Преди и след (home makeovers) - 2

  • 109 962
  • 775
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 523
Изглеждат истински, затиснати с нещо за да се сплескат и после залепени за стъклото и с лак или нещо друго за горен слой.

# 301
  • София
  • Мнения: 10 309
Маковете рисувани ли са?

Не, истински, хербаризирани и след това вкарани в смола.
https://www.youtube.com/watch?v=3abz-As15P0

# 302
  • Мнения: 39 302
Ама, дай да видим и масата с епоксидна смола! Моля те!

# 303
  • София
  • Мнения: 10 309
Ама, дай да видим и масата с епоксидна смола! Моля те!

Не съм я снимала и кой знае кога ще стигнем до вилата с тази карантина.....

# 304
  • София
  • Мнения: 10 309
Eхааа, браво! Приказен! Каква епоксидна смола използвахте?

Смолата е от цех, който се намира в Дружба, ето сайта на фирмата.
https://www.chimatech.bg/bg/product_category/sintetichni-smoli/epoksidni-smoli

# 305
  • Мнения: 5 288
Благодаря!

# 306
  • Мнения: 14 617
nad_tab кухненските шкафове къде ги поръчахте?

# 307
  • София
  • Мнения: 10 309
nad_tab кухненските шкафове къде ги поръчахте?

Мъжа ми ги направи, направи си работилница на вилата с всички машини за обработване на дървен материал, изчете де що имаше информация по дърводелските форуми, купи си дъски, обработи ги, състари ги и направи шкафове. Уредите, плота и дръжките са купени, всичко друго е правено от него.

Със сигурност готова кухня, щеше да излезе по-евтино, но кеф цена няма, тепърва ще прави и други мебели, както и кухня в апартамента.

# 308
  • Мнения: 10 374
Чак се върнах назад, за да разгледам пак шкафовете. Много добре се е справил мъжа ти, да ти е жив и здрав!

# 309
  • София
  • Мнения: 10 309
Намерих снимка на масата, приятел си празнуваше РДто при нас и съм го снимала с тортата Simple Smile)))))))

Не се вижда добре, но пак е нещо...

# 310
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Ремонт на баня, не съвсем довършен. От три помещения - врата през която се влиза вкоридор, в него врата за изключително малка тоалетна и още една врата към баня, след изкъртване на касите се оформи едно помещение.
Преди:




След:




Между душа и шкафчето с огледалото ще има стъклен параван.

# 311
  • SF
  • Мнения: 21 164
Прекрасни плочки!
Параванът ще се отваря ли и къде ще го поръчате или купите готов?
Аз също имам нужда от параван между чешмата и душа, който пръска плота и е вечно мокро.

# 312
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Прекрасни плочки!
Параванът ще се отваря ли и къде ще го поръчате или купите готов?
Аз също имам нужда от параван между чешмата и душа, който пръска плота и е вечно мокро.

Благодаря за плочките, добре се получи. Поради чупките избрах по-неутрални цветове. Стените са високи, между плочките и окачения таван майсторите сложиха една зърниста мазилка, съчета се.
Ще направим само стъклена стеничка, има място от където да се влиза в "мокрото". Фирмата, която сменя дограмата ще я направи.

# 313
  • SF
  • Мнения: 21 164
После ще ми споделиш коя е фирмата, за да ги ползвам и аз. Не мога да разбера защо са толкова скъпи тези неща. Това е стъкло, което се захваща за стената като всяка една друга етажерка, душ...

# 314
  • Мнения: 14 617
Цитат
Мъжа ми ги направи
Браво,голяма късметлийка си!

Общи условия

Активация на акаунт