Преди и след (home makeovers) - 2

  • 109 955
  • 775
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 11 594
Благодаря!

# 181
  • Мнения: 1 019
Здравейте страхотна тема. Ние вече приключваме ремонта или по скоро освежаването, което правихме и споделям с Вас. Имам само на стаята на дъщеря ми преди и след и затова ще кача само нея. Не претендирам за някакви уаууу дизайнерски умения, но тя много си я харесва, което е най важното за нас Simple Smile
Преди

След

# 182
  • Мнения: 1 424
Khaleesi,а може ли да покажеш душа, не успявам да го видя добре, заедно със смесителя, за който говориш, че е много хубав Simple Smile Много ми харесва как се получило! Направо е страхотно Wink

# 183
  • Мнения: 468
Khaleesi,а може ли да покажеш душа, не успявам да го видя добре, заедно със смесителя, за който говориш, че е много хубав Simple Smile Много ми харесва как се получило! Направо е страхотно Wink

Главата на душа не е нищо особено, подбрала съм я да пръска по-ситно, защото сме на бойлер. Но смесителя е най-добрия, който съм ползвала, след като изгледах 10ина магазина за бани и всичко в тях - и за позлване - спираш и пускаш водата и тя е регулирана температура, и като качество - има 10 години гаранция, и като цена, и като размер, за да е по-широка кабината, и върху него може да си оставиш нещо (моя шампоан е 1 литър и си го слагам там, защото етажерката е закачена с вакуум на стената)
https://www.ikea.bg/products/bathroom/showers/vallamosse-termost … -za-dush/10349655 Simple Smile

Скрит текст:

# 184
  • Мнения: 6 278
JustMila, сами ли залепихте стикера на гардероба? Лесно ли се справихте? И аз имам стикер, но за 3 крила..все още не съм до там, но да знам..

# 185
  • Мнения: 1 019
JustMila, сами ли залепихте стикера на гардероба? Лесно ли се справихте? И аз имам стикер, но за 3 крила..все още не съм до там, но да знам..
Така го купихме, но стм лепила на врата и се получи добре

# 186
  • Мнения: 1 987
Стаята изглежда добре, но снимките в колажа са много малки и аз поне не мога много да добия представа за цялостния облик...

# 187
  • Мнения: 1 019
Стаята изглежда добре, но снимките в колажа са много малки и аз поне не мога много да добия представа за цялостния облик...
За да не товаря темата излишно

# 188
  • Мнения: 468
Стаята изглежда добре, но снимките в колажа са много малки и аз поне не мога много да добия представа за цялостния облик...

Подкрепям, стаята изглежда симпатична, но така се губи ефекта Simple Smile

# 189
  • Мнения: 1 019

Стаята изглежда добре, но снимките в колажа са много малки и аз поне не мога много да добия представа за цялостния облик...

Подкрепям, стаята изглежда симпатична, но така се губи ефекта Simple Smile




# 190
  • Варна
  • Мнения: 6 870
JustMila, честита нова детска стая.
Много по-добре, новичкото си е ново, та ако ще и ако само една боя да е.
Признавам, че двата гардероба така както са на снимката ме дразнят. Опитвам да си представя стаята и малко да я прередя ... т.е. ако беше за мое дете естествено.Simple Smile Бих опитала да ги позиционирам на различни стени или поне да не са един до друг/евентуално от двете страни на леглото/.
В крайна сметка важното е дъщеря ти да си я харесва и да си щастливее вътре!:blush:

# 191
  • Мнения: 1 019
JustMila, честита нова детска стая.
Много по-добре, новичкото си е ново, та ако ще и ако само една боя да е.
Признавам, че двата гардероба така както са на снимката ме дразнят. Опитвам да си представя стаята и малко да я прередя ... т.е. ако беше за мое дете естествено.Simple Smile Бих опитала да ги позиционирам на различни стени или поне да не са един до друг/евентуално от двете страни на леглото/.
В крайна сметка важното е дъщеря ти да си я харесва и да си щастливее вътре!:blush:
Попринцип разместихме и не са един до друг. На живо са по еднакви. Ще снимам пак

# 192
  • Мнения: 10 594
Здравейте страхотна тема. Ние вече приключваме ремонта или по скоро освежаването, което правихме и споделям с Вас. Имам само на стаята на дъщеря ми преди и след и затова ще кача само нея. Не претендирам за някакви уаууу дизайнерски умения, но тя много си я харесва, което е най важното за нас Simple Smile
Преди

След


Не е зле стаята, ама е недовършена. Довършете стените до края с тапета. Сменете пердетата с един тон по-светло лилаво (това на тапета) и спалното бельо да е в цвят един от на тапета (зленкото, например).

# 193
  • Мнения: 6 278
На мен тънките пердета ми изглеждат прекалено опънати.

# 194
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 973
На мен ми харесва лампата на тавана. А най-важното е, че принцесата харесва стаята си. thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт