"Изневяра" или внушение

  • 5 005
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте, регистрирах се, признавам специално за това, иначе съм чел с години за рецепти, за лекарства, препоръки, магазини, мнения, отзиви и т.н., и общо взето, оставам с мението, че форумът е много полезен, макар, че не съм мама. Та по темата, искам и аз да попитам, ако някой има желание да помогне разбира се с мнение, или просто съвет, ще бъде много полезно. Много обичам жена си, през годините като всяка нормална двойка сме имали своите моменти, караници, разправии, любов, всичко, както е нормално според мен, имаме дете, семейство сме от доста време.

От няколко месеца нещо стана, тя започна нова работа и постепенно усешам, как нещата охладняха, уморена е, все и се спи, понякога се държи с мен прекалено любезно, дори когато пробвам да я подразня умишлено, за да видя как ще реагира, или не обръща внимание, или променя темата. В същото време се дразни от неща, за които не би трябвало да се дразни чак толкова. Спря да прави секс с извинението, че е уморена, когато аз работя и отсъствам понякога по цял ден, знам, даже ми е казвала, че ползва вибратор, сега виждам, че не е докосван от поне месец, знам, защото от месец започнах да наблюдавам вече някои неща, а от близо два месеца, 2 пъти сме правили секс, като беше малко машинално, без целувки, автоматично, ако ме разбирате. А преди това, искаше самата тя по-често, няколко пъти на седмица, даже всеки ден, сега спи и се и т.н., но почти всяка вечер се самозадоволява под одеалото с ръка, в рамките на 10-20 мин., почти всяка вечер, като легне, преди да заспи. Никога не съм я следил, никога не съм я тормозил, никога не бих я наранил, аз я обичам, аз лично съм моногамен, и никога не съм, или не бих изневерил. Обаче, сега, просто ми стана любопитно и не издържах, признавам си, срам не срам, една вечер, като влезна в банята, аз и проверих телефона. Абсолютно нищо не открих, обаждания, имейли, съобщения каквито и да е, нищо съмнително, или нередно (или поне за мен). Сега, не казвам, че не може да ги е изтрила, не казвам, че не може да има втори телефон, или от служебен, или компютър и т.н., просто на телефона нямаше абсолючтно нищо, което да ме усъмни. Сега другите варианти, че трие, че телефони, че компютри и т.н., да може, но аз не искам да задълбавам толкова, все пак, не е и редно, не е приятно.

Обаче, познаваме се до болка, живеем толкова време заедно и не мога да разбера, как изведнъж имам едно чувство заседнало като топка в корема, че има нещо, хей така, без да го знам, без да мога да го докажа, но някак си имам чувството, че знам, че наистина има нещо. Дали е секс, дали е флирт, няма значение, лошото е, да не се превърне в чувства, от това се притеснявам, защото леко по леко нещата знаете как вървят в живота.

Сега, може и да си внушавам, но разсъждавам в тази насока, според мен, малки неща, но като се съберат и станат много, вече не знам и аз какво да мисля, за това питам за безпристрастно мнение. И честно казано, лично според мен, ние мъжете, съдейки по това около мен, което се случва, не можем да изневерим читаво, хващат ги лесно, докато дамите, са по-хитри може би, по-лесно прикриват тези неща, по-трезво и хладнокръвно действат, не знам точно как е, но за това искам просто мнение, или съвет, дали си внушавам, или имам основание да си мисля нещо подобно, дали има смисъл да ровя, или да я попитам дирекно, което може да я обиди, или угорчи, да ме направи да изглеждам и още по-глупаво, не знам.

# 1
  • Мнения: X
Според мен е най-добре да поговорите за това как се чувстваш, какви съмнения имаш, как те кара тя да се чувстваш последните 2 месеца и тн, и тн. Дължите го на детето си, ако има трети човек или проблем между вас, да го решите по цивилизован начин, а не да си ровите из телефони, лаптопи и/или да се следите по улиците...

# 2
  • Мнения: 866
Темата ти е доста на място и жените тук могат да ти дадат и по-акуратни мнения в случая, но ще си позволя и аз да си дам своето. На първо място не прави грешката да я притискаш, за следенето също. Абсолютно нормално е по-мое мнение, да се получи такава промяна и по-други причини, а не заради любовник. Докато четях разказа ти и по-средата вече мислих, как първото което ще напиша е, че това може да е заради физиологичен проблем, хормонален и после прочетох това за мастурбирането всяка вечер, което много много промени нещата.

Желанието за мастурбация пак си е свързано с либидото и ако тя има либидо, тогава случая става доста "заплетен". В такива моменти винаги първият съвет, който бих дал е разговор. Ако няма любовник в случая и я предразположиш да си сподели, може и да разбереш какви са причините. То дори и за любовник ако има пак може да се доловят някои неща от един разговор, ако си наблюдателен и знаеш какво да говориш.

Добре аз ще ти задам един въпрос, но трябва да си откровен, ако въобще разбира се имаш реална преценка.
Въпроса е според теб, когато сте имали нормален интимен живот, твоята жена дали е била удовлетворена от секса ? Въпреки, че понякога жените доста умело могат да прикриват това нещо с цел да не засегнат партньора си. Което е глупаво разбира се, но тези двойки обикновено не си и говорят на тази тема.

Това е важно да се знае, за да могат да се отхвърлят някои възможности. Аз с интерес ще чета коментарите на жените, защото те много по-добре знаят, как ако една жена има любовник се променят и като отношение и желаният за секс с мъжа си.

За твое успокоение обаче, това по-долу е много вероятната причина (но само ако реално е така и не са само нейни думи) да няма желание за секс и да предпочита по-лесното и бързо, а именно мастурбацията.

Цитат
От няколко месеца нещо стана, тя започна нова работа и постепенно усешам, как нещата охладняха, уморена е, все и се спи,


Освен това имам и друг аргумент, ако тя всяка вечер се самозадоволява, то няма логика да го прави ако през деня го е правила с любовник. Мога да ти кажа, че при жените малка промяна в хормоните може да се отрази страшно много и на отношението им (ти спомена за нетипични изнервяния, което също е довод за това), отразява се и на либидото, но пък това мастурбиране .... Thinking

При положение, че вие нямате проблеми в отношенията, една от възможните причини ако една жена реши да изневерява е липсата на задоволяващ секс. За това зададох въпроса според теб, дали тя е била доволна от секса ви, макар, че ще е трудно точно ти да отговориш на този въпрос.

Това, че е спряла да ползва вибратора също е много съмнително, но пък казваш, че мастурбира с ръка почти всяка вечер и това малко ме обърква. Признавам, че това е доста заплетен случай, но първото което трябва да направиш е един откровен разговор и със правилен подход, иначе няма да се получи.

Иначе логиката е следната, ако има любовник, то тогава отбелязвай дните когато НЕ мастурбира ако може да следиш това разбира се и забележи в тези дни като се прибере у вас в какво настроение е. Thinking

# 3
  • Мнения: 131
Разговорът е добър вариант,  но ще предизвика раздразнение и не виждам причина да откриваш  твоите карти , когато тя крие своите. Аз бих дублираща нейното поведение като умишлено започна да се грижа повече да себе си, например:
Нови друг стил дрехи само за теб
Смени донякъде подстрижка
Спорт не изключително често
Танци,  йога , пилатес,   тай чи
Оба в и,че мислиш да се пробваш за vegi и бъ д и мил , много мил с нея и копира поведението й. Ще имаш по-голям обем от факти, з а да правиш изводи.
Успех

# 4
  • Мнения: X
Разговорът е добър вариант,  но ще предизвика раздразнение и не виждам причина да откриваш  твоите карти , когато тя крие своите.

А кой е казал, че тя крие някакви карти? Жената е на ново работно място - има пробен срок от няколко месеца - не е ли мааалко логично наистина да дава 100% от себе си там и да няма желание за игри с мъжа си посреднощ?

