Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 14

  • 37 785
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ами и аз споделям, няма универсална формула.

# 361
  • Мнения: 234
При мен принципно не беше възможен свеж трансфер, заради многото яйцеклетки и хвръкналия Естеадиол. Дори тригера ми беше с Декапептил вместо Овитрел. В този ред на мисли, трансфер на 3 ден беше изключен, а дори и замразени тогава мисля, че при размразяване така или иначе в тази клиника ги чакат до 5. Да, мнението на моя лекар е, че ако от този Е ще става бебе той ще издържи до края Simple Smile Аз не го обвинявам в никакъв случай, може би наистина се е надявал предвид бройката и хода на стимулацуята, че изхода ще е по- добър, но ето, явно качеството е много зле и годините са си години. Сега остава само да стискам палци това да е нашето борче 😉Абсолютно съзнавам риска, че ако се развие бременност ще бъде нужно да бъдат направени всички дори и инвазивни издледвания или още по- зле- да бъде взето трудно решение, но.... към момента е единствения ми шанс.
Много ви благодаря за куража и желая успех на всички 🌹

# 362
  • Мнения: 233
Здравейте момичета, един странен въпрос от мен. От няколко дни пия регулон, и почти по същото време забелязах, че ме втриса и имам температура между 37,2-37.6 всеки ден в различен интервал на деня( предимно вечер). Възможно ли е да е от регулона, че с този корона вирус нещо почвам да се филмирам? Благодаря.

# 363
  • Мнения: 3 505
Здравейте момичета, един странен въпрос от мен. От няколко дни пия регулон, и почти по същото време забелязах, че ме втриса и имам температура между 37,2-37.6 всеки ден в различен интервал на деня( предимно вечер). Възможно ли е да е от регулона, че с този корона вирус нещо почвам да се филмирам? Благодаря.
За регулона нямам идея, но при ангините се случва човек да качва температура само вечер, а и едва ли са само ангините така.

# 364
  • Мнения: 6 034
Аз съм пила много пъти Регулон покрай фоликулите, които задържам. Не ми се е случвало да вдигам температура или да ме втриса.

# 365
  • In transit
  • Мнения: 11 793
Малага, как си? Hug

# 366
  • Мнения: X
Предложиха ми вариант стимулация с PRP преди това. Аз нещо се ошашках, изплаших се от това PRP.
 Днес си пуснах амх, 0.447 /0.027-5.470/,фсх 13.35, естрадиола 28.21 /12.5-166/.  Амх преди 2 години беше пак толкова, после скочи до 1, сега пак е паднал.
На последната стимулация октомври от 1 яйчник извадихме 8 яйцеклетки, 6 зрели, от другия нищо. И сега не знам, ами има ли смисъл от  PRP на такъв яйчник, да не се 'предобрят' нещата? Айде, то вярно че от октомври е много време минало, особено както бързо тече времето над 40 Cry Но не знам... То месец с месец не си прилича, точно тогава така се случи че десния си почиваше, а левия добре се отчете. Не се знае вече как са нещата. Изплаших се от евентуалните странични ефекти, или по - скоро от липсата на информация за такива. До скоро бройката като за възрастта си беше ок, виж качеството, питанка... Та струва ли си да се изсилвам с PRP, ох, голямо чудене..

# 367
  • Мнения: 528
Момичета здравейте. Пак ще ми се скарат модераторите ама аз да питам видях че тук някой момичета са използвали Цикло-Прогинова. Някой да има останали който няма да му трябват.

# 368
  • Мнения: 7 898
Циклопрогиновата не ти върши работа. Там са само 11 таблетки и няма да ти стигнат до никъде! Търси Прогинова.

П/с оня ден дадох цяла опаковка на едно от момичетата от форума Wink

# 369
  • Мнения: 528
Да знам че са само 11. Незнам дали мога да ги заместя с прогинова въпреки че са с еднакъв състав. Доктора изрично ме првдупреди че, с каквото започна с това трябва да изкарам до третия месец. Затова си търся такива.

# 370
  • Мнения: 7 898
Оххх и двете са на една и съща фирма и едно и също лекарство!

# 371
  • Мнения: 3 505
Fanny.s, PRP си е малко като удавник да сесе хване за сламка, но аз не съжалявам, че ми направиха. Най-малкото си знам, че съм опитала и това. Процедурата е нова в репродуктивната медицина и няма данни за странични ефекти или поне на мен не са ми известни такива.

# 372
  • Мнения: X
Сега ми обясниха, че в моя случай го предлагат заради възрастта най-вече, не толкова заради антрални и изследвания, защото те са си прилични за възрастта, почти 45 вече.
Мен някакси твърде инвазивно ми изглежда, това ме притеснява. А и до сега никакви проблеми не съм имала нито с цикъл, нито задържани фоликули, прилични антрални, хормони и ме е страх да не разбутам реда. Мъжа ми казва една поговорка 'По-доброто е враг на доброто',  в смисъл в стремежа си да оптимизираме да не прецакаме ситуацията. Но май ще се рискува де..

# 373
  • София
  • Мнения: 2 970
Пожелавам ви успех от сърце! Flowers Four Leaf Clover

# 374
  • София
  • Мнения: 2 051
Здравейте, трансфера, който направих миналия месец с 2 бластоциста беше неуспешен.
Успях да направя лигавица 7 мм с 2х2 естрофем и глобули виагра с 6мг естрофем. Странното беше, че на 9 и на 11 ден лигавицата си беше все толкова.
Имам правено абразио миналата година, а ноември правих и хистероскопия - имала съм леки сраствания. От тогава цикълът ми доста се промени, тече ми 5-6 дена и то ярка кръв, имам чувтвото, че е нещо като кръвоизлив, казах за това вече 2 пъти на Персенска, но отговора беше "Може" и до там.
Имам и миома, която за сега уж не я пипаме - около 25х37 мм.
Започнах подготовка за нов ЗЕТ с 3х2 мг естрофем, пия чай от малинови листа и последната седмица започнах да правя гимнастика.
Днес бях на преглед 12 ден и все едно ме удари с мокър парцал - лигавица 3-4 мм, каза да спирам естрофема. Имам едничко бластоцистче от ДЯ, на 6 ти ден, нямам голяма надежда за него, но ужасно се депресирах от тази лигавица, явно вече е увредена, имах планове ако нищо не се получи да ходиме в Киев, а сега не знам как да продължа и как да я лекувам.
Перси иска да сме пробвали с естествена овулация, понеже можело лигавицата да се повлияе от естествения естрадиол, но как, аз съм с ИЯР и от време на време - рядко изкача някой фоликул, който става на киста, казах и, тя ми каза да отида на 2 ден от цикъла евентуално да започна Фемара.
Струва ми се голяма глупост, първо, че не отговарям на никакви стимулации - 0 фоликули, а да прием, че стане чудо и се появи такъв, доколкото съм запозната Фемарата подтиска естрогена и лигавицата е още по-тънка...

Общи условия

Активация на акаунт