Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 157
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 381
Момичета, в Andrews има доста добри намаления. На някои ризи и костюми стигат до 50-70%. Вчера влязохме за подарък, а излязохме с пълно облекло за моя господинчо 😆 Много съм щастлива и доволна! Влюбих се втори път като го видях спретнат и нагласен 😆😍🤗

# 61
  • Мнения: 11
На мен роклите на София Борисова са ми извън бюджета, така че не съм се интересувала по-специално.
Сайтовете на българските дизайнери, които разгледам, бяха доста неподредени и ми беше малко трудно да се ориентирам, а ми беше важно да си свърша работата в кратък срок, така че не можех да губя време, обикаляйки по магазини, в които не знам какво има.
За съжаление наистина е така, никой не си поддържа достатъчно добре сайта и не можеш да разбереш какво имат. А и от опит покрай търсене на бална рокля преди години, знам, че не позовляват да си снимаш и роклята. Моята беше от една бургаска дизайнерка TONENA и знам, че тя прави много красиви неща. Ако има булки от там можете да проверите. Иначе се чудя дали да ходим с момичетата и в Асеновград, защото реално, ако цените на роклите наистина са като тези в София, няма смисъл. А дали скоро ще има отново сватбено изложение в София? Пропуснах това в Хотел Балкан.

# 62
  • Мнения: 1 195
На мен роклите на София Борисова са ми извън бюджета, така че не съм се интересувала по-специално.
Сайтовете на българските дизайнери, които разгледам, бяха доста неподредени и ми беше малко трудно да се ориентирам, а ми беше важно да си свърша работата в кратък срок, така че не можех да губя време, обикаляйки по магазини, в които не знам какво има.
За съжаление наистина е така, никой не си поддържа достатъчно добре сайта и не можеш да разбереш какво имат. А и от опит покрай търсене на бална рокля преди години, знам, че не позовляват да си снимаш и роклята. Моята беше от една бургаска дизайнерка TONENA и знам, че тя прави много красиви неща. Ако има булки от там можете да проверите. Иначе се чудя дали да ходим с момичетата и в Асеновград, защото реално, ако цените на роклите наистина са като тези в София, няма смисъл. А дали скоро ще има отново сватбено изложение в София? Пропуснах това в Хотел Балкан.
Мисля че ще има Алегрия, но пак в края на годината. В Гугъл не ми излиза информация за повече изложения.

# 63
  • Мнения: 6 873
Да, има и такива случаи. Толкова са им дизайнерски произведенията, че не можеш да ги снимаш. Преди три години за бала на сестрата на годеника ми и гледаше за рокля на едно място не и дадоха да снима, понеже роклите били дизайнерски уникати и не можело ей така всеки да ги има снимани. Хайде, бе.

# 64
  • София
  • Мнения: 30 132
Няма ли да има изложение в Пловдив сега? Не съм чула/ чела за изложение в София.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 112
Момичета ангажирахме бутик за цветя Анжели. Уговорихме всичко, цената е доста добра, отношението повече от отлично. Много съм доволна.

Ще може ли да споделиш освен цветя какво още предлагат? Видях ги на изложението в Хотел Балкан но имаха само снимки на цветя и не успях да разбера какво още предлагат и какви са им цените.. просто беше голяма лудница

# 66
  • Мнения: 1 195
Момичета ангажирахме бутик за цветя Анжели. Уговорихме всичко, цената е доста добра, отношението повече от отлично. Много съм доволна.

Ще може ли да споделиш освен цветя какво още предлагат? Видях ги на изложението в Хотел Балкан но имаха само снимки на цветя и не успях да разбера какво още предлагат и какви са им цените.. просто беше голяма лудница
Ами ние говорихме конкретно за цветя и евентуално тюл за младоженската маса. Чудя се и за лампички, но не сме обсъждали още. Ще ни правят и украсата за кола. Видях изложени подаръчета за гости и различни украси за масите (вази, свещи, купички и т.н.). Нашата оферта е 850лв за 12 маси за гости, младоженска маса + украса за колата. Аранжировките, които избрахме не са никак малки, особено за нашата маса.

