Подготовка за малкия човек - тема 10

  • 36 930
  • 744
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 3 843
Момичета, дадоха ми ел. помпа за кърма на Медела, ползвана е. На всичкото отгоре е седяла в мазе и мирише на мухъл. Чудя се дали мога да я пусна в съдомиялната и после в стерилизатора (частите, което може де)? Дали ще издържи в съдомиялна пластмасата?

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз съм пускала ръчната на Авент в миялната - нищо ѝ няма. За Медела не знам.

# 257
  • Мнения: 15 356
Нищо няма да й стане,но съм била на обучение за тях и обясняваха,че измиването и стерилизирането не я правят като нова.До едната част не стигало почистване.Забравих коя обаче.
Виж това,сега е много изгодна нова
,плюс колана.
Това е в онлайн магазина И за мама,ако искаш ще потърся листовката и ще ти снимам подробно.

# 258
  • Мнения: 884
Нищо няма да й стане,но съм била на обучение за тях и обясняваха,че измиването и стерилизирането не я правят като нова.До едната част не стигало почистване.Забравих коя обаче.
Виж това,сега е много изгодна нова
,плюс колана.
Това е в онлайн магазина И за мама,ако искаш ще потърся листовката и ще ти снимам подробно.
Това е с промо код обаче само

# 259
  • Мнения: 15 356
Да,кода е отдолу PWM2.Снимам цялото каре.

# 260
  • София
  • Мнения: 3 843
Благодаря, Bobchita. Все още не знам дали изобщо ще ми трябва помпа, раждането предстои, затова не искам да купувам.

# 261
  • Мнения: 15 356
И моето предстои,но мисля да взема.Пък ако не я използвам сега,ще чака второто бебе:flushed:

# 262
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, според мен това е доста добра цена за стъклени шишета Авент: https://www.amazon.de/gp/product/B07FMYR4RK/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1, ако някой иска да се възползва.

# 263
  • София
  • Мнения: 382
Благодаря, Bobchita. Все още не знам дали изобщо ще ми трябва помпа, раждането предстои, затова не искам да купувам.
 

Винаги можеш да смениш частите, които са негодни и стари. За разлика от Авент, Медела продават почти всички части

# 264
  • Мнения: 1 692
Здравейте, планувам да ходя до Джъмбо и искам да купя и бебешките неща от там, които си заслужават. В случая в списъка имам само памучните пелени, за които в предходни теми сте препоръчвали, но има ли други неща които купувате от там?

# 265
  • София
  • Мнения: 3 843
От Джъмбо - чаршафи с ластик за креватче, само по 4 лв и са от хасе. Бодитата им много ги харесвам и са може би най-евтините на пазара.

# 266
  • Мнения: 6 553
Аз съм купувала от Джъмбо много неща.. чаршафи, калъф за матрак, едни непромокаеми пелени за постилане, памучни пелени, бодита, гащеризони, одеало, хавлиени кърпи, чорапи. Все още ходя за дрешки от там, евтини са. И играчки, разбира се.
На Пепко също има много евтини дрехи.

# 267
  • Мнения: 4 941
Да, в Джъмбо нещата са евтини, но качеството как е на бебешките неща?

# 268
  • Мнения: 35 110
Единствено на едно боди се прецакаха шевовете. Иначе бях купила единмтотин гащеризон- крокодил с цип, който му обличах за излизане

# 269
  • Мнения: 9
Здравейте , какво бихте казали за кошичките CAM Dinamiko up smart ? Ако някоя от вас я е използвала , доволна ли е ? Лека ли е ?

Общи условия

Активация на акаунт