Мисля си, че точно тези подмолни и сметкаджийски игри, развалят бракове и връзки. За мен диалога е най-важното нещо, и смислено. Явно аз разбирам любовта по друг начин - то това си е било бойно поле!

Имаше и един лаф - Да не се следим, че ще се хванем.

# 5
  • Мнения: 1 376
Може да има някакви проблеми, да е депресирана от нещо. Не само мъжете отказват секс ако са притеснени и изнервени.

# 6
  • Мнения: 3 922
Нормално е поведението на жена ти. Има хора (повечето), за които  започването на нова работа е период, свързан със стрес и напрежение.  Изведнъж на човек му се налага да се справя с нови предизвикателстна, да се адаптира в нова среда. Нормално е и докато свикне да се уморява бързо и вечер да иска да си почине. Едва ли в конкретната ситуация има любовник. Мисля, че трябва да поговорите как се чувства тя и дали няма проблеми в работата по-скоро.

# 7
  • Мнения: 5 240
Аз ти предлагам да мислиш в някаква друга посока. По себе ск съдя, че веднъж замисляли се за изневяра и сама си разбивам връзката. В крайна сметка каквото е такова.

# 8
  • Мизия
  • Мнения: 295
Здравей!
Смятам, че моето мнение би ти било доста полезно.
През 2014 г. започнах да пия антидепресанти (по ред причини) за около 5 месеца. Хапчетата бяха със страничен ефект: невъзможност за получаване на оргазъм. Със съпругът ми бяхме наясно с това, но за нас не беше проблем, защото така или иначе сексът ни беше хубав. След като спрях хапчетата вече, всичко беше ОК с оргазмите, но като че ли от тогава нещо се попречупи в мен. Отново правехме секс, беше ми хубаво, но не както преди. След това през 2016г. започнах нова работа И.... Изведнъж в мен изчезна всякакво желание за секс. Отказвах на съпруга си под най-различни предлози: уморена съм, спи ми се и т.н. До такава степен ме изцеждаше работата, по-скоро психически, че въобще не ми се занимаваше с любовни игри, секс и т.н. По лесно беше сама да си свърша работата тайно за 5-10 минути. Не съм имала любовник! Обичах съпруга си, но просто не ми се занимаваше. Той хиляди пъти се опитваше да говори с мен, но не се получаваше. Куриозното е, че имаше период,  в който и той нямаше желание за секс след това, НО сега нещата се нормализираха от само себе си. Да, вече не сме като преди- всеки ден, но важното е че сексът го има, по-рядко, но истински желан и качествен Wink
Надявам се да съм ти била поне малко полезна.

# 9
  • Мнения: 12 725
Какви са тези потайности и следене. Попитай я тя как се чувства и сподели как ти се чувстваш. Вие сте си най-близките хора все пак, клопки ще си поставяте, хайде малко по-сериозно.
След като тя десет и над десет минути мастурбира (което мен лично ме озадачава и ми се струва да е нелогично и зле измислен детайл - не мисля жените да функционират така, когато са преуморени, но как да е) - ако има изобщо нещо вярно в тази история - помислете заедно за вариант на бърз секс, така че ти и тя да се задоволите по-накратко, в рамките пак на това време - десетина минути, без тя излишно да се напряга.

# 10
  • Мнения: X
Здравейте,
Скрит текст:
регистрирах се, признавам специално за това, иначе съм чел с години за рецепти, за лекарства, препоръки, магазини, мнения, отзиви и т.н., и общо взето, оставам с мението, че форумът е много полезен, макар, че не съм мама. Та по темата, искам и аз да попитам, ако някой има желание да помогне разбира се с мнение, или просто съвет, ще бъде много полезно. Много обичам жена си, през годините като всяка нормална двойка сме имали своите моменти, караници, разправии, любов, всичко, както е нормално според мен, имаме дете, семейство сме от доста време.

От няколко месеца нещо стана, тя започна нова работа и постепенно усешам, как нещата охладняха, уморена е, все и се спи, понякога се държи с мен прекалено любезно, дори когато пробвам да я подразня умишлено, за да видя как ще реагира, или не обръща внимание, или променя темата. В същото време се дразни от неща, за които не би трябвало да се дразни чак толкова. Спря да прави секс с извинението, че е уморена, когато аз работя и отсъствам понякога по цял ден, знам, даже ми е казвала, че ползва вибратор, сега виждам, че не е докосван от поне месец, знам, защото от месец започнах да наблюдавам вече някои неща, а от близо два месеца, 2 пъти сме правили секс, като беше малко машинално, без целувки, автоматично, ако ме разбирате. А преди това, искаше самата тя по-често, няколко пъти на седмица, даже всеки ден, сега спи и се и т.н., но почти всяка вечер се самозадоволява под одеалото с ръка, в рамките на 10-20 мин., почти всяка вечер, като легне, преди да заспи. Никога не съм я следил, никога не съм я тормозил, никога не бих я наранил, аз я обичам, аз лично съм моногамен, и никога не съм, или не бих изневерил. Обаче, сега, просто ми стана любопитно и не издържах, признавам си, срам не срам, една вечер, като влезна в банята, аз и проверих телефона. Абсолютно нищо не открих, обаждания, имейли, съобщения каквито и да е, нищо съмнително, или нередно (или поне за мен). Сега, не казвам, че не може да ги е изтрила, не казвам, че не може да има втори телефон, или от служебен, или компютър и т.н., просто на телефона нямаше абсолючтно нищо, което да ме усъмни. Сега другите варианти, че трие, че телефони, че компютри и т.н., да може, но аз не искам да задълбавам толкова, все пак, не е и редно, не е приятно.
Обаче, познаваме се до болка, живеем толкова време заедно и не мога да разбера, как изведнъж имам едно чувство заседнало като топка в корема, че има нещо, хей така, без да го знам, без да мога да го докажа, но някак си имам чувството, че знам, че наистина има нещо. Дали е секс, дали е флирт, няма значение, лошото е, да не се превърне в чувства,
Скрит текст:
от това се притеснявам, защото леко по леко нещата знаете как вървят в живота.

Сега, може и да си внушавам, но разсъждавам в тази насока, според мен, малки неща, но като се съберат и станат много, вече не знам и аз какво да мисля, за това питам за безпристрастно мнение. И честно казано, лично според мен, ние мъжете, съдейки по това около мен, което се случва, не можем да изневерим читаво, хващат ги лесно, докато дамите, са по-хитри може би, по-лесно прикриват тези неща, по-трезво и хладнокръвно действат, не знам точно как е, но за това искам просто мнение, или съвет, дали си внушавам, или имам основание да си мисля нещо подобно, дали има смисъл да ровя, или да я попитам дирекно, което може да я обиди, или угорчи, да ме направи да изглеждам и още по-глупаво, не знам.
При дългогодишни двойки, които си знаят и "кътните зъби", обикновено интуицията е вярна.
А от това, което описваш, нещата са стигнали доста далеч....щом те избягва и не иска секс, значи го усеща като един вид изневяра към другия.
Съжалявам, че не мога нищо хубаво да напиша.

# 11
  • Мнения: 13 786
Аз бих поговорила. В никой случай с уклон че подозираш изневяра. Такава няма докато не получиш доказателство. Наистина може да няма. Просто й каже че си притеснен че те избягва. Мислиш че причината е в теб, ако трябва да направиш нещо, ако има нужда от нещо какво е то. Искаш нещата да се оправят в дългосрочен план.
П. С. Защо семейните двойки са престанали да си говорят, много е по-лесно нещата да се изяснят между двамата, отколкото цяла бг мама да гадаем.

# 12
  • Мнения: 5 240
Франсоаз, за пръв път не съм съгласна с теб.
По-скоро е от работата.  Мнението на FFBID100004013593580 е много полезно и съветвам автора да поразмишлява над него преди да говори с жена си, защото филма който си е набил сега може да го подведе и разговора да не премине добре.