# 67
  • Мнения: 6 873
Ами ние говорихме конкретно за цветя и евентуално тюл за младоженската маса. Чудя се и за лампички, но не сме обсъждали още. Ще ни правят и украсата за кола. Видях изложени подаръчета за гости и различни украси за масите (вази, свещи, купички и т.н.). Нашата оферта е 850лв за 12 маси за гости, младоженска маса + украса за колата. Аранжировките, които избрахме не са никак малки, особено за нашата маса.
Звучи чудесно. На нас само за десет маси за гости ни казаха цена 800 лева. Младоженската маса с драперия, цветя и гръб от лампички варира между 270 и 400 според дължината на цветната аранжировка. Направо лошо ми стана от цените.
Какви са вашите цветя, ако не е тайна?

# 68
  • Мнения: 1 195
Ами ние говорихме конкретно за цветя и евентуално тюл за младоженската маса. Чудя се и за лампички, но не сме обсъждали още. Ще ни правят и украсата за кола. Видях изложени подаръчета за гости и различни украси за масите (вази, свещи, купички и т.н.). Нашата оферта е 850лв за 12 маси за гости, младоженска маса + украса за колата. Аранжировките, които избрахме не са никак малки, особено за нашата маса.
Звучи чудесно. На нас само за десет маси за гости ни казаха цена 800 лева. Младоженската маса с драперия, цветя и гръб от лампички варира между 270 и 400 според дължината на цветната аранжировка. Направо лошо ми стана от цените.
Какви са вашите цветя, ако не е тайна?
Алстромерии, еустоми, хортензии и разни зеленини.

# 69
  • Мнения: 43
Здравейте, и аз се включвам в новата тема. Нашата сватба е на 01.05 и все още нямаме покани, така че това ни е на дневен ред (даже малко започвам да се притеснявам, понеже закъсняваме). Иначе обикаляме за халки, поръчваме някакви дребни работи и търсим хотел за нощувка на гостите. В момента си търся бели кецове, които да ми нарисуват. Някоя от вас взела ли си е и от къде?

# 70
  • Мнения: 311
Здравейте !

Записвам се и аз за 05.06.2020. Избрахме тази дата , защото е годишнина за нас. Не плануваме голяма сватба. Подписване с родители и сестри.
Спряла съм се общо взето на идеята за две рокли. Рокля за подписването и рокля за фотосесия. Планираме да си направим фотосесия за нас двамата , като идеята ми за сега е да бъде морска , но живеем в София. Подаръци за майките и баща ми , които да са символични. Решили сме да инвестираме предимно в дълъг и далечен меден месец .Тъй като моят годеник е чужденец ( прочетох, че има и други ) ще имате ли превод на подсписването ? Напълно изключих , когато запазвах датата да попитам . Въобще като цяло с чужденец имате ли нещо по специфично подготвено за подписването ?

# 71
  • Мнения: 582
Sisi, ако имаш предвид подписване на граждански брак в зала на обреден дом, на нас ни казаха да извадим разрешително от посолството, което след това да легализираме в Министерството на външните работи. Всичко останало си е същото.

# 72
  • Мнения: 311
Да , казаха ни и очакваме от Швеция документа със апостил и трябва да направим официален превод , то пък явно за всяка националност си имало специфичен документ и не бил за всички еднакъв. Чудя се обаче как той и неговите близки ще разбират какво се говори в обредният дом

# 73
  • гр.София
  • Мнения: 213
Момичета имам нужда от малко помощ.
Трябва ми текст за покана, за праменницата ми, която ще бъде шаферка.
Нищо не мога да измисля.
За големите дами имам, но за нея се затруднявам доста.
П. С. На 14год. е

# 74
  • Мнения: 25
А аз  искам  текст  за сестра  ако някой има  готина  идея  да  казва

Общи условия

Активация на акаунт