Съпруги на военнослужещи - 28

  • 43 542
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 880
Фло, да е жива и здрава Елиа Каролин! Да се гордее с корените си и много да ви радва! Колко хубава възраст! Flowers Tulip
Толкова се радвам, че утре е събота. Не е много хубаво да си Home office. Grinning Предпочитам да си ходя на работа и после у дома да си почивам.
Фло, това отец Ралф ли беше? Бях малка, когато даваха филма.
До скоро!

# 226
  • Мнения: 1 605
Фло, да е много здравичка Елиа Каролин, много късмет и щастливо детство
И аз се радвам че утре е Събота и няма да учим с Джули. Запланувала съм цял ден да си почивам с книжка а децата да се забавляват с баща си

# 227
  • Мнения: 3 046
Честит празник на вашето семейство, Фло! Нека Елиа Каролин (колко хубаво име!) расте здрава и щастлива!
Дунди, поздравления за твоето момиче за шофьорската книжка! (моята изтече преди 1-2 месеца и не съм ходила да я подновя, защото разбрах, че имам да плащам 2 акта, за които не бях уведомена, после настана това извънредно положение и така си остана...)
Аз имах много натоварена седмица в работата. Вече съм в леглото.
Лека

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Фло, здрава и щастлива да е Елиа Каролин!
И ние 7 рожден ден стягаме Simple Smile Вкъщи ще сме си четиримата и цял ден ще правим конферентни връзки с баби, лели, чичовци и разбира се - приятелчетата ѝ Simple Smile
Тя нищо не знае - всичко се прави и уговаря тайно от нея, а баткото е в заговора и предупреждава, когато тя излиза от стаята си Simple Smile
Конспирацията е на ниво Joy
Утре ще шия маски - днес се сдобих с органичен памук и някакъв медицински филтър - като няма по аптеките, ще си ги правим сами Stuck Out Tongue Winking Eye Не, че ми е толкова належащо, но ще оборудвам родителите си и свекърите.
Бъдете здрави!

# 229
  • Мнения: 2 411
Добро утро!
Да направиш нещо ей така... Да освободиш днешният ден от очаквания, за да дойде най-доброто ...
Светът е пълен с изненади и чаша кафе!


Фло, да е здрава и усмихната Елиа!
Дунди, браво на девойката!
Аз нямам шофьорска книжка и никога не съм искала да изкарам курсовете. И така си живея Laughing
След снощното решение на правителството ми се скапа всичко, но ще трябва да го преодолеем и това. Днес обичайните занимания - стремя се да правя всичко така, както и в нормалните дни. От понеделник съм две седмици вкъщи - ще работя от тук и как ще се справя с изолацията не знам.
В очакване на хубави изненади и най-доброто - хубав и прекрасен ден!

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Жива и здрава да е Елиа, щастливо детство й пожелавам. И голям празник, когато от минат мерките. В Австрия май добре се справят.
Сети, ако си имаш маска и сумите по актовете не са големи, сега е моментът да си смениш документите. В Пловдив няма хора нито по районните, ното в КАТ. А хората си работят. Може и в София да е така.
Аз се опитвам да си свършам нещата, като спазвам дистанция. Маска нося само в магазините. Най-трудно ми е да не си пипам лицето.
Девойката днес е на изпит по рисуване, нямаше как да кажа да стискате палци, но и аз разбрах в последния момент. Вчера търсихме работеща книжарница, за да купим хубав картон, добре че не всичко е затворено.
Утре е на втория изпит - по композиция.
Усмихнат ден на всички.

# 231
  • София
  • Мнения: 8 369
Хайде на вечерната проверка.
Благодаря ви за поздравленията ЛУННО ЦВЕТЕ, ДИМИТРОВА, СЕТИ БЕТИ, МЪНИЧЕ, ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, ДУНДИ.
Както казват войниците в казармата вечер преди да заспят " още една керемида падна от покрива на старото куче", та и аз така казвам. И днешният ден отмина, приближихме се с още един ден до победата над тая гад. Simple Smile
Все още не си приемам офертата за чистене на кухненските шкафове. Може би тази седмица?
ДУНДИ, как е минал днешният изпит? Девойката доволна ли е?
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, нали сме направени от як материал, ще преживеем изолацията. Simple Smile
МЪНИЧЕ, големи конспиратори сте. Вярвам, че ще изненадате приятно рожденичката.
СЕТИ, не сте ли на къщата? То сега и времето не е добро, но като се оправи, усещам как гаджето ще започне да настоява да ходим на село.
ДИМИТРОВА, вие поне не сте затворени като нас, в апартаментите. Радвайте се на свободата, която имате.
ЛУННО ЦВЕТЕ, децата май съжаляват, че не са реално на училище. Какво е твоето впечатление? Ти как мислиш? Може би защото им липсват социалните контакти с приятелчетата, истинските игри и закачки.
Хайде сега, лека нощ. Продължавам да се питам, какво ли правят мамите с бебчетата?

