаците веднага ми изникват като образи, "Вячеслав" се помни като име, така че... дотук съм с имената, хаха

# 237
  • Мнения: 5 459
Браво! И двамата ми фаворити спечелиха. Най анти са ми Ветка и Анселита......Ветка и мъжът и роми ли са........или така си говорят и така си изглеждат? Simple Smile

# 238
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Руснаците веднага ми изникват като образи, "Вячеслав" се помни като име, така че... дотук съм с имената, хаха
Святослав е, ама карай... все се помни Най-лесно е "руснакът", че поне е само той.

# 239
  • Мнения: 10 981
Хаха.... Святослав, Ярослав, Вячеслав ...  все тая.
Добре, ще пробвам да го запомня... имам плоча на един велик руски пианист Святослав Рихтер. Ако не асоциирам с нещо, не помня име и 2 минути. Много съм зле.

А някой знае ли как е оригиналното заглавие на формáта? Кой знае в колко държави го има същото предаване...

Общи условия

Активация на акаунт