Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 140
  • 722
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 780

А за поканите , можеш ли да кажеш коя е тази страничка ?! За да може като четат тази година булките за 2021 да имат в предвид .


By the love - Facebook

# 556
  • Мнения: 120
Аз също първоначално исках кръгли маси, но в ресторанта имаха само правоъгълни, а излишни пари не ми се даваха за маси. Сега даже правоъгълните по- лесно се подреждат. И няма да има с гръб към младоженската маса. Ние ги размествахме няколко пъти, тъй че може пак...темата е травел и всяка маса ще е на различна държава ще си има център, типично за държавата, цветя и т.н, и вече гостите са разпределени по масите. Две маси за роднини, другите са за приятели.

# 557
  • Мнения: 582
Момичета, ние трябва да си направим задължителните медицински тестве за сключване на брак. Намерих един сайт за отстъпки на медицински услуги, който е много полезен. В него има ето това - https://www.omed.bg/Izsledvane-predi-skluchvane-na-gragdanski-br … ilarov-p4281.html - 22% отстъпка за Васерман от лаборатория Кандиларов. Днес си взех два ваучера. Ние сме ползвали и преди тази лаборатория и сме доволни, затова ще отидем там и за този случай. Ваучерът е валиден от 06.02.2020 до 30.04.2020 така, че ако някоя реши, може да се възползва.

По тази тема искам да кажа, че съм доста изненадана, че например в Англия нямат такива задължителни тестове преди сключване на граждански брак. От една страна - да, разкарване си е, обаче пък според мен е хубаво, че се изследваш. Повечето хора не мислят за такива неща и дай боже всички да сме си здрави, но пък това е една отговорност, която показва грижа за твоето и здравето на партньора. Та, като цяло - радвам се, че ние в България имаме такова правило за разлика от други държави, които уж са винаги по-напред от нас.

# 558
  • Мнения: 140
Момичета, ние трябва да си направим задължителните медицински тестве за сключване на брак. Намерих един сайт за отстъпки на медицински услуги, който е много полезен. В него има ето това - https://www.omed.bg/Izsledvane-predi-skluchvane-na-gragdanski-br … ilarov-p4281.html - 22% отстъпка за Васерман от лаборатория Кандиларов. Днес си взех два ваучера. Ние сме ползвали и преди тази лаборатория и сме доволни, затова ще отидем там и за този случай. Ваучерът е валиден от 06.02.2020 до 30.04.2020 така, че ако някоя реши, може да се възползва.
Те не са ли задължителни за всички?

# 559
  • Мнения: 582
Да, Васерман, което е за Сифилис и СПИН са задължителни. Джипи-то ми каза само за тях.

# 560
  • Мнения: 6 873
Важно е, че трябва да са направени 30 дни преди сключването на граждански брак. След този период от време губят валидност.

# 561
  • София
  • Мнения: 11 553
Моля, който не си попълнил ника, но си е попълнил диджей и агенция в таблицата, да си попълни и ника до утре, иначе се счита за реклама и ще бъде изтрито. Не е сериозно да е само диджей,
 саморекламите не са позволени, а напоследък доста зачестиха. Трябва да си заставаме зад никовете, в противен случай препоръките или споделения опит, няма никаква тежест

Утре ни е последен ден за потвърждаване на гостите, още 36 има да потвърдят от 134. Едва ли ще го направят днес повече от 4-5, така че утре ще им звъним. Неудобно ми е да звъня на някои от тях, все едно им се моля. Едните ми казаха, че не знаели ще си идват ли в България, другите дали нямало да пътуват, това беше преди вируса, така че не знам как да ги тълкувам, не ме устройва отговор, ако не пътуваме, ще дойдем.

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 18:21 от Niya-

# 562
  • Мнения: 120
Ния, щом не са знаели дали ще пътуват значи не ги броите, много несериозно звучи. ...Който иска ще намери начин. Ние също ще имаме гости от чужбина, мойте роднини даже като им казах веднага си купиха самолетни билети, една позната сме поканили и е под въпрос, но за нея все ще се намери място.... Успех утре!

# 563
  • Мнения: 173
Здравейте,успях да си намеря стъклената кутия в Джъмбо - 10лв.Остават само перлите,малко цветя и ще стане като тази,която харесах в интернет.
П.п - процедурите с LPG действат 🤗 доволна съм от резултата.Сега и малко фитнес и за сватбата ще съм секси мамче 🤣

# 564
  • гр.София
  • Мнения: 213
Предлагам да се запишем в този списък кой ще идва, за да може и при закъснели да се знае каква маса да се вземе:

https://flask.io/MBsfb4j7plrt

Аз не съм още 100%, все пак е празник, но мисля, че ще успея да вмъкна срещата.
Нещо не мога да се запиша, може ли някой, да го направи вместо мен?

# 565
  • Мнения: 37
Предлагам да се запишем в този списък кой ще идва, за да може и при закъснели да се знае каква маса да се вземе:

https://flask.io/MBsfb4j7plrt

Аз не съм още 100%, все пак е празник, но мисля, че ще успея да вмъкна срещата.
Нещо не мога да се запиша, може ли някой, да го направи вместо мен?


Готова си Simple Smile

# 566
  • Мнения: 780
Момичета, дайте идея за магазини за шаферски рокли. Онлайн или физически.
Искат да ги премерят преди да ги вземем тоест Али експрес отпада, като вариянт.

Няма претенции къси/дълги. Единствено аз държа да са без тюл.

# 567
  • Мнения: 223
Мегз, Юнона... за други не се сещам. Аз няма да имам шаферки .


Момичета, дайте идея за магазини за шаферски рокли. Онлайн или физически.
Искат да ги премерят преди да ги вземем тоест Али експрес отпада, като вариянт.

Няма претенции къси/дълги. Единствено аз държа да са без тюл.

# 568
  • Мнения: 140
Момичета, дайте идея за магазини за шаферски рокли. Онлайн или физически.
Искат да ги премерят преди да ги вземем тоест Али експрес отпада, като вариянт.

Няма претенции къси/дълги. Единствено аз държа да са без тюл.
Попаднах на този магазин,но не съм го посещавала лично ,тъй като и аз няма да имам шаферки.
https://www.facebook.com/rokli.mmg

# 569
  • София
  • Мнения: 11 553
За шаферски рокли мои познати взимаха от имаго, евтинлукс и пийкендклопенберг. Аз си взех за медения месец от Наоми, много съм доволна. Във фб видях, че пишат и за бутик Шанс и Мегз, от нея има положителни, но и силно отрицателни мнения, въпрос на късмет или ако имат всички налични.

Днес купихме халка, ръкавели, закачалки и плата. Дано тази седмица сме готови с тортата и да си избера прическа, че още нямам фризьор. Днес почти всички потвърдиха от гостите. Само отслабването не върви, а не остане време.

Общи условия

Активация на акаунт