# 232
  • Мнения: 2 183
Oo, Фло, как какво... бебето ляга в 20ч. майка му си гледа риалита по тв хахаха, всичко е под контрол при нас Simple Smile
Трудни ли са руските палачинкии? имам да те питамм Simple Smile

лека нощ и от нас Heart

# 233
  • Мнения: 2 411
Добро утро! През почивните дни се спи до късно, пие се кафе, слуша се дъжд и се четат хубави книги. Планът за днес, че няма план. Мисля да се отдам на почивка, защото се преработвам напоследък. Много ми е трудно да си изградя режим вкъщи, за да не седя на стол по цял ден. Движението ми е минимално от бюрото, на дивана, до хладилника и т.н. Иначе се чувствам добре, освен преумората. Днес ще съм ленивец - ще гледам клипчета, ще ям и ще чета. Пък, каквото такова... /това не са мои думи, но отговарят на състоянието ми/.

И още нещо:
“Животът е твърде ироничен. Дава ти тъга, за да разбереш какво е щастието; шум, за да се насладиш на тишината и отсъствие, за да оцениш присъствието.”

Ерих Мария Ремарк

# 234
  • Мнения: 1 605
Добро утро

# 235
  • Мнения: 964
Добро утро момичета! Ние сме с регресия на съня,демек не спим.А мен се опитва да ме боли зъб,уж е с пломба а нещо леко приболява за сега се търпи.При нас вали и дори и на двора не излизаме,а Ния вече иска на градина.Боян вчера направи 5 месеца и с ММ направихме инпровизирана консултация.Размер и тегло поне,че с тези карантини вече 2 месеца не е бил при ЛЛ.Фло да е честита рожденничката и все така да радва всички.Е от мен за сега толкова,чета редовно ама с малкия няма какво да пиша че е еднообразие.

# 236
  • София
  • Мнения: 8 369
Привет, прекрасни!
След като вчера бях мързелива Богданка, днес яко се вихрих в кухнята. За закуска - палачинки, за обяд - супа топчета, пържени кюфтета с картофки, наденица с праз и баница със сирене. Готвя като в ресторант.
МИС Ю, аз правя български палачинки, но ги пълня с кайма, както ги правят в Русия - блинчики с мясом. Това е едно предпочитано предястие, защото мога да направя палачинките предния ден, да ги напълня с каймата, а малко преди да дойдат гостите ги затоплям във фурната и настъргвам кашкавал. Топло, вкусно предястие. С чаша чай или айрян става и за вечеря. Ако те интересува, ще напиша как приготвям каймата.
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, дано успееш да си починеш. Факт е и пролетната умора. Прави си фрешчета, за да снабдиш организма си с витамини. Ще се справиш.
РАДИНКА, благодаря за пожеланията към внучката ми. Е и какво казва импровизираната консултация? Предполагам, че растете добре на височина и на килограми.
Поговорих си с вас, сега отивам да слагам вечерята.
Лека нощ!

# 237
  • Мнения: 2 411
Събуди се за малко, и виж,
че Животът е не само болка.
Усмихни се преди да заспиш.
Имаш себе си. Колкото толкова.
Събуди се. Навън е денят,
който ти си направил самичък.
Колко много надежди валят.
А мигът е роден за обичане...
Събуди се, поне за минута.
Не е много. Но стига за всичко.
Всеки дъх се равнява на чудо.
Всеки поглед ще бъде различен...
Събуди се! Сърцето ти иска
да се сбъдне съвсем осъзнато.
Нямаш време за повече мислене.
Имаш време да срещнеш душата си...
И когато се спреш за секунда
на ръба на една тишина,
в урагана на своята будност,
замълчи. Сътворяваш света.
Мира Дойчинова


Добро утро!

# 238
  • Мнения: 1 605
Добро утро

# 239
  • София
  • Мнения: 8 369
За мен добро утро е сега. Simple Smile Цяла нощ четох и заспах едва към 6 сутринта. Е, спешна работа нямам. Прозорци, шкафове могат да почакат. Настроение се иска за тази работа Simple Smile
Отивам да си нахраня гаджето.
Приятен ден, милички.
Чрез ДАФИНОВОТО ЛИСТЕНЦЕ Мира Дойчинова ни казва:
"Събуди се. Навън е денят,
който ти си направил самичък.
Колко много надежди валят.
А мигът е роден за обичане..."
Обичайте се...Heart

Общи условия

Активация на акаунт