Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 174
  • 722
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 575
Момичета,  сватбените аксесоари дойдоха. Поръчах от сватбен салон Елиза. Всичко си избрах онлайн и нещата ми бяха изпратени по Еконт. Доволна съм от качеството и външния вид на аксесоарите. Изглеждат точно като на снимките на страницата.

Ако, някой се интересува допълнително мога да пратя или кача снимки на нещата.

# 91
  • Мнения: 582
5.60 лв средна цена за парче, която си написала е даже ниска цена за сватбена торта. Аз под 4.5 за парче не съм получавала без украсата и това е при 50 парчета торта основна и останалите на пастички. Ние мислим да сме с Тита Кейкс, но искаме да им пробвам сватбените вкусове първо и зависи и с кетърингите какво ще се договорим.
Точно Тита Кейкс днес ми препоръчаха. Каква е цената на парче торта при тях? Кажи дали са вкусни като ги пробвате.

# 92
  • София
  • Мнения: 11 568
От 4.5 лв е при тях, във фб имат албум Вкусове и там има спрямо блатове и кремове цената. Украсата е отделна.

В семейството много ги харесват и ни ги препоръчаха.

# 93
  • София
  • Мнения: 109
По-рано и аз писах за Тита Cakes Smile Още не сме се спряли на вкус, до сега сме опитвали Бейлис, Страчатела и Шам фъстък с ягоди...не знам дали да е със шоколадов или бял блат. Иначе можете да комбинирате от различните торти ,каквото ви е харесало.
Самата торта ми се иска да е полугола и със малко синьо или да има боровинки и къпини наредени...още го мисля

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 23:08 от Hara_8

# 94
  • Мнения: 37
Към момичетата, които носят диоптрични очила. Ще бъдете ли с тях на сватбата, ще съчетавате ли грима си по тях? Аз много се чудя, защото лещи не мога да нося и ако ги махна, ще издържа няколко часа и после пак ще се наложи да ги сложа, така че много се двоумя дали да не ме гримират по тях и да не ги махам. А и много трудно се приемам в огледало без тях вече и се чудя дали няма да са ми странни снимките.

# 95
  • Мнения: 6 873
Както ти е удобно най-много. Simple Smile
Аз лично нося лещи, така че нямам това поколебание, но ако бях с очила, щшх да съм си с тях. С диоптър три и на двете очи без очила или лещи за мен целият свят е размазан. Чувствам се некомфортно да не виждам добре. Ако е далекогледство и са по-скоро за гледане на близо може би е друго, но аз лично бих заложила на ясната картина и удобството ми.

# 96
  • Мнения: 37
Както ти е удобно най-много. Simple Smile
Аз лично нося лещи, така че нямам това поколебание, но ако бях с очила, щшх да съм си с тях. С диоптър три и на двете очи без очила или лещи за мен целият свят е размазан. Чувствам се некомфортно да не виждам добре. Ако е далекогледство и са по-скоро за гледане на близо може би е друго, но аз лично бих заложила на ясната картина и удобството ми.

Далекогледа съм, но тъй като имам 2,5 диоптъра на всяко око и астигматизъм, ме болят очите след 3-4 часа без очила и след това дори и да ги сложа, пак са супер изморени. Тоест си мисля, ако карам без очила за ритуалите, ще си разваля вечерята после.

# 97
  • Мнения: 6 873
Далекогледа съм, но тъй като имам 2,5 диоптъра на всяко око и астигматизъм, ме болят очите след 3-4 часа без очила и след това дори и да ги сложа, пак са супер изморени. Тоест си мисля, ако карам без очила за ритуалите, ще си разваля вечерята после.
Честно казано, аз не виждам смисъл да си без. Какъв е смисълът да те заболят очите или главата и да се чувстваш изморена? Според мен никакъв. Комфортът в това отношение е много важен.

# 98
  • Мнения: 1 757
Аз нося очила , но мисля да пробвам да съм с лещи.Аз така или иначе не можах да се възприема с очилата , пък какво остава да съм на сватбата с тях. Grinning Моя диоптър е също 3 и не виждам много без тях  ,та си купих лещи , но още не съм пробвала да ги нося.