# 13
  • Мнения: 232
Следенето и ровенето е адски глупаво, защото ако жена ти наистина е чиста, това може да я обиди до такава степен, че да си развалиш семейството от тъпотия, или в другия тлучай- Да я подтикнеш към изневяра по този начин.
  Може да има хормонален проблем, да е просто период, в който не и се занимава на дълго и на широко, или наистина да е изморена. Ще ти дам пример със себе си, за да разбереш за какво ти говоря.
   Преди около половин година и аз смениш работата. От тогава желанието ми за секс рязко намаля, а аз съм доста сексуален човек и това не е нормално за мен. Партньора ми го забеляза и започна да си мисли същите глупости като теб.
    Все казваше: "Предната ти работа пак беше в същия бранш, че и почиваше на 4 дни, не на 3, а ти се правеше секс".
    Но какво пропускаше моя човек. За 20 работни дни на новата работа, правя окола 280 работни часа, отговарям за 3 пъти по-голямо заведение и психическото и физическото натоварване са двойни.
Най-добре поговори с жена си. Изневярата също не е изключена, но така или иначе един ден всичко се разбира. Пожелавам ти успех.

# 14
  • Мнения: X
Нещо не разбирам, жена ти се самозадоволява всяка вечер по 20 минути до теб, а ти какво правиш през това време, лапаш мухи ли? Все бях чувала за пасивни мъже, ама чак пък толкова - изумена съм.

# 15
  • София
  • Мнения: 35 062
А, как са останалите отношения - говорите ли, споделя ли проблеми и страхове? Ако има пробойна и там -не мися, че автора си въобразява.

# 16
  • Мнения: X
сега спи и се и т.н., но почти всяка вечер се самозадоволява под одеалото с ръка, в рамките на 10-20 мин., почти всяка вечер, като легне, преди да заспи.
Бих се замислил за качеството на секса, което предлагам, ако предпочитат това пред мен...

# 17
  • Мнения: 14
Нещо не разбирам, жена ти се самозадоволява всяка вечер по 20 минути до теб, а ти какво правиш през това време, лапаш мухи ли? Все бях чувала за пасивни мъже, ама чак пък толкова - изумена съм.
Ами и аз не разбирам, честно казано, за това се стига до такива мисли, и молба за съвет. Но в никакъв случай не искам и да я притискам, не искам да се чувства още по-зле. Не съм пасивен, дори бих казал обратното. Но в момента гледам да се съобразявам с нея, знам, че минава през нещо, новата работа, не се грижи по цял ден за дете и т.н., нещата може да имат и друго обяснение, за това реших, че е добре, да говоря с повече хора и да чуя повече мнение, за което съм изключително признателен.

Бих се замислил за качеството на секса, което предлагам, ако предпочитат това пред мен...
Ами разбира се, че съм се замислял. Но, честно казано, преди да се оженим и да имаме дете сме били заедно няколко години, мога да кажа, че и двамата сме имали предишни партньори и достатъчно опит, допаднали сме си, за да сме заедно (включително и по този начин) и да стигнем до брак, деца и т.н., не сме се женили след един месец и не сме си първи гаджета в никакъв случай. За мен, както и за нея винаги съм смятал, че сме се наиграли, ако мога да се изразя така, и сме се обвързали разумно, сериозно, и че сме готови да се отдадем на семейството си, без да мислим за други неща. Та за качеството на секса съм се замислял, но не сме имали проблеми (когато правим секс), и двамата сме имали страст и желание.

А, как са останалите отношения - говорите ли, споделя ли проблеми и страхове? Ако има пробойна и там -не мися, че автора си въобразява.
Ами говорим, но в последно време покрай новата и работа, на мен се налага да се занимавам с детето повече, тя работи и реално стигаме да сме заедно вечер за малко. Спделяме си, не се съмнявам, че ако има страхове, или проблеми не би ми споделила. Точно за това се притеснявам, да не би да има нещо, което не иска да сподели, и за това, може би си въобразявам глупости.

Нормално е поведението на жена ти. Има хора (повечето), за които  започването на нова работа е период, свързан със стрес и напрежение.  Изведнъж на човек му се налага да се справя с нови предизвикателстна, да се адаптира в нова среда. Нормално е и докато свикне да се уморява бързо и вечер да иска да си почине. Едва ли в конкретната ситуация има любовник. Мисля, че трябва да поговорите как се чувства тя и дали няма проблеми в работата по-скоро.
Може и да е така, аз лично, не съм го изпитвал, може би за мен е било повече вълнение и възбуда, когато съм започвал нещо различно, но разбира се не го изключвам, така, че може и да е от стреса. Но проблеми едва ли има, не е споделяла нищо конкретно, а ако има нужда от помощ или съвет за това, съм сигурен, че ще се обърне към мен, защото знае, че може да разчита на мен.

Скрит текст:
Следенето и ровенето е адски глупаво, защото ако жена ти наистина е чиста, това може да я обиди до такава степен, че да си развалиш семейството от тъпотия, или в другия тлучай- Да я подтикнеш към изневяра по този начин.
  Може да има хормонален проблем, да е просто период, в който не и се занимава на дълго и на широко, или наистина да е изморена. Ще ти дам пример със себе си, за да разбереш за какво ти говоря.
   Преди около половин година и аз смениш работата. От тогава желанието ми за секс рязко намаля, а аз съм доста сексуален човек и това не е нормално за мен. Партньора ми го забеляза и започна да си мисли същите глупости като теб.
    Все казваше: "Предната ти работа пак беше в същия бранш, че и почиваше на 4 дни, не на 3, а ти се правеше секс".
    Но какво пропускаше моя човек. За 20 работни дни на новата работа, правя окола 280 работни часа, отговарям за 3 пъти по-голямо заведение и психическото и физическото натоварване са двойни.
Най-добре поговори с жена си. Изневярата също не е изключена, но така или иначе един ден всичко се разбира. Пожелавам ти успех.
Така е, знам, че е глупаво, но на няколко пъти опитах да говоря, има ли нещо, какво се случва, но ми казва само, че е уморена психически от работата, и т.н., не споделя нищо конкретно. Но след 2-3 месеца по този начин, започнах съзнателно да наблюдавам и да забелязвам някакви неща.

Следенето е тъпо, наистина, не съм горд от това, че проверих телефона, но.. какво да направя, исках да видя дали има нещо, което не знам.

Посто след толкова време заедно мисля, че я познавам доста добре, и усещам като има нещо. Наистина се надявам да е само новата работа и да няма нещо конкретно вярно от глупостите, които започнах да си мисля.

Аз ти предлагам да мислиш в някаква друга посока. По себе ск съдя, че веднъж замисляли се за изневяра и сама си разбивам връзката. В крайна сметка каквото е такова.

Наистина това е най-разумното, което може да се направи, просто исках да чуя и мнения на жени по въпроса, знам, че най-вероятно ще ме обвинят, че съм и проверил телефона, че си мисля глупости, че секса куца и т.н., но аз описах какво съм забелязал, и не смятам, че не съм я задоволявал, липсвал и е секс, внимание и т.н., няма да дълбая повече, ще я оставя да има пространство и време, пък то ще си покаже в крайна сметка.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 15:54 от Не се сърди, човече

# 18
  • София
  • Мнения: 4 884
Твърде възможно е ... жена ти да е привлечена емоционално от друг мъж.
Аз поне бих се държала по сходен начин, ако ми се случва нещо подобно и съм обвързана жена.
Каквото и да се случва обаче, ти не трябва да клякаш, да и се подмазваш излишно, да ставаш по-мил от нормалното заради страховете си да не я изгубиш.
Опитал си да поговорите и не си получил адекватен и задоволителен отговор.. Значи не иска да сподели с теб. Не и на този етап от нейната промяна.
Истината е, че когато човек има вътрешното усещане за нещо- редно или нередно, рано или късно опасенията му излизат основателни.
Възможно е жена ти да се чувства гузна, объркана и затова да се дистанцира донякъде от теб. Не е задължително да задълбае в новия флирт, ако има такъв.
Всъщност никой от нас не знае какво се случва...
Ако аз имах странично увлечение, щях да се постарая да нямам съмнителни съобщения в телефона и никой нямаше да ми се обажда вечер, когато съм вкъщи със семейството.
Дано поведението на съпругата ти е в резултат на преумора и временно напрежение покрай новата работа, но все пак- имай си едно... всъщност няколко наум.

