Любители на котки - Тема 142

  • 34 953
  • 763
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 9 812
Моят Ади, нали беше "разгонен" доскоро, та положението при нас беше следното - маркира всичко мекичко и приятно - пуфове, одеала, възглавници, веднъж и дивана. В някакъв момент се усетих да му оставям такива мекички неща на места, които искам да предпазя, демек разхвърлях му възглавнички навсякъде, от тогава не е имало гафове с мека мебел, само с възглавничките се обичаха Grinning
Чистих с вода и оцет, и после мазах с етерично масло от портокал и не е повтарял изчистените места.
От седмица-две нищо не е маркирал, след 10-тина дни прави 10 месеца и вече ще можем и да го кастрираме, мисля че няма създаден навик.

# 496
  • София
  • Мнения: 4 714
Хехе, некастрираният съседски котарак Първан беше се изпикал в кутията за хляб. Laughing

 Joy Аз само подозирам, че Мър го е направил с цел опазване на домашното имущество на почина с опазването на боклука. Joy Макар че батерията не беше за хвърляне. Joy

# 497
  • София
  • Мнения: 3 477
Ето я моята туртичка- търкаля се от кеф на припека Heart
Нашиндила се е, добре си се  гледкаме Blush



Красотичката ми пуФкава

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 18:50 от AnyHr

# 498
  • Мнения: X
Ето я моята туртичка- търкаля се от кеф на припека Heart


Тази твоята туртичка, ако я видя някъде ти я отмъквам безскрупулно и незабавно
 Heart EyesHeart Eyes Прекрасна кокорана! Heart

# 499
# 500
  • Мнения: 5 508
Имам над 300 поста, които не съм чела, за което се извинявам Simple Smile
Надявам се всички котета да са здрави и щастливи!
Минавам да покажа една снимка в стил 'Като две капки вода' или 'Открийте разликите' на щерка и дъщеря Simple Smile Снимката е с доста зуум, та се извинявам Simple Smile

# 501
  • Мнения: 9 812
Познайте кой е сърдит, защото не иска да слиза от гардероба

# 502
  • Мнения: 15 310
Мая вече на два стола се кипри:
Joy
Скрит текст:



Я, не ми разваляй рахатлъка с тоя телефон, ш'му са не види и на снимането:
Joy
Скрит текст:

# 503
  • София
  • Мнения: 3 477
Ето я моята туртичка- търкаля се от кеф на припека Heart


Тази твоята туртичка, ако я видя някъде ти я отмъквам безскрупулно и незабавно
 Heart EyesHeart Eyes Прекрасна кокорана! Heart

Искаш ли я наистина? Прекрасна е! Много възпитана, много добричка, много кротичка. Малко плашлива (но само докато се почувства сигурна) и много гушлива. Кастрирана и редовно обезпаразитявана.  3 годишна. Heart
Гледаме си я в работата (по- точно аз си я гледам), там дойде отнякъде. Опитах се да я взема вкъщи (къща с двор), исках да си има дом, но котаракът ми я гони, бие я, много я тормози (6-7 месеца я измъчи), а тя е деликатна душичка. Свободолюбива е и е страхотен (безпогрешен) ловец. Определено ще се чувства добре в къща.
Докато работя в тази фирма всичко ще е ОК с нея (работя там от 11години), но ако...

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 22:43 от AnyHr

# 504
  • Мнения: 1 110
На глас се смея с последната снимка на Мая:joy:
Погледа казва всичко😅😅😅

# 505
  • Мнения: X

Ооо No Mouth
Чак ми стана неудобно. Пошегувах се, защото котаната е прекрасна, поздравления че полагаш грижи за нея. HeartHeartHeart
Ние живеем в апартамент на 6 етаж и имаме много териториален котарак, който от малък е свикнал да е сам. Не мисля, че биха се спогодили. Надявам се, някой да я прибере в къща, както си и подобава Heart

# 506
  • София
  • Мнения: 6 064
AnyHr, разкошна е туртичката!! Дано, с това представяне, което й направи, да има късмет и да намери хубав дом!

Мая е голям образ Grinning, само за мачкане!

Киселият в гардероба Grinning, Тути, майка&дъщеря и всички други са толкова сладки!

И Мади лежерно положила снага:

# 507
  • Мнения: 7 856
А, не съм съгласна с намерението ти да правиш мартеници! Шарените конци са много по-занимателни от разните въдички и други котешки играчки 😀.





Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 15:42 от Недоволна

# 508
  • София
  • Мнения: 4 714
малката лисичка, Честит Рожден ден на Габи! Heart

   

Да ти е жива, здрава, много щастлива и голяма късметлийка !

# 509
  • Мнения: 21 275
Мая ,благодаря ти, но е подвеждаща информация Blush
Чашата е отпреди две години и моята е родена края на март.
Извинявам се за объркването Hug

Общи условия

Активация на акаунт