Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 29 ян. 2020, 21:44 ч.
  • Последно мнение: 3 авг. 2020, 13:25 ч.

Съпруги на военнослужещи - 28

• 12 727
  • 561
  •   1
Отговори
# 555
Ууу много гадна сутрин. Снощи нещо се омаих с една бира, баткото сутринта си поплака че искал да спи нямало да ходи на градина горкия. Мн ми е криво. Поне ММ си е вкъщи и си гукаме Grinning
Дафинов лист само кафето ти ме успокоява. Heart
Ние решихме в Петък да отидем до морето за 2 дни. После малко балканче някъде на хладно и ще чакаме да стане време за Сарафово.
ММ е на полети довечера, та се надявам на една голяма пица и ранно лягане.
Димитрова вие от коя дата сте на Сарафово?
От 03.08 ще ходим

# 556
Здравейте момичета, как сте в тази жега

# 557
  • Пловдив
Ние си направихме екскурзия до Калофер, екопътека Бяла река. Първо се поизпотихме, после се поразхладихме в реката. Сега не си чувствам краката.

# 558
Добро утро в първия ден на август!

Всяка година по същото време.
Най-любим си ми.

Усещаш се топло, жарко, дълго.
Уютно, прохладно.
Създаваш пламъци в очите и
вълни в душата ми.

Брегове са дните ти.
Прибери ме в тях.
Завинаги в сега.
Вечно.

Като любов.
Изписва се Август,
чете се Живот!

Започва един от най-хубавите месеци в годината, нека му се насладим максимално!  Аз си работя от вкъщи и честно казано доста ми писна тази ситуация, но каквото е, важното е да сме здрави. Чакам си отпуската и така.
Днес ще имам гостенче за малко - синът ми ще мине на път за морето.
Прохладно и усмихнато да ви е!

# 559
Добро утро, ние сме добре, крием се от жегите...
Бяхме на басейн, днес ще се видим с приятели и така, лети си времето Blush

Хубав уикенд на всички Sunglasses

# 560
"Август трябва да се отпива бавно, като скъп ликьор. Налейте си в малка чашка, отпийте глътка и погледнете през чашата към слънцето... Августовските нощи трябва да са изпълнени със светлини на свещи, чаши вино, мъркане на котка и песента на щурците. Августовските дни трябва да бъдат сложени между страниците на любима книга, като отметки, така, че когато през мрачния ноември извадите тази книга от рафта, да ви лъхне горещината на тези дни... И недейте да възклицавате: "О, вече е август, идва есента... "
Не бързайте!
Спрете часовника!
Отпийте глътка... "
Рей Бредбъри
Здравейте, момичета!
Ние сме на Черноморец. Тази година не се възползвахме от почивните бази, но не можем без морето. Засега много ни харесва. И хотелчето, и градчето. За пръв път сме тук.
Желая ви един прекрасен месец август!

# 561
Здравейте вече от морския бряг

Общи условия

Активация на акаунт