💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 071
  • 762
  •   1
Отговори
# 255
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тия от караваната нали си казаха, че предварително са се подготвили с отговорите, той ги запомнил и тях отговаряше, ама тя дала други и той не можа да налучка. Колко беше усърден с любимата ѝ кухня - италианска, макарони, спагети, паста.... Уж се наговорили за италианска, тя - сандвичи.

# 256
  • Мнения: 10 979
Тия от караваната нали си казаха, че предварително са се подготвили с отговорите, той ги запомнил и тях отговаряше, ама тя дала други и той не можа да налучка. Колко беше усърден с любимата ѝ кухня - италианска, макарони, спагети, паста.... Уж се наговорили за италианска, тя - сандвичи.

Че обича да хапва тесто, си й личи, хаха.  Но той пък.. като каза "паста" и отговорът беше "не", логично е, че не става въпрос за спагети, макарони и т.н., да изрежда всички видове паста после Grinning

# 257
  • Мнения: 5 680
Много ми хареса предаването - ще се гледа.
Много се смях, когато жените се заглеждаха в образите, които мъжете им редиха и коментираха: "Това не са моите устни, надявам се и да не ги целуваш", "Това око не е мое", "Това не е моята коса"...
Мъжете като цяло ми се виждат добродушковци, най-вече мъжът левскар и адвоката. Най- не ми допада мъжът на Анселика, докато не знайно защо и на мен, тя ме кефи.

# 258
  • Мнения: 5 459
Тази Анселита, адски неестествена кифла-от Добрич, а се мъчи да говори на софийски диалект и е толкова нелепа. Мъжът и също ми е противен. Като цяло, те са ми най-неприятната двойко..Едни оцъклени такива....А като я даваха с русата коса, докато е била камериерка на морето-направо ме втрещи....

# 259
  • Мнения: 11 566
Снощи ми хареса.
Симпатизирам засега на Ветка и мъж.

# 260
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Мъжът на Анселита ми се струва, че е бая “назобан”. Агресивен ми иде. Не знам, вътрешно си мисля, че може и да ходи да се бие някъде. ММА, уличен бой.... такива работи. Тя е откачена ревнивка, писклива и несигурна изглежда. За това е и такава карикатура у лицето - атрактивна да е.

# 261
  • Мнения: 1 366
Мен са ми сладки всички двойки, много се смея с тях. Анселита ако махне тези абсурдни рисунки на лицето си, служещи за вежди и устни, ще бъде много симпатично момиче.
Въпросите бяха доста смотани, защото предвид, че аз съм от 5-годишна с моя мъж (израстнали сме заедно, цял живот сме били най-добри приятели, от 11-12 години сме официално двойка, родители сме на 7-годишни тризначки и знаем наистина всичко важно един за друг за тези 35 години тотал заедно), той посмъртно не може да каже номера на сутиена ми (питах го и показа с шепи...), нито колко съм тежала на 10 години, нито точното ми тегло в момента, нито номер дрехи, които нося - ами в гардероба си имам от М до 2XL, то всяка фирма си слага номерация по свое осмотрение......Неща от ежедневието като какво обичам да ям, какво е хобито ми, какво не обичам в него.. - да, но някои неща са на налучкване.
А и е научно доказано, че мъжете не ги бива е повече от 1 нещо едновременно, както нас не ни бива да се съсредоточаваме само и единствено в 1 нещо. Така че вчера беше повече за шоу Simple Smile
Руснаците са ми любимци за сега.
Ще се следи Simple Smile

# 262
  • София
  • Мнения: 8 111
Въпросите всяка жена от двойката ли ги беше измислила? Така всяка знае, какво горе долу мъжът й знае за нея. Иначе да го питат, какво съм му сготвила за първи път, освен ако не е нещо запомнящо се или голям провал, е безсмислено.

# 263
  • София
  • Мнения: 758
Гледах, за сега ми харесва. Надявам се да продължат в този дух и да излъчват основно игрите, а не както в други предавания да се олеят основно с тип ББ истории.
За момента най-много ми допадат от двойките: двете, които успяха да се справят вчера успешно, победителите от първата игра с паркирането и двойката доброволци от БЧК.
А, има ли информация до кога ще е предаването?

# 264
  • Мнения: 2 657
Давам им време до първите номинации, и след това скандалите са в кърпа вързани. Ама може и да ме опровергаят продуцентите и това риалити да бъде най-позитивното в историята...знам ли...

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 13:16 от butterfly_🦋

# 265
  • Мнения: 6 493
Въпросите с малки изключения бяха почти еднакви, но реално се търсят основни познания за партньора. Според мен бяха подготвени всички, но някои при стрес/пъзел/за време, забравиха верните отговори или спираха с реденето. Целта да се докаже, че две дейности са непосилни за мъж .Wink

Доколкото разбрах между няколкото двойки на последни места ще е избора за отпадане? Но не разбрах кой прави избора? Победителите или всички гласуват?

# 266
  • София
  • Мнения: 27 160
И аз това се чудя. Още са загадка правилата. Трябва да изчакаме да мине първата тройна битка (мъже/жени/двойки) и после номинациите и ще видим. Чух Чолаков да казва, че ще има и елиминационен дуел?!

# 267
  • Мнения: 2 657
Чолаков каза, че участниците ще гласуват всяка седмица, коя двойка да си тръгне..."с празни ръце".

# 268
  • Мнения: 1 925
Моят щял да каже, че съм Д.. мислил, че това е най- малкото Joy
На мен за сега всички са ми симпатични. Обаче Анселита направо ми боде очите. Страшно много се е загрозила, то на нищо не прилича. Като покажат в кадър всичките жени заедно, погледът ми директно на нея пада. Иначе за сега не ме дразни като поведение. Иначе и много се смях в събота епизода, когато разглеждаха стаите и Ветка за всяка стая казваше "Ей това е нашата стая" и накрая останаха в хола Joy

# 269
  • Мнения: X
Гледах откриването в неделя и мисля да не повтарям. Отегчително беше да гледам  едно и също упражнение 12-13 пъти. А това, че ще се номинират един друг и ще живеят заедно силно ми намирисва на някакъв вариант на Брадъра. Гледаше ми се нещо по-необвързващо, а не да ги гледам по цяла седмица, за да си съставя мнение за всяка двойка.

Общи условия

Активация на акаунт