# 19
  • Мнения: 6 622
Ако няма някаква промяна в отношението ти към нея, ако не си я обидил с нещо или не си занижил качеството на секса, определено има  намесен друг мъж. Дали е просто увлечение или връзка само времето ще покаже, но стреса от новата работа и преумората ги изключвам със сигурност. Ако беше преуморена или стресирана нямаше да ѝ е до секс под всякаква форма, включително и мастурбация. А това, че мастурбира всяка вече ме води към мисълта, че отношенията ѝ с новият мъж са все още платонични.

# 20
  • Мнения: 668
Ако аз имах странично увлечение, щях да се постарая да нямам съмнителни съобщения в телефона и никой нямаше да ми се обажда вечер, когато съм вкъщи със семейството.

Точно така
Тогава трябва да следи за други симптоми. Като например за модерното "трябва да ходя на семинар", известно в миналото като "трябва да остана в офиса до по-късно" Simple Smile

# 21
  • Мнения: X
Франсоаз, за пръв път не съм съгласна с теб.
По-скоро е от работата. 
Скрит текст:
Мнението на FFBID100004013593580 е много полезно и съветвам автора да поразмишлява над него преди да говори с жена си, защото филма който си е набил сега може да го подведе и разговора да не премине добре.
Възможно е, аз не твърдя, че съм права на всяка цена.
Обаче:
той пише, че се познават добре.приемам, че тя допреди това е споделяла.също, имала е висок интерес към секса, доста често иницииран от нея.това ми говори за жена, която използва секса и за релакс.Също, коя жена при проблеми в работата, при въпрос от половинката, само ще измънка нещо, а няма да се заоплаква?Аз поне такава не познавам....мъжете са тези, които не споделят и се опитват сами да си решават проблемите.
Всяка жена, или айде да не е всяка, ами 99% от жените, ако имат работни проблеми, задължително ще ги изпеят на половинката.Особено ако имат добра комуникация....."....ох, Пенка е ужасна/дават ми тооолкова много работа, че съм като труп/още не мога да навляза в работата/в колектива....!" и подобни.
За да мълчи, явно проблема не е работата.
Поне моето женско тълкувание е такова...

# 22
  • Мнения: 2 881
Какво да я питаш ?
А , ти чакаш тя да ти предложи секс или и показваш желанието си ?
Може и да е уморена , може да не и е до секс , всеки има периоди . Нямаш ли други занимания  ? От колко време сте заедно .

# 23
  • Мнения: 19 821
Може да има чисто емоционално увлечение към някого в новата работа. Не е задължително да има отношения с него или физически контакт. Може просто да си фантазира за друг и затова да се дистанцира от теб.
Всички сме започвали нови неща, бизнес, работа, ама чак пък да ти се скапе либидото от това...

# 24
  • Мнения: 866
^^ Това последното на Базила също звучи резонно. Причините могат да за различни, поне лично аз въз основа на споделеното от теб не мога да бъда категоричен в който и да е вариант.

Ако тръгнем по-пътя на логиката и конкретно ако наистина има друг мъж, то лично според мен има две основни причини да се случи това. Първата ако имате проблеми в отношенията, във секса (ако той не я задоволява) и т.н., малко са жените, които ако всичко има е наред във връзката, имат задоволяваш секс и те да решат да си хващат любовник, ей така за разнообразие.

Другата възможна причина е, дори жената да не е имала никакви такива намерения е възможно да се случи да срещне някой много страхотен мъж по-нейните критерии, който мъж обаче да е добър сваляч и да знае тънкостите как да омая една жена, била тя и обвързана. Такива случаи знам реални и понякога жените поддават, защото и те все пак не са от камък.

Мисълта ми е, че ако наистина има някой друг, да знаеш, че не винаги е по инициатива не жената.
Подобно е и при мъжете, които могат да има стабилни щастливи връзки, но да се появи някои уау жена и ако тя примерно "поиска" този мъж, много често и тези мъже поддават и то много по-лесно дори от жените.

Аз за това питах как си ви отношенията, дали и сексът ви според теб е бил ок за нея. Thinking

# 25
  • Мнения: 5 240
Нещо не разбирам, жена ти се самозадоволява всяка вечер по 20 минути до теб, а ти какво правиш през това време, лапаш мухи ли? Все бях чувала за пасивни мъже, ама чак пък толкова - изумена съм.

Ами и аз не разбирам, честно казано, за това се стига до такива мисли, и молба за съвет.
Скрит текст:
Но в никакъв случай не искам и да я притискам, не искам да се чувства още по-зле. Не съм пасивен, дори бих казал обратното. Но в момента гледам да се съобразявам с нея, знам, че минава през нещо, новата работа, не се грижи по цял ден за дете и т.н., нещата може да имат и друго обяснение, за това реших, че е добре, да говоря с повече хора и да чуя повече мнение, за което съм изключително признателен.
аз недоумявам защо не бръкнеш под одеалото и не и помогнеш в самозадоволяването....

А на тези съфорумци с предположенията за емоционално увлечение на жена ти към някой друг просто им прескачай постовете и не ги чети. Не ти трябват още филми в главата ти достатъчно си се вкарал. Поговори с жена си относно работата питай я как се чувства има ли стрес от новото място и новите хора. Не чакай сама да ти казва, позаинтересовай се. Много сте интересни мъжете обаче ... да не я бил притискал... ми покажи интерес към вътрешния свят на човека до теб.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 884
Не винаги страничните забежки се случват, защото отношенията вкъщи са крайно амортизирани.
Понякога просто се случват- ей така.
Факт е, че след години на съвместно съжителство, емоционалната и сексуална тръпка вече не е същата.

# 27
  • Мнения: X
Здравей,
не бързай да си мислиш най- лошото, причините може да са други. Може би, имате някакъв кризистен период в интимно отношение. Може, съпругата ти, наистина да е депресирана и да има проблем, за който не е е готова да говори, все още. Познавате се добре, семейство сте( от години),  най- доброто което би могъл да направиш за вас двамата е да седнете и да поговорите открито.  Без излишен настиск, без обвинения. При всички положениея, ако има друг мъж, това рано или късно ще излезе наяве.

# 28
  • Мнения: 866
Аз сигурно 5 пъти го повторих, че даже и подчератах, кое е най-важното да направи, а именно да проведе разговор и то с правилен подход, защото никой не може да ме убеди, че какъвто и ще да е разговор и подход с каквито и да е въпроси, може да имат еднакъв ефект !

Всичко останало само размили, относно притискането трябваше да бъда по-конкретен, че визирам ровенето в телефона и в нейно присъствие и подобни. То всъщност този съвет за разговор, винаги го давам на първо място в много теми. Еми те и самите проблеми най-често се получават от липса на разговори, липса на комуникация, това е неписан закон !

# 29
  • Мнения: X
Не мога да си представя всяка вечер да мастурбирам до мъжа си, все едно е мебел. Това или е някаква сексуална провокация с цел авторът да поеме инициатива и да се включи(дотук неуспешно, той мига ли, мига) или тотално сексуално и емоционално безразличие.

