💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 58 696
  • 762
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 729
Браво! И двамата ми фаворити спечелиха. Най анти са ми Ветка и Анселита......Ветка и мъжът и роми ли са........или така си говорят и така си изглеждат? Simple Smile

На мен не ми изглеждат. Или поне мъжът не ми изглежда така. Майка ми е убедена, че момичето-доброволка в БЧК е ромка. Макар че ми е абсолютно все едно кой какъв е. Не деля хората на етноси. И както са ги подбрали по "чехльо-господарка" или "по-млад с по-възрастна" и всякакви различни критерии, можеше и да смесят етноси... както Ивана и Мерал в "Женени от 1 поглед". Чолаков каза, че над 2000 двойки са се явили на кастинг, тоест над 4000 души. Със сигурност е имало цветни персонажи

# 241
  • Испания
  • Мнения: 37 503


А някой знае ли как е оригиналното заглавие на формáта? Кой знае в колко държави го има същото предаване...

Емо каза, че нашият формат е заимстван от много други, но точно такъв няма никъде.

https://bg-mam.ma/p/1174864/40220191

# 242
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
            
     В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 


Един за друг (23.02.2020)
         Епизод: 2


                  ЗА КОМПЮТЪР
  
                       ЗА МОБИЛНИ
Един за друг - нова тв - цял епизод 2 (23.02.2020)
      


           Епизод 1
    
                  ЗА КОМПЮТЪР
  
                     и  ЗА МОБИЛНИ
Един за друг - нова тв - цял епизод 1 (22.02.2020)

# 243
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Обикновено когато е формат с купени права, накрая се изписва кой е лицензодателят. Обикновено се изписват и имената на продуцентите.
Във финалните надписи не видях нито едното, нито другото. Това, че няма лого на продуцентска фирма, означава, че продукцията е на Нова. Обаче чак и да е оригинална идея на Нова... някак нереалистично ми се струва. Само че пък и няма как да тръгнат да крадат.
Мдааа... значи оригинална идея да "пощипнат" оттук-оттам и да съберат всичко в едно

# 244
  • София
  • Мнения: 11 436
Играта с пъзела ми се стори много по-лесна за двойките, при които жената е руса или къдрава. Специално на Святослав му беше доста по-лесно, защото няма друга къдрава жена, така че половината му части бяха сигурни кои са, само трябваше да ги напасне.

За тъмнокосите, които са и с близки прически, задачата беше много по-сложна.

# 245
  • Мнения: 10 729
Обикновено когато е формат с купени права, накрая се изписва кой е лицензодателят. Обикновено се изписват и имената на продуцентите.


А, накрая се изписва, много виждам аз тези скорострелни надписи, те така ги пускат, че да не може никой да ги прочете... Но щом не е световен формат... хубаво. Аз исках "Женени от пръв поглед" да дават, малко сеир да има, но явно всички двойки се скарват още по време на медения месец

# 246
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Те вместо в 22.00 приключиха в 21.45. Кой да очаква финални надписи 15 минути по-рано от обявеното? Просто превъртях записа от Nova Play.

# 247
  • София
  • Мнения: 27 021
Голям смях падна днес Simple Smile
Вчера се доказа, че жените са скарани с ориентацията, а днес се доказа една друга истина. Че ние мъжете трудно можем да се съсредоточим над две или повече неща едновременно. А и сме си зле с пъзелите. Браво на двете двойки, които спечелиха. Руснаците ми стават все по-симпатични. Този Святослав си личи колко много обича и цени жената си. И при тях липсва каквото и да е преиграване, толкова естествено стоят. Браво и на англичаните. И те много ми харесват. В интерес на истината за тях (двете двойки победители) пъзела бе по-лесен, заради цвета и формата на косата на половинките, но то и Ветка е руса ама Янчо не успя. Освен това се справиха много добре и на въпросите. Ама в края Чолаков не каза да има един победител, явно въпросът е бил да се спечелят или загубят заложените пари. Ама все пак трябваше да дадат някакво обобщаващо класиране от деня. Все още са ми малко мътни правилата. Явно другата събота ще са жените, а в неделя ще играят по двойки. Поне след това да дадат някакво класиране. А и според мен победителите трябва да имат някакъв имунитет и да не ги гонят. Най-зле се справиха мотористите. Станимир се притесни много и май и един верен отговор не даде или изобщо спря да слуша жена си или да мисли. Греда отвсякъде. Но случва се. Според мен играта бе сложна и в интерес на истината много малко двойки биха се справили. Ако ще и 40 години да са заедно и да са тренирали. Изглежда лесно ама само изглежда...

