"Изневяра" или внушение

  • 5 003
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 240
Момичета вие прочетохте ли му отговорите на този автор?

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 241
Казваш, имали сте добър секс....според мен, това е само твое мнение. Редовен, добър, задоволителен, но тя има вибратор, които е ползвала. Ало? Могла е да се самозадоволява тайно, а с този вибратор....и ти знаеш за него и ползването му... значи не е било ОК.

Леле, това прозвуча все едно секс с партньора се прави само на загасено и в мисионерска поза. Наличието на играчки на мен ми говори, че са достатъчно разкрепостени и двамата и сексът наистина им е бил добър.

Авторе, послушай си интуицията, но не се втелявай прекалено. Говори с жена си, кажи, че се притеснявяш, че я губиш и прочие. Тя, ако те обвинява в нещо, ще ти каже. Ако пък е гузна, вероятно ще се сепне и ще приключи с това, което прави. С малко дете сте явно, трудничък период е. Ще го минете.

# 77
  • Мнения: 715
Жените не правят секс без емоция, такова ни е тестото.
Не непременно любов, емоцията може да е привличане, усещане за близост, забавен флирт....
Първичният секс единствено на секуална основа, е присъщ предимно на мъжете.

Ами, не е вярно. Ето, жена съм. Някой път просто използвам оргазъм, за да заспя по-бързо вечер. Действа отпускащо. Не винаги трябва да има някаква супер емоция.

На мен жената на автора ми изглежда отчуждена. Може да се е натрупала умора от връзката, от живота, от работата, от детето. В такива периоди е нормално либидото да е 0.

# 78
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Голяма забава било тук Simple Smile .
Измислици премислици в стил работи ми фантазията на н та степен .
Ивайло имаш нужда от помощ Wink  съгласна съм Злодея и още няколко потребители които реагираха нормално на голямата пързалка.

Общи условия

Активация на акаунт