# 30
  • София
  • Мнения: 4 884
Винаги преди да споделя мнение, се опитвам да си отговоря на въпроса "как точно бих постъпила аз"....
Ако партньорът ми директно ме попита дали причината за моето поведение е друг мъж, естествено, че няма да си призная с оглед семейното ми положение и евентуалните последствия.
И завоалирано да ме попита- все тая, ще отричам до последно и докато мога да владея ситуацията.
Жените сме далеч по-емоционални,  много повече ни личи, ако вътрешният ни свят се е разбъркал. Липсва ни мъжкия прагматизъм и рядко можем да владеем трайно емоциите си.
Ако си мечтая за друг мъж, естествено няма да правя секс със настоящия или ще гледам да отбия номера с отегчение.
Ако съм се поддала на странично увлечение, никой не може да стопира емоцията в мен или да промени посоката, в която ще се развие флирта ми.
Може да приключи в зародиш, може и да се развие с неконтролируема сила....
Времето ще покаже какво ще се случи.

# 31
  • Мнения: 866
Винаги преди да споделя мнение, се опитвам да си отговоря на въпроса "как точно бих постъпила аз"....
Ако партньорът ми директно ме попита дали причината за моето поведение е друг мъж, естествено, че няма да си призная с оглед семейното ми положение и евентуалните последствия.
И завоалирано да ме попита- все тая, ще отричам до последно и докато мога да владея ситуацията.
Жените сме далеч по-емоционални,  много повече ни личи, ако вътрешният ни свят се е разбъркал. Липсва ни мъжкия прагматизъм и рядко можем да владеем трайно емоциите си.
Ако си мечтая за друг мъж, естествено няма да правя секс със настоящия или ще гледам да отбия номера с отегчение.
Ако съм се поддала на странично увлечение, никой не може да стопира емоцията в мен или да промени посоката, в която ще се развие флирта ми.
Може да приключи в зародиш, може и да се развие с неконтролируема сила....
Времето ще покаже какво ще се случи.

Toчно такива мнения исках да прочета, които са добре обосновани и аргументирани, за което те поздравявам Hands Plus1
От такива коментари и аз научвам много. Най-стойностно нещо в едно мнение са именно обосновката и аргументите, които всъщност биха могли да помогнат на хората търсещи мнение и чужда гледна точка, всичко останало е вятър на клавиатурата !

# 32
  • Мнения: 14
Не мога да си представя всяка вечер да мастурбирам до мъжа си, все едно е мебел. Това или е някаква сексуална провокация с цел авторът да поеме инициатива и да се включи(дотук неуспешно, той мига ли, мига) или тотално сексуално и емоционално безразличие.

Нека за пореден път отговоря, аз от известно време я гоня за секс ако може да се каже така, но не се получава, защото е уморена, иска да спи и т.н., а не мога да се включа в това, защото както казах имаме малко дете, което точно на тази възраст, в която иска да спи на спалнята м/у нас, не иска на неговото легло и това е. Но това се случва с всичките ни познати с деца и т.н. и знам, че е нормално.

За да опровергая твърдението, че не и предлагам секс, ще кажа, че не е така, тя е много красива и ме привлича сексуално все още много. Но реално, когато ти каже, че отива да ляга и няма желание за нищо, не мога да я карам на сила. Мисля, че явно в момента не иска, и не е редно да и се натрапвам. Но точно там явно е проблема, щом питам. Иначе в секса до преди това, реално сме разкрити и не сме имали преструвки, или проблеми.

# 33
  • Мнения: 1 290
имаме малко дете, което точно на тази възраст, в която иска да спи на спалнята м/у нас, не иска на неговото легло и това е. Но това се случва с всичките ни познати с деца и т.н. и знам, че е нормално.

До колко е нормално е под въпрос...
Ама детето на теб какво ти пречи, щом на нея не и пречи ?!?

Има нещо гнило в Дания..

# 34
  • Мнения: 14
Аз сигурно 5 пъти го повторих, че даже и подчератах, кое е най-важното да направи, а именно да проведе разговор

Мисля, че споделих, разговор съм инициирал многократно, не директно, не по темата, без обвинения и директни въпроси. Като почнем как беше днес, до работа, стрес, колеги, натовареност, обеми, как се справя, как се чувства, да и дам съвет и т.н., всичко до това какво ни кара да се дистанцираме, защо се получава така и т.н., опитал съм различни подходи и варианти, дори няколко триади на истината, които сме учили в психологията, които забелязвам имат ефект и се постига напредък в различен аспект, но до конкретни отговори по основният въпрос и това, което ме притеснява реално не стигам. За това е и темата, мненията да тук са много полезни и наистина ми дават неща за размисъл. Лошото е, че някои от тях съвпадат и с това, което мен лично ме притеснява най-много.

# 35
  • Мнения: X
Детето спи между вас в спалнята?! В този случай, е естествено да липсва секс. Лично аз, не бих правила секс с мъжа си, докато детето ми е в стаята.
Не смятам, че едно дете, трябва да спи между двамата си  родители, независимо от възрастта.
Но, понеже нямам деца, може и да греша.
В темата е добре, да се включат семейни хора. Те, биха били най- полезни в този случай.

# 36
  • Мнения: 14
Здравей,
не бързай да си мислиш най- лошото, причините може да са други. Може би, имате някакъв кризистен период в интимно отношение. Може, съпругата ти, наистина да е депресирана и да има проблем, за който не е е готова да говори, все още. Познавате се добре, семейство сте( от години),  най- доброто което би могъл да направиш за вас двамата е да седнете и да поговорите открито.  Без излишен настиск, без обвинения. При всички положениея, ако има друг мъж, това рано или късно ще излезе наяве.

Съгласен съм, гледам да не мисля най-лошото, гледам да не я пристискам и да съм сдържан и тактичен, да има свобода и да може да се чувства комфортно. Лошото е, че реално 2 месеца са доста време, да се връщам към тинейджърските години с верните ръчички, при положение, че имаш здрава, права, хубава жена, която има всичко и не си я лишил от нищо, работи просто защото иска, не защото и се налага и т.н., общо взето наистина доста време минава така и се чудя до кога и колко ще мога аз лично да издържа.

# 37
  • Мнения: 14
Детето спи между вас в спалнята?!
Не смятам, че детето трябва да спи между двамата си  родители, независимо от възрастта.
Но, понеже нямам деца, може и да греша.
В темата е добре, да се включат семейни хора. Те, биха били най- полезни в този случай.

Ами и аз така смятам, но като имаш деца, ще разбереш, че какво смяташ и как стават нещата са две различни неща, а и тогава ще си промениш ''как смяташ'', гарантирано. Не е това проблема, не е и това основното в темата. Детето не ни пречи, ако иска секс, винаги може да се получи, както се е получавало и преди.

# 38
  • Мнения: 19 821
Чакай сега. Ти искаш да ни кажеш, че слагате бебето/детето между вас на спалнята, тя ти казва, че е изморена и започва да мастурбира по някое време?....
Ами, аз не виждам нищо нормално нито детето да спи при вас на спалнята, нито тя да мастурбира до теб или детето, все едно ви няма.
Нещо тази твоя хубавица май, май.

# 39
  • Мнения: 14
Твърде възможно е ... жена ти да е привлечена емоционално от друг мъж.
Аз поне бих се държала по сходен начин, ако ми се случва нещо подобно и съм обвързана жена.
Каквото и да се случва обаче, ти не трябва да клякаш, да и се подмазваш излишно, да ставаш по-мил от нормалното заради страховете си да не я изгубиш.
Опитал си да поговорите и не си получил адекватен и задоволителен отговор.. Значи не иска да сподели с теб. Не и на този етап от нейната промяна.
Истината е, че когато човек има вътрешното усещане за нещо- редно или нередно, рано или късно опасенията му излизат основателни.
Възможно е жена ти да се чувства гузна, объркана и затова да се дистанцира донякъде от теб. Не е задължително да задълбае в новия флирт, ако има такъв.
Всъщност никой от нас не знае какво се случва...
Ако аз имах странично увлечение, щях да се постарая да нямам съмнителни съобщения в телефона и никой нямаше да ми се обажда вечер, когато съм вкъщи със семейството.
Дано поведението на съпругата ти е в резултат на преумора и временно напрежение покрай новата работа, но все пак- имай си едно... всъщност няколко наум.