# 99
  • София
  • Мнения: 89
Аз тук малко нахално да се включа за очилата - принципно аз нося, но диоптъра ми е само на едното око и нямам допълнителни проблеми. Виждам и без тях добре, стига да не се налага да чета, но ще са с мен 100%. Дори и да не ги нося за основната част, после сигурно ще ги сложа.
Ако не се чувстваш комфортно с лещи(даже не знам дали има за астигматизъм) или без очилата - носи ги 100%. Това е твоя ден и трябва да се чувстваш комфортно. А и очилата са си моден аксесоар Wink

Иначе днес ходих да докапарирам роклята и я показах на мама и тя я хареса, та съм доволна Heart
Фотографа запазихме, на хотела писах да резервирам за гостите извън града... Вървят нещата. Или поне така изглежда.
А, да, халки ние сме поръчали вече от Виртуоза. Мислехме да са платина, но ни предложиха паладий, понеже е по-лек. Много изчистени, удобни... на 21-ви ще са готови ако всичко е по график.

# 100
  • София
  • Мнения: 11 568
И аз не виждам без очила/лещи. На сватбата ще съм с лещи. Ако винаги си с очила не виждам смисъл на сватбата да не си, особено пък ако не сложиш лещи, а стоиш с привити очи.
Но аз намирам лещите за много удобно решение при различни поводи, особено за спорт.

# 101
  • Мнения: 6
Привет момичета,
  Аз нося очила само когато съм на компютъра, макар, че по препоръка на лекаря трябва да съм с тях колкото се може повече, обаче втора година не мога да свикна с тях, пробвах и вариант с лещи, но очите ми пламват- сълзене и зачервяване на макс. Като допълнение страдам и от сухота и всеки ден съм с капки за овлажняване, но проблема не изчезва. Някоя от вас има ли такъв проблем?
  Искам да попитам и един по-страничен въпрос - появявал ли ви се е обрив след проба на рокли?

# 102
  • Мнения: 37
Привет момичета,
  Аз нося очила само когато съм на компютъра, макар, че по препоръка на лекаря трябва да съм с тях колкото се може повече, обаче втора година не мога да свикна с тях, пробвах и вариант с лещи, но очите ми пламват- сълзене и зачервяване на макс. Като допълнение страдам и от сухота и всеки ден съм с капки за овлажняване, но проблема не изчезва. Някоя от вас има ли такъв проблем?
  Искам да попитам и един по-страничен въпрос - появявал ли ви се е обрив след проба на рокли?

Ходих в 4-5 бутика и пробвах над 20 рокли, но никога съм нямала обрив Sad

Проблема с очите също не съм срещала.

# 103
  • София
  • Мнения: 109
Привет момичета,
  Аз нося очила само когато съм на компютъра, макар, че по препоръка на лекаря трябва да съм с тях колкото се може повече, обаче втора година не мога да свикна с тях, пробвах и вариант с лещи, но очите ми пламват- сълзене и зачервяване на макс. Като допълнение страдам и от сухота и всеки ден съм с капки за овлажняване, но проблема не изчезва. Някоя от вас има ли такъв проблем?
  Искам да попитам и един по-страничен въпрос - появявал ли ви се е обрив след проба на рокли?

Аз само за обрива мога да ти споделя, понеже не нося очила.
Та преди години като бях още ученичка бях мерила дрехи в мола и след това развих един обрив, спомогнал му е и отслабналият ми имунитет. Тогава разбрах за един обрив наречен розов лишей(изчетох какво ли не, никой не знае на 100% от какво точно се предизвиква). Излезнаха ми петна по торса, които седяха близо половин година и не минаваха с нищо освен зехтин май...та оттогава много внимавам като меря дрехи и винаги пера преди да обличам.
При теб може и да е просто обикновен обрив де,иди на дерматолог  😁

# 104
  • Мнения: 6 873
Кофти с обрива. На мен ми нямаше нищо след пробите.
Мен също ме дразнеха лещите първите няколко дни. Две седмици едва ги слагах и махах, толкова ми беше гадно и очите ми пламваха и сълзяха страшно, но свикнах. Сега съм много доволна, слагам ги рано сутрин, махам ги късно и не си представям да съм без лещи.

Общи условия

Активация на акаунт