💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 58 964
  • 762
  •   1
Отговори
# 300
  • Испания
  • Мнения: 37 503
  Един за друг

Възползвай се от възможността да се докоснеш до магията на Един за друг, като предизвикаш твоята половинка да отговори на част от въпросите от първото предизвикателство, през което преминаха двойките в предаването. 😏💟

# 301
  • Испания
  • Мнения: 37 503


  Един за друг

Тази събота в ролята на залагащи влизат мъжете, а дамите ще се изправят пред дръзко предизвикателство, което мнозина биха отказали, независимо от залога. 🐮

Какво ще се наложи да правят дамите и как ще се представят, не пропускайте да разберете тази събота в 20.00 ч. по NOVA ➡️ Един за друг



Кои от дванайсетте нежни половинки мислите, че ще запретнат ръкави и ще се впуснат в утрешното "ароматно" предизвикателство? 🤔🐄



А вие бихте ли нагазили в животински изпражнения, за да извадите изключително ценна вещ на вашата половинка? 🤷‍♀️

# 302
  • Мнения: 4 395
Записвам се и аз в темата Simple Smile
За сега предаването обещава да бъде свежо, поне докато не почнат скандалите, интригите и т.н. Чак сега изгледах епизодите, защото първо мислех, че е като ЖПП, но за щастие до момента не е Simple Smile

Много ми допадат Святослав и Ивелина (руснаците), Искра и Йордан (Лондон), Калина и Емил (рап), Веселка и Момчил (БЧК).
Изброените мъже + Георги (без Мариета) са ми много свежи, интелигентни, възпитани и забавни. Емил направо ми излъчва спокойствие, сигурност и уравновесеност.
Жените им са ми много лъчезарни.

Тези от караваната (Симона и Велислав) са ми малко..глуповати. Май са от Благоевград?
Ветка..ми е малко като неизживяна младост - това русичко, това оранжевко лице, тези розови дрешки.. бяха модерни преди десетина години.
Анселита ми хареса повече руса. Така ми е малко травестит. Момчето й ми допада.
Доротея (или Дуручея) също ми харесва, мъжът й ми е леко заспал, но добряк.
Обаче тая Божидара колко е антипатичнаа!

Цитирам Амбър:
Цитат
Но само един участник ми е отсега антипатичен,това е Божидара.Тя е съща Антония от ЖПП.Хиперактивна,властна,дърдореща и със самочувствие.Не го харесвала на външен вид момчето,щото тя е първа хубавица,не му дава думата изобщо,и чак го изтъква с апломб.Дано ме опровергае по-нататък.
Интелигентни ,млади,красиви,сплотени като двойка са ми Калина и Емил.Много ми харесаха,заедно с първата двойка Доротея и Димитър.А пък тези хора са семпли,но имат здрава връзка и много се обичат.Тези 2 двойки са ми фаворитите засега.
Руснака и неговата половинка също много свежи.

# 303
  • Мнения: 10 925
да, "дръзкото предизвикателство" е да бъркат в кравешки изпражнения, а ние да ги гледаме докато вечеряме след 20.00ч Simple Smile

# 304
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ох, пък Емо с това лилавото палтенце, с каскетчето и с кръглите очилца... направо кърти!


diziler, да се вечеря след 18.00 не е здравословно.

# 305
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
да, "дръзкото предизвикателство" е да бъркат в кравешки изпражнения, а ние да ги гледаме докато вечеряме след 20.00ч Simple Smile

Викаш далеч по-добре е да се гледат кървищата набити в едър кадър по три минути  и половина на лекарският сериал?

# 306
  • Мнения: 10 925
Викаш далеч по-добре е да се гледат кървищата набити в едър кадър по три минути  и половина на лекарският сериал?


diziler, да се вечеря след 18.00 не е здравословно.

Не знам за кой лекарски сериал става въпрос, не гледам нито един такъв. "Един за друг" все си мисля, че е в събота и неделя от 20.00 и в това време по друга телевизия няма лекарски сериал.

А че не е здравословно да се вечеря след 18.00ч, кажи го на испанците. Сиеста през деня, вечер в 22ч метрото е препълнено, вечеря към 23 ....

# 307
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е, какво да им го казвам на испанците. Те сигурно могат да си го прочетат.

А Варненец не смятам да е имал предвид лекарски сериал, излъчван паралелно на "Един за друг". Просто и "Откраднат живот" го излъчват в същия часови пояс.

# 308
  • Испания
  • Мнения: 37 503
  Един за друг

💭"Какво правят тези жени в моя обор?" 😄🐄

# 309
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 796
И аз да се присъединя към темата.
Много ми е познат Георги /от двойката от Ловеч/, дали не е участвал в някое друго риалити - ББ може би?

# 310
  • София
  • Мнения: 12 361
Балните рокли за обора. Ха- ха.

# 311
  • Мнения: 14 828
Малии как се нагласиха. А какво ги чака.

# 312
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И аз да се присъединя към темата.
Много ми е познат Георги /от двойката от Ловеч/, дали не е участвал в някое друго риалити - ББ може би?

Лошо, че ти е познат. Надзирател в затвора е.

# 313
  • Мнения: 1 925
Добра стратегия от страна на руснаците. Все повече ги харесвам, много са ми уютни Grinning

# 314
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Святослав уж много вярва на Ивелина, пък какъв малък % заложи. БЧК-то и той.
Ама нищо, де... "капка по капка"...

Георги пък доста надцени жена си, май. Според нея той би заложил само 100 лв. Като си се знае каква е...

Общи условия

Активация на акаунт