Лошото е, че и аз разсъждавам по същият начин..... за това исках повече мнения и да видя дали съм луд само аз да си мисля такива неща, или повече хора биха реагирали като мен.

# 40
  • Мнения: 14
Винаги преди да споделя мнение, се опитвам да си отговоря на въпроса "как точно бих постъпила аз"....
Ако партньорът ми директно ме попита дали причината за моето поведение е друг мъж, естествено, че няма да си призная с оглед семейното ми положение и евентуалните последствия.
И завоалирано да ме попита- все тая, ще отричам до последно и докато мога да владея ситуацията.
Жените сме далеч по-емоционални,  много повече ни личи, ако вътрешният ни свят се е разбъркал. Липсва ни мъжкия прагматизъм и рядко можем да владеем трайно емоциите си.
Ако си мечтая за друг мъж, естествено няма да правя секс със настоящия или ще гледам да отбия номера с отегчение.
Ако съм се поддала на странично увлечение, никой не може да стопира емоцията в мен или да промени посоката, в която ще се развие флирта ми.
Може да приключи в зародиш, може и да се развие с неконтролируема сила....
Времето ще покаже какво ще се случи.


Не знам дали защото мненията ни се покриват по въпроса на 100% общо взето, или ние грешим или сме много прави. Лошото е, че до сега, за добро или лошо, каквото съм казал, че ще стане е ставало винаги. Много ме яде това, че като мисля логически, обикновено нещата така се подреждат, че няма как да сбъркам. Мисля по тези въпроси и много ме пристеснява това, честно казано изневярата физически не би ме потресла или наранила чак толкова много, няма да ми е приятно разбира се, но все пак хора сме, това са неща стари като света, но ако тя е само сексуална, без емоция, не би довела до дистанциране и липса на секс с мъжат. Това би било логично само, когато имаш повече от физическо привличане. Също така, мастурбацията при жените (не съм експерт по темата, това е от четено, от разговори с колежки и приятели през живота ми) не е като при мъжете, при нас трябва да има визуално нещо, което да ни привлича, така, че при нас да си легнем на тъмно под одеалото  не ни се получава, докато при жените се получава, стига да имат нещо емоцията за това, а тази емоция при тях се получава от реални хора, които ги привличат, не става от порно, филми и т.н., както при първобитните оранготани, които сме ние. Темата ми е много полезна до момента, защото вашите мнения са безценни и биха помогнали и на други в подобна ситуация или размисли. Благодаря на всички включили се и прочели написаното, направили си труда да помогнат със съвет, или обосновано мнение.

# 41
  • Мнения: 13 786
Нещо цялата тема се обърна в обсъждане на качеството и количеството на секса на двойката... Защо господинът го обсъжда с нас а не именно с жена си...

# 42
  • Мнения: 14
Нещо цялата тема се обърна в обсъждане на качеството и количеството на секса на двойката... Защо господинът го обсъжда с нас а не именно с жена си...

Темата не се е обърнала в тази посока, а аз не го обсъждам с вас, имаше няколко запитвания дали имаме проблеми в това естество, основно от хора, които не са прочели всички постове до момента. Темата за мен лично стана много полезна и интересна, особено постовете на няколко човека, които смятам за изключително смислени и резонни, за което отново благодаря.

# 43
  • Мнения: 3 186
Също така, мастурбацията при жените (не съм експерт по темата, това е от четено, от разговори с колежки и приятели през живота ми) не е като при мъжете, при нас трябва да има визуално нещо, което да ни привлича, така, че при нас да си легнем на тъмно под одеалото  не ни се получава, докато при жените се получава, стига да имат нещо емоцията за това, а тази емоция при тях се получава от реални хора, които ги привличат, не става от порно, филми и т.н., както при първобитните оранготани, които сме ние. Т

Много грешиш тук. Преекспонира се силно това с емоцията при жените.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 884
Жените не правят секс без емоция, такова ни е тестото.
Не непременно любов, емоцията може да е привличане, усещане за близост, забавен флирт....
Първичният секс единствено на секуална основа, е присъщ предимно на мъжете.

# 45
  • Мнения: 3 186
Няма да споря, Simple Smile Според мен може да е вярно понякога и при някои жени.

# 46
  • Мнения: X
Много жени гледат порно. Просто темата за женското самозадоволяване е табу.

# 47
  • Мнения: 6 622
По-големият проблем в случая е, че тази жена мастурбира всяка вечер до детето си 😱 Рядко съм била толкова потресена. Изобщо не си представям, че ще си легна вечер до мъжът и най-вече детето и ще започна да мастурбирам. Тук нещо не е наред, ако темата не е пързалка, то тази жена изобщо не е добре.

# 48
  • Мнения: X
Темата си е съмнителна, от където и да се погледне.

Жената имала вибратор, който винаги е използвала, но от месец спряла да го използва и минала само на пръсти... Simple Smile

# 49
  • Мнения: 866
За мастурбацията при жените пак може да е индивидуално и тъй като съм имал връзка точно с жена, която повече е мастурбирала от колкото да е правила секс с мъжа и (отдавна вече бивш) и съм я питал точно за това, дали си фантазира за някои мъж, като го прави и разбира се ако е била искрена (въпрос го зададох още когато бяхме само на ниво приятели) и тя ми казва, че не го прави няма нужда от това. Със сигурност обаче други го правят и не е задължително да фантазират за някой към който имат чувства или са привличате в реалният живот. Може дори да си фантазира за любимият филмов герой примерно или спортист.

Важно е друго, което отбелязах в първият ми коментар, въпроса с либидото, тъй като тя отклонява желанията ти за секс със това, че била уморена, но все пак щом има желание за мастурбация, значи има либидо. Но виждам, че ти си доста интелигентен човек и ти ясно, че ако има наистина друг мъж, то не само в интимните отношение ще има промяна, а и като цяло. Ти си споделил някои твои наблюденя в държанието и точно заради това.

Проблема е, че понякога може да има еднакви или сходни промени и поради двете причини и заради друг мъж, но и заради чисто физиологични причини. Въпроса е към кое клонят повече везните Thinking
Сега разбрах, че си опитал да говориш с нея и вярвам, че си имал добър подход, защото изглежда си доста адекватен и навярно знаеш как да подходиш. Обаче това, че разговора не е дал резултат не е добър сигнал.
Пак няма нищо сигурно, но ако отпаднат другите варианти, то везните ще наклонят в другата посока Thinking

# 50
  • Мнения: 4 135
Не вярвам в максимата, че жената не е създадена да прави секс без емоция.
Как тогава по света има милиони златотърсачки, как най-древната професия е проституцията, как ежедневно хиляди ''отчаяни съпруги'' правят секс с отдавна омръзналите си съпрузи?
Романтични клишета са това.
И да, жените мастурбират, докато гледат порно без капка емоция.

# 51
  • Мнения: 13 786
Аз сигурно 5 пъти го повторих, че даже и подчератах, кое е най-важното да направи, а именно да проведе разговор

Мисля, че споделих, разговор съм инициирал многократно, не директно, не по темата, без обвинения и директни въпроси. Като почнем как беше днес, до работа, стрес, колеги, натовареност, обеми, как се справя, как се чувства...

Продължавам да се чудя как може да не попиташ жена си  направо -  защо ме избягваш от толкова време, у мен ли е вината а въртиш някъде наоколо.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 16:34 от _re_ge

# 52
  • София
  • Мнения: 4 884
Няма да споря, Simple Smile Според мен може да е вярно понякога и при някои жени.

"Понякога" може и да е вярно, но цялостната женска картинка е далече от първичния секс без емоционално обвързване.
Просто жените трябва да харесват някого, за да им се случи случката, докато на мъжете им се случва без условности. Simple Smile
В тая връзка... Гледах скрита камера-социален експеримент, в която красиво момиче спираше случайни мъже на улицата, на спирката, в заведения и на други места и им казваше: "Много те харесвам. Искаш ли да правим секс?".
От сто мъже, само двама категорично отказаха. Някои директно се съгласяваха, други питаха дали е проститутка и като момичето им казваше, че не иска пари, а просто неангажиращ секс, защото го/ги харесва, се съгласяваха.
Други искаха първо да се уверят, че става дума наистина за секс без никакви ангажименти и след това тръгваха като кученца след девойчето. Имаше и елементи, които казваха "Ок, ама аз съм женен/имам сериозна приятелка и не искам тя да разбере по никакъв начин", разни други я питаха дали тя има квартира за целта.
Забавен експеримент, който подкрепя и моето мнение по темата.
Обратният вариант обаче- с красив млад мъж, който галантно предлагаше секс на непознати жени, категорично удари на камък. Една от сто прие предложението в някакъв бар.