# 248
  • Мнения: 9 471
ММ ми вика: на тоя въпрос с косата направо горим, и аз ей така HushedFlushed и той вика "ми аз никога не съм ти виждал истинския цвят на косата и тва щях да си кажа"!

Божееее, щях да го утрепя!

# 249
  • Мнения: 7 847
Ахах, Белла, а  моя каза, че най би се затруднил на номер на сутиена.😂
Много му било сложно.
А и на въпросите за храната.
Нямало такива неща, дето да не обичам.
Най ми се откроиха като двойки тези от Англия, Руснаците (не знаех, че и жената е рускиня), и тези с най голям стаж, от Ст. загора май бяха. Така без имена дано се разберем.
Радвам се, че има нещо весело и ненатоварващо, поне за сега, за гледане.

# 250
  • Варна
  • Мнения: 907
Предаването е свежо, спор няма, гледам го с удоволствие. Емо ме изненада, като водещ ми е ОК и не ме дразни, . Считам че с напредването на играта ще става още по интересно и забавно, предполагам че и сдърпвания между различните двойки ще има, надявам се да са в умерен тон, че не ми се гледат изстъпления.
Пламен си поема въздух като цвилещ кон и издишва като мисирка, а с Ветка сме родени на една дата, хах.

# 251
  • Мнения: 1 941
Много важно е и жените какво са попълнили преди това.
На въпрос "колко човека имаше на сватбата ви", да дадеш отговор 196 е доста по-малка вероятността от това човекът да каже 200.
Така че, когато жените са попълвали верните отговори, е трябвало да ги съобразят с това какво би отговорил мъжът, а не дали е точен отговорът.
На въпроса за сутиена бих написала С.
Защото знам, че ММ никога не би отговорил 80Б.

# 252
  • Мнения: 3 827
И аз се записвам в темата.
Познавам Йордан и Искра лично. Стискам им палци, до тук се справят много добре.

# 253
  • Мнения: 10 729
Че ние мъжете трудно можем да се съсредоточим над две или повече неща едновременно. А и сме си зле с пъзелите

Хм, това е доста индивидуално, което казваш и ... не е нужно да се обобщава. Аз примерно не съм зле с пъзелите.
Но за двете неща едновременно - ЗАВИСИ какви са тези неща. Да ядеш и гледаш ТВ всеки може. Да вървиш и да дъвчеш дъвка ... пак всеки може. Да караш кола/колело и да слушаш музика - също. Да караш кола/колело и да говориш по телефона - пак всеки.  Аз съм от тези, които не гася тв и докато учех за сесии, обичах да ми бръмчи нещо,  радио да свири, тв да работи... Всякакви хора има, въпрос и на навици, а и на природа. Не забравяйте книгата "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния", в която са описани чисто биологичните разлики между мъжа и жената, възприятията, въпросът за ориентацията, въпросът за детайлите и за общото Grinning Grinning Grinning  И е обяснено в кое полукълбо на мозъка кое е развито повече при мъжа и повече при жената

# 254
  • Мнения: 10 729
Те вместо в 22.00 приключиха в 21.45. Кой да очаква финални надписи 15 минути по-рано от обявеното? Просто превъртях записа от Nova Play.

Първата серия в Нова Плей е 100 минути, втората е 81 минути, без рекламите.  Очевидно първата е по-дълга заради визитките, които вкарват, освен състезателния елемент. Ама да си ги изчисляват, мен лично ме напрегна това кормуване, толкова подробно и умножено по 13 , вече на третото исках да му дам "превърт", ама не става, защото го гледах на живо.


Много важно е и жените какво са попълнили преди това.
На въпрос "колко човека имаше на сватбата ви", да дадеш отговор 196 е доста по-малка вероятността от това човекът да каже 200.
Така че, когато жените са попълвали верните отговори, е трябвало да ги съобразят с това какво би отговорил мъжът, а не дали е точен отговорът.

Логично, ама кой да мисли!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт