Подготовка за малкия човек - тема 10

  • 36 928
  • 744
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 730
Задължително трябва да е твърд.Не е лошо да е и антибактериален и ортопедичен.Ние сме с Pierre Cardin на Магнифлекс.Двулицев е (зимна и лятна страна).

# 241
  • София
  • Мнения: 3 839
Толкова са им скъпи матраците на Магнифлекс, не можаха да направят един свалящ се калъф!

# 242
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
Ползвахме само стъклени шишета на Avent докато почна сам да ги хваща. Пластмасовите бързо се захабяват и то при условие, че не ги стерилизираме, та за начало препоръчвам стъклени.

Единствените залъгалки, които хареса са на Tommee Tippe, само ги сменяхме със следващ размер. Мн полезни бяха мострените биберони от разни лекции, за да го констатираме.

# 243
  • Мнения: 116
Момичета, може ли мнение за кошарките,  които се водят "близо до мен". Харесах на чиполино, която е около 200лв, а гледам на чико са двойно по-скъпи, при това на промоция. Има ли момичета доволни от тези кошарки и дали е оправдана по-голяма инвестиция, при положение, че се ползват само първите 6 месеца?

# 244
  • Мнения: 884
Момичета, може ли мнение за кошарките,  които се водят "близо до мен". Харесах на чиполино, която е около 200лв, а гледам на чико са двойно по-скъпи, при това на промоция. Има ли момичета доволни от тези кошарки и дали е оправдана по-голяма инвестиция, при положение, че се ползват само първите 6 месеца?
Ние мислихме да взимаме такава,даже бяхме си харесали. Ами за няколко месеца няма смисъл. Взехме си дървена голяма

После ставала на легло,на скрин или нещо такова ,не помня точно. Трансформираща я водят,но не ни беше това водещото в избора.

# 245
  • София
  • Мнения: 1 456
Парфюмче, аз ползвах такава кошара Чиполино. Не бих купила по- скъпа, защото няма смисъл. Не е нещо от първа необходимост, но изключително удобна според мен. Бебето се чувства по-добре в по- малкото пространство. Местех я, когато и където искам много лесно.

# 246
  • Мнения: 116
Парфюмче, аз ползвах такава кошара Чиполино. Не бих купила по- скъпа, защото няма смисъл. Не е нещо от първа необходимост, но изключително удобна според мен. Бебето се чувства по-добре в по- малкото пространство. Местех я, когато и където искам много лесно.
Благодаря много Simple Smile  Ще взема на чиполино

# 247
  • Мнения: 197
Някой има ли идея от къде може да се вземат само двете уплътнения за тази ваничка: https://www.hippoland.net/cam-anatomichna-vana-s-otvor-baby-bango-090 ?

# 248
  • Мнения: 15 356
В гаранция ли е?Как са изчезнали?Попитай в Хиполенд,понеже не се ангажират да търсят части извън гаранция,може и с Кам България да се свържеш.Ето контакт.
https://www.camspa.it/bg/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8A%D1%80-%D … 0%BD%D1%82%D0%B8/

# 249
  • Мнения: 275
Някой случайно да е попадал на тази сгъваема кошарка:
https://rayatoys.com/bebeshka-koshara-happy-baby-triple-chicks?u … RwGrLTkefsPdJ3xEg



В сайта на Raya toys и на Comsed се е предлагала преди, но сега не е налична, търся същата, ако някой я е виждал някъде, Моля да сподели къде! Ще бъда много благодарна! Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 16:48 от lunichkaaa

# 250
  • Мнения: 197
В гаранция ли е?Как са изчезнали?Попитай в Хиполенд,понеже не се ангажират да търсят части извън гаранция,може и с Кам България да се свържеш.Ето контакт.
https://www.camspa.it/bg/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8A%D1%80-%D … 0%BD%D1%82%D0%B8/

Много благодаря за сайта! Не знаех, че имат.. а тези уплътнения искам да купя, защото ни подариха ваничката, но отдолу самите уплътнения са почернели, иначе ваничката е като нова! Simple Smile

# 251
  • Мнения: 15 356
Значи в Кам се обади,макар че ако са здрави ги почисти с обезмаслител.

# 252
  • Мнения: 197
Значи в Кам се обади,макар че ако са здрави ги почисти с обезмаслител.


Те са почернели, иначе са здрави.. просто ме притеснява това черното. Simple Smile

# 253
  • Мнения: 1 104
She Is Trendy, абе с право те притеснява това черното, защото може и мухъл да е.
В нашата баня често се образува и си е баш черен на цвят.

# 254
  • Мнения: 298
Значи в Кам се обади,макар че ако са здрави ги почисти с обезмаслител.


Те са почернели, иначе са здрави.. просто ме притеснява това черното. Simple Smile
Ако не намериш нови почисти със спрейна Живахекс - върши чудеса и е дезинфекрант.

Общи условия

Активация на акаунт