След това аз си направих частен БГ експеримент с мои познати мъже. Девет от десет попитани- дали биха приели  необвързващо секс предложение от красива жена, отговориха с "ДА". Един излъга. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 135
Подобен експеримент показва единствено дълбоко наслоените обществено-социални нагласи на мъжете и жените и нищо повече. Жените сме възпитавани да въздържаме нагона си, мъжете не са.

# 54
  • Мнения: 3 186
+ 1 за Тес.

Казах, че няма да споря. Джейн е обичала също толкова секса, колкото и Тарзан, си мисля, но как да го докажа...

Присъединих се към въпроса на Базила, но ако е пропуснат повтарям: Жената си мастурбира в леглото при семейството, така ли? Anguished Това не е ли притеснително?

# 55
  • Мнения: 19 821
Авторът не уточни или удобно пропусна въпросът, но все тая. Това не е ок.

# 56
  • София
  • Мнения: 176
Лошото е, че и аз разсъждавам по същият начин..... за това исках повече мнения и да видя дали съм луд само аз да си мисля такива неща, или повече хора биха реагирали като мен.

Не само разсъждения. А и вътрешните усещания... Те са тези, които много често ни насочват към знаците. Въпросът е дали ще ги разпознаем...

# 57
  • Мнения: 14 064
Само да попитам и вибраторът ли използваше, докато лежеше до теб и детето?
За мен темата е абсолютна пързалка. Ако не беше това с мастурбирането, историята щеше да изглежда достоверно. Че и вибратора познава кога е ползвала. Ще си легна до мъжа ми и 20 минути ще се пипам и охкам, айде, бре.

# 58
  • Мнения: 2 749
Случват ли се закъснения от работа, по-чести излизания с приятелки?

# 59
  • Мнения: X
Една връзка има своите възходи и спадове във всяко едно отношение. Темата премина в питания относно интимния живот на двойката, тъй като авторът се оплаква от липсата на такъв, през последните два месеца.. Отделно, споменава, че съпругата му мастурбира, ( почти всяка вечер под одеялото), докато му дава обяснения, че е изморена  и не желае интимност. В същото време, всичко това се случва, докато детето спи в семейното легло, което за мен  има две обяснения - темата е абсолютна подигравка с нас или в двойката, има някакъв много сериозен проблем и той е далеч от изневярата.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 17:25 от Анонимен

# 60
  • Мнения: 14
Случват ли се закъснения от работа, по-чести излизания с приятелки?

Не, определено е като по часовник в това отношение.


Само да попитам и вибраторът ли използваше, докато лежеше до теб и детето?
За мен темата е абсолютна пързалка. Ако не беше това с мастурбирането, историята щеше да изглежда достоверно. Че и вибратора познава кога е ползвала. Ще си легна до мъжа ми и 20 минути ще се пипам и охкам, айде, бре.

Значи, от около месец, от както следя вече знаците съзнателно, вибратора не е ползван, защото знам как е оставен и лесно мога да видя дали е ползван, знаете, ''кадем'' му казват бабите.

За мастурбирането, то не е съпроводено с пъшкане и охкане. Просто спортната и гривна веднъж изпищя, че е постигнала крачките за деня, докато спи, изписа висок пулс и направени няколко стотин крачки, в момент в който спи завита, без да мърда, непосредствено след като е легнала. Понеже гривната е свързана със старият телефон, на който си играе щерката и гледа песнички и т.н., аз лесно виждам, че всяка вечер отчита new activity и изписва повишаване на пулса и крачкие (стотици), което ме кара да смятам, че точно това се случва (е няма какво да се случи друго докато спи и не мърда нали), а реално жена, която 2 месеца е правила има няма 2 пъти секс, как издържа, знаем какви ставате, като не сте на..., сигурно прибягва до това, нямам представа вече. Какво да мисля, какво да правя, за това прибягнах до такава тема, да пия от извора.

Четейки темата и на мен ми звучи вече всичко като каша, но реално съм чувал и виждал къде къде по-ненормални и откачени неща, хората са странни същества и какво ли не е видяла историята. Аз не съдя никой, стига да не прави престъпление (тогава.... буквално), обаче, в случая просто се опитвам да разбера, моята интуиция ме кара да мисля, че има нещо, усещам, нещо, не знам какво. В същото време не искам да прибягвам до следене, камери и т.н., защото реално мога да го направя много културно, но това няма да съм аз, все още чувствам горчивина, като и прегледах телефона, не ме е срам от хората, срам ме е от собствената си постъпка, но го направих, признавам.

За хората, които не са прочели всички мнения, а определени и коментират, моля недейте, ако ще коментирате прочете написаното от мен и тогава коментирайте, сигурно вече съм го казал. Ще опитам да обобщя - секса не е бил проблем до преди това, не е имало физически, или емоционални травми, опитвам по различен начин да подходя, с добро, с любов, говорили сме, разговори са инициирани от моя страна многократно и под различна форма, предлог, начин, тон, и т.н., резултат и конкретен отговор няма.

# 61
  • Мнения: 20
Ако имате сериозна връзка с някого от доста време, вероятно вече сте достигнали до фазата, в която отчитате и най-дребните промени в настроението на партньора си, научили сте се да интерпретирате правилно смисъла на думите му тогава, когато не се изразява достатъчно ясно, и познавате до най-малкия детайл езика на тялото му. И когато нещо ви накара да изпитате съмнения във верността му, независимо дали става дума за нова връзка, която се консумира, или моментно увлечение, ще ви бъде много трудно да се отърсите от тях и да си внушите, че тя/ не би могъл да ви изневерява.

Стигне ли се дотук, най-добре ще бъде за вас да се опитате подобно на детектив да съберете и претеглите уликите и да стигнете до заключение, което да сложи край на лутането и несигурността ви. Разбира се, тук е много важно да направите реална преценка за себе си- мнителни ли сте по природа.

Още за Симптоми на изневярата -
Следните признака

# 62
  • Мнения: X
Ох, аз често едва ги правя нужните 10 хиляди крачки, гривната ми много ме ядосва, но щом казваш, че мога да добавя няколко стотици с ръкомахане като диригент под юргана - веднага ще се захвана с това дело и ще скрия шапката на мъжа ми, той все прави по повече крачки от мен... Или и той така ги прави, с ръкомахане? Е, не. Laughing

# 63
  • Мнения: 7 932
Не ползвам такива технологични екстри, но ми стана чудно: с тях ли спите (гривните)? Neutral Face

# 64
  • Мнения: X
Не ползвам такива технологични екстри, но ми стана чудно: с тях ли спите (гривните)? Neutral Face

Някои хора спят с гривните, защото мерят и съня и фазите му. Аз съм на периоди. Така разбрах, че имам проблем с фазите на съня, което е едно хем полезно, хем излишно инфо.

# 65
  • Мнения: 3 186
Може да се е скапала гривната.

Друг вариант, жена ти прави наистина тези крачки, докато ти си спиш.

# 66
  • Мнения: 18 295
Ако вдигне кръвно, сънува кошмари, как ще отчита? Thinking

# 67
  • Мнения: 3 186
Ако вдигне кръвно, сънува кошмари, как ще отчита? Thinking

Не би трябвало да отчита крачките. Или развалена е гривната, или е китайска, или авторът не разбира отчитанията.

