Кой какво сервира вчера? Кой какво ще готви днес?

  • 26 488
  • 757
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 269
Макарони със сирене, огретен с картофи и синьо сирене, зелена салата с краставичка.

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 16 105
Днес бяхме на пържолки,овчарска салатка  и гриловани тиквички.
Две торти за десерт,купешка и бисквитена с банан и орехи,че рожденика така пожела!

# 527
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
karzz, да е жив, здрав и щастлив рожденика!
Закуска: филии от домашен хляб с домашен пастет от заешки дроб, банан и котидж сирене
Вечеря: лапад с ориз, сармички от кейл и пържени кюфтета

# 528
  • Мнения: 947
Вчера - пирожки със сирене за закуска.
Пилешка супа, Салата зеле с моркови и копър, Пилешки дробчета с галета на фурна, Бисквитено покривче с крем и цял банан.
Спагети Болонезе, Таратор, Зелена салата с краставица и репички, Плодови шишчета за десерт.
Днес - препечени филийки с масло и крем сирене, варени яйца, пушена сьомга, краставица, сирена и луканка.
Пиле с ориз на фурна, Таратор, Кисело мляко Страчатела.
Запеканка от варени картофи, шунка, бекон, сирена, кисели краставички, сметана и риган, Салата айсберг с краставица и млечно чеснов сос, Ананас за десерт.

# 529
  • Мнения: 11 735
Вчера- бъркан тутманик, кюфтета и леща.
Днес - пържени филийки, супичка с лапад, мусака.

# 530
  • Мнения: 4 859
Закуска -баница с лапад и извара ,айрян и кафе
Обяд -супа с лапад и застройка ,пържен хамбургски салам ,содена питка и 'рязядка'мед,орехи и чесън,'салата 'зелен лук,варени яйца,краставици и заквасена сметана
Вечеря- панирани топчета от кашкавал+луканка и свинско филе ,пилешки крилца с картофи на фурна ,салата зеле и моркови

Имам две огромни чанти лапад и зелен лук ,т трябва да го готвя Rolling Eyes

# 531
  • Мнения: 11 984
Баница, шкембе чорба, гъби яхния, паниран и калмари, тиквеник, салата здраве
Снощи пържих дребни речни рибки с картофена салата, дребното и големия ходиха на риболов - улов 100 на дребосъка, но пък пресни и вкусни Stuck Out Tongue Winking Eye... И розе Rolling Eyes

Набрали са и коприва, искат панирана и на каша, ами подарих я на свеки с идея как да я усвои по вкуса на внуците си

# 532
  • София
  • Мнения: 8 639
Изядоха вече бисквитената торта.
За обяд мъжът ми си направи бъркани яйца със сирене, децата ще изядат картофената супа.
Пека едни късчета свинско, ще обядвам с тях и ще си направя салата.
За вечеря мисля пак свинско, че имам един джолан с кожа. Ще го сложа в гювеча с подправки, моркови и лук.

# 533
  • Мизия
  • Мнения: 295
Вчера- мусака
Днес- пържен боб

# 534
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Вчера
З баница
О шкембе чорба, таратор, боб яхния
В пълнен заек с ориз и гъби, салата зеле с  моркови

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 16 105
DespicableMe благодаря ти!

Днес сме на мусака.

# 536
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
Свинско с ориз и зеленчуци и зелена салата.

# 537
  • sofia
  • Мнения: 419
Аз мисля днес да си направя сама кори за баница и да я опека.

# 538
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Закуска: триецветни макарони с чедър, кашкавал и лютеница, а за малкото безглутенови с веган моцарела
Сз: печени ябълки
Вечеря: панирана копрова, зелена салата с домати, свински пържоли и заешко с картофи на фурна

# 539
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Записвам се в тази тема. Явно с детето ще сме си доста време в нас, мъжа и той ще си поседи, та ще ми трябват повечко идеи за храна 😁

Днес правих ориз с кайма + заливка на фурната (детето не яде чушките от пълнените чушки и един ден пробвах да направя това, а то взе че се одобри и от малкия, и от големия 😁) + таратор.
Утре за закуска съм намислила да пробвам тутманик, но мързелив, до сега не съм правила. И пилешка супа.

Общи условия

Активация на акаунт