💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 043
  • 762
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
Според мен регламентът нещо куца - мотористите завършиха на четвърто място по сума след днешната игра, пред тях бяха само Анселита и Мартин, руснаците и лондончаните. Всички останали имаха по-малки събрани суми, но само защото мотористите завършиха предпоследни в днешната игра се оказаха на елиминация и съответно отпаднали. Така че дори да си събрал прилична сума като пари и да си в предните редици на временната класация, всичко се решава в последната игра преди елиминация.

# 466
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Още първия ден, когато Емо обясняваше правилата, писах, че това с гласуването за отпадане ще е предпоставка за конфликти.

Позитивно предаване - няма такова животно в нашия ефир. А така ми се искаше да ме опровергаят.

# 467
  • Мнения: X
Наградната сума също е мъгла...

На финала на незабравимото преживяване двойката-победител може да спечели от 50 000 до над 100 000 лв. 

Явно последната останала двойка ще спечели сумата, която е натрупала или....?! Но пък не може да спечели по-малко от 50 000 лв, та и тук има неяснота как ще се определи наградният фонд.

# 468
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Те още правилата не са изяснили, та наградния фонд ли?! 😀 Чакай, има време, ще го решат в движение. 😀
П.С. Да им имам логиката, предно класирана двойка отпада на база само на последната игра! Не разбрах какво става с натрупаните парите? Щом отпадналите ги губят, къде отива сумата от 5 500 лв., за покриване на нощувките на останалите двойки във вилата ли?

# 469
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Щом отпадналите ги губят, къде отива сумата от 5 500 лв., за покриване на нощувките на останалите двойки във вилата ли?

Това са виртуални пари.

# 470
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Ей, че удобно! Така се гради и надгражда награден фонд. 😀

# 471
  • Мнения: 10 973
Те още правилата не са изяснили, та наградния фонд ли?! 😀 Чакай, има време, ще го решат в движение. 😀

според мен всичко е заснето вече, сега само си го монтират
Тези снежни снимки са най-вероятно от декември.
След това през януари не е валял сняг, имаше един на 6 февруари (помня датата, защото имах полет тогава).
Но едва ли е сниман при февруарския сняг, защото в една от репликите чух "Вчера се ровихме до шия в ...", ВЧЕРА... а ние го гледахме миналата неделя. Тоест те снимат всеки ден, а ние гледаме два епизода седмично. Те на седмица снимат по 7 епизода. Явно всичко е снимано, както и при Мастершеф (където пък снимките са почнали през ноември)

# 472
  • Мнения: X
Те още правилата не са изяснили, та наградния фонд ли?! 😀 Чакай, има време, ще го решат в движение. 😀

Аз си признавам, че най-много се дразня да гледам някакво предаване със състезателен елемент без да знам регламента. По същия начин се дразнех и когато гледах "Игри на волята", защото и там не бяха ясни правилата.

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 22:49 от Анонимен

# 473
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Беше обявено, че снимките са започнали на 7 февруари. https://nova.bg/news/view/2020/02/07/277309/%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D … %D0%BD%D0%B0-nova

В интервю Емо каза, че форматът продължава два месеца, ще снимат месец и половина всеки ден, без почивен ден, по 16-18 часа.

# 474
  • Мнения: 6 215
И какво се оказа.Няма значение дали си последен и най зле в игрите,щом ви смятат за слаби и забавни оставате и продължавате.Много глупаво и нечестно.

# 475
  • Мнения: 11 566
Днес Емо каза, че е четвърти ден- тия като напускаха.
Тъпо е, да им бяха дали парите.
Бела- на вас за хонорар нещо казаха ли ви?

# 476
  • Мнения: 10 973
Беше обявено, че снимките са започнали на 7 февруари. https://nova.bg/news/view/2020/02/07/277309/%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D … %D0%BD%D0%B0-nova

В интервю Емо каза, че форматът продължава два месеца, ще снимат месец и половина всеки ден, без почивен ден, по 16-18 часа.

Да, значи това дето сме гледали с паркирането на ладата е от 7.02, играта с пъзелите от 8.02, ровенето в кравешката тор от 9.02 и възглавниците от 10.02, снимано край Вакарел...

# 477
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не е задължително в един ден да се снима само една игра.

При толкова часове снимки се чудя защо не могат да сглобят два часа. Днес с рекламите почти толкова продължи епизодът, но вчера и миналата неделя - не.

# 478
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
О, да... днес що-годе запълниха програмното време. Пак имаше доста "плява", но поне не свършиха половин час по-рано. При това са все още доста двойките, ами като намалеят наполовина?
И още нещо се сещам - поради непредвиденото отпадане на Янчо и Ветка тази седмица можеше да няма елиминации. Как пък не са сетили...

# 479
  • Мнения: 10 973
Не е задължително в един ден да се снима само една игра.

.

То не е задължително, но абсолютно си представям игра като днешната да е снимана 12 часа. Те ги окачват с въжета, техническата работа е огромна, между участниците има огромни паузи докато нагласят нещата.
Присъствал съм на снимки на доста предавания, а преди сто години бях и платена публика в подобни форматни предавания,  1 брой на Стани богат се снима минимум 3 часа, Море от любов минимум 3 часа, всякакви там Руска рулетка, Залоаложи... от 8 сутринта до 23ч... снимат се 3-4 броя. Ние гледаме тук след много монтаж. Не ви ли правеше впечатление как дуелите във Фермата започваха ПО СВЕТЛО... към 17ч и снимките свършват в 2-3ч през нощта (според участниците, а и според водещите), а ние ги гледаме от 20 до 22ч. Докато нагласят терена за следващата игра и става... "утре" Grinning
Кравешко-лайняната игра вчера също е снимана от изгрев до мрак, обзалагам се

Общи условия

Активация на акаунт