# 68
  • Мнения: 7 932
Все по-параноични взеха да стават детайлите около следенето.

# 69
  • Мнения: X
Бъдещето е тук, скоро ще можем да сложим чип на партньора и да получаваме нотификация на телефона при всяка нерегламентирана ерекция, ако е в работно време ще се включва аларма. Ето, при жените вече работи.

# 70
  • Мнения: 5 240
Ивайло, проблема е в теб. В теб се е променило нещо, което те прави мнителен до ненормалност. Мисли над това. Да не би някоя колежка да се увърта край теб?

# 71
  • Мнения: 3 010
а)Крачкомерът се активира при мастурбация?
б)Която се случва, докато детето ви спи между вас?
в) При наличието на б), ти очакваш секс?
г) След години съвместен живот и силна обич, не можеш да говориш с жена
 си и да й кажеш как се чувстваш и от какво се притесняваш, а пишеш по форуми?

Ами надявам се да разбираш колко абсурдно звучат нещата. Какви обосновани мнения очакваш, като редиш нонсенс до нонсенс - до степен хората да не вярват, че си реален човек с проблем, а нещо съвсем друго (запазвам културен тон).

# 72
  • Мнения: 19 821
Мдам, лудичко зазвуча авторът.
Гривни за пулс и крачкомери се появиха, пищене на телефон, малко крийпи са нещата.
Като имаш паранои и притеснения, ами кажи ѝ ги на тази жена, де. Какво чакаш? Бг-мамите ли да ѝ кажат. Не искал да я притиска. Не я притискаш, ако изразиш спокойно опасенията си и попиташ. По-скоро тя те притиска с игнориране и тиктакане на гривната или там каквото се случва, че то може да се окаже нещо съвсем друго.

# 73
  • Мнения: 20
Още за Симптоми на изневярата -
Следните признака

Страданието идва, когато фактите те изненадат и изпиташ предателството на собствения си гръб. Доверието, милите думи и всичката закупена растителност ще изиграят основна роля в разочарованието. Единствената упойка е да забележиш симптомите на изгнилото дърво, да подушиш вмирисаната риба и да избегнеш куршума. Хората предпочитат горчивата истина, а тук ще разбереш как точно можеш да я намериш.
Проверката е висша форма на доверието, но гарантира доверие, докато не се възползваш от нея. След смяната на настроения ще дойде и тази изненада. Въпреки, че никога не е била почитател на този вид комуникация, избраната започва да прекарва много по-голяма част от времето си там и дори се забавлява, чуваш смеха от другата стая.
Нe ce интeрecувa oт eжeднeвиeтo нa пoлoвинкaтa cи.
Cлeд изнeвярa cъзнaниeтo нa жeнaтa e зaeтo c миcли зa чoвeкa, c кoгoтo e билa. Влюбeнa или oбъркaнa, тя ce интeрecувa вce пo-мaлкo oт тoвa кaк e минaл дeнят ви, нe рaзгoвaря c вac кaктo прeди , тo тя прoдължaвa дa кoмуникирa c другия.
Когато започнете да отделяте все по-малко време един за друг, да споделяте все по-малко неща и постоянно да спорите и да сте несъгласни с вашия партньор. Ако важният за ваш човек е срещнал друг, те могат да чувстват, че губят като прекарват времето си с вас, като разгорят с вас или правите нещо заедно, защото иска да бъде с другия.

Най- сигурния знак, който може би трябва да следите това е вашата интуиция
Една жена никога няма да се промени без причина,
обърнете внимание - връщайки се от работа, не лети ли в банята с пълна скорост, без да има време да ви поздрави? Ако преди такава яростна чистота не беше забелязана зад нея, това е повод , какъв мирис отмива от себе си.
Сексът е това, което е общо за всички  хора. Какво обаче може да се случи, заради което всички сетива внезапно изстинат? Може би е намерила заместител и сега представителката на нежния пол не иска да осъществява контакт, особено с толкова близък. Разбира се, ако жена ви отказва веднъж, това не е причина да мислите за измяна от нейна страна. Но какво ще стане, ако отказите станат редовни от определен момент?
Повече от два месеца / не ми се мисли.
Започнахте да прекарвате по-малко време в леглото. Отдавна е доказано, че жените искат секс не по-малко от мъжете, които са принудени да го търсят по различни начини.
Периодични пристъпи на нежност. Ако приятелката ви периодично ви показва прекомерна нежност и грижа, тогава може би тя се чувства виновна пред вас .
 най-вероятно тя непрекъснато ще намира все повече и повече нови причини да не прави секс с вас.
Ако преди никога не сте имали проблеми със секса и той е бил редовен, а сега всичко е станало наистина лошо, то това може да означава само едно - тя вече е намерила мъж, който напълно я удовлетворява.

# 74
  • Мнения: 1 106
Може и да има друг, а може и да няма...
Първо, познавате се много добре и интуицията ти сигурно не те лъже, освен ако не си много ревнив по принцип и не търсиш под вола, теле.
Може да е уморена от работа, но тя не е започнала работа сега, че да свиква. Сменила е работата.
Казваш, имали сте добър секс....според мен, това е само твое мнение. Редовен, добър, задоволителен, но тя има вибратор, които е ползвала. Ало? Могла е да се самозадоволява тайно, а с този вибратор....и ти знаеш за него и ползването му... значи не е било ОК.
И не на последно място, може и да няма друг. Може просто да не иска теб. Може да са й се насъбрали безброй малки нещица(той не изхвърля боклука, не си събира чорапите, твърди че добре че е той.... давам глупости като примери, но в този ред на мисли)... Та всички теми преди твоята, пуснати от жени, съветите дадени им са: Смени работата, намери си по-добре платена! Устрой се да си независима от него, защото я дал издръжка я не! Намери си хубава квартира и се изнеси, ще дойдем да помогнем!
Та на мен така ми изглеждат нещата.
Надявам се да греша. На четене си свестен.
Редактирам се: имаше и случай от тези дни, любовника на една не й даваше да спи с мъжа си... Хора всякакви.

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 05:49 от vige

# 75
  • Мнения: 5 240
Момичета вие прочетохте ли му отговорите на този автор?

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 241
Казваш, имали сте добър секс....според мен, това е само твое мнение. Редовен, добър, задоволителен, но тя има вибратор, които е ползвала. Ало? Могла е да се самозадоволява тайно, а с този вибратор....и ти знаеш за него и ползването му... значи не е било ОК.

Леле, това прозвуча все едно секс с партньора се прави само на загасено и в мисионерска поза. Наличието на играчки на мен ми говори, че са достатъчно разкрепостени и двамата и сексът наистина им е бил добър.

Авторе, послушай си интуицията, но не се втелявай прекалено. Говори с жена си, кажи, че се притеснявяш, че я губиш и прочие. Тя, ако те обвинява в нещо, ще ти каже. Ако пък е гузна, вероятно ще се сепне и ще приключи с това, което прави. С малко дете сте явно, трудничък период е. Ще го минете.

# 77
  • Мнения: 715
Жените не правят секс без емоция, такова ни е тестото.
Не непременно любов, емоцията може да е привличане, усещане за близост, забавен флирт....
Първичният секс единствено на секуална основа, е присъщ предимно на мъжете.

Ами, не е вярно. Ето, жена съм. Някой път просто използвам оргазъм, за да заспя по-бързо вечер. Действа отпускащо. Не винаги трябва да има някаква супер емоция.

На мен жената на автора ми изглежда отчуждена. Може да се е натрупала умора от връзката, от живота, от работата, от детето. В такива периоди е нормално либидото да е 0.

# 78
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Голяма забава било тук Simple Smile .
Измислици премислици в стил работи ми фантазията на н та степен .
Ивайло имаш нужда от помощ Wink  съгласна съм Злодея и още няколко потребители които реагираха нормално на голямата пързалка.

Общи условия

Активация на акаунт