Външния вид по време на бременност

  • 3 546
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 796
Ели- мели колко време не спи през нощта ?
Моето също се буди , пие малко мляко и заспива .
Определено всеки ден по цял ден да се гледат е трудно , трябва малко почивка и да те смени някой малко .
Предната нощ 4 часа, снощи 2. Но не само не спи, реве нон стоп. Иска да я нося само, а е 15 кг.. Гърба ми има адското изкривяване вече и ме боли постоянно... По-хубавото е, че не спи и през деня Grinning

# 31
  • Мнения: 2 885
Направо не знам как издържаш ,сигурно ще избягам ако съм аз , че на мен и от такова най - послушно ми идва много по цял ден , а бащата как спи и той ли не спи ?

# 32
  • Мнения: 10 796
Направо не знам как издържаш ,сигурно ще избягам ако съм аз , че на мен и от такова най - послушно ми идва много по цял ден , а бащата как спи и той ли не спи ?

И той не спи, ходи на работа. Няма търпение да дойде понеделник и да си почине в офиса Joy

# 33
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Аз пък се ядосвам на хора, които гледат само през своята призма. Бременности - различни, деца - различни, хора - различни! Аз също съм суетна и споделям страховете на авторката, но това в никакъв случай не означава, че не ме е грижа за здравето на бебето или че няма да пренебрегна скубането на  веждите си ако детето ми не спи с дни и ние покрай него. Намирала съм винаги време да си сложа една спирала, дори и на светофара в колата или ставам по-рано сутринта, за да имам време. А имам приятелки, които и без деца, не го правят. Всичко си е до човек. Да не споменавам, че някои жени си оправдават мързела с децата и домашните задължения. Аз чистя, пера, пазарувам и готвя всекидневно + ходене на работа и на лекции, но вмъквам и някое и друго упражнение и грижа за себе си.

Към авторката: според мен си качила кг в нормата досега, хапвай здравословно и щом те интересува това да не загубиш женствеността и самочувствието си, бързо ще се справиш с влизането във форма. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 145
Как ги оставихте тези 10 кг в родилното, незнам, но браво. С първото си раждане влязох в болницата да раждам 70 кг, качих 20 кг за бремеността и ме изписаха 70 кг.  Flushed Въпрек килограмите, не получих нито една стрия по време на бременност, но получих после след раждането от рязкото сваляне на кг. Направих си вега тест, спазвах го много стриктно в резултат на което смъкнах 11 кг за няма и две седмици, и се нацепих, но леко, от вътрешната част на бедрата. Ако бях продължила да се мажа с кремовете както през бременността, може би нямаше да имам стрии и при свалянето, но не знаех тогава. Както и да е, имам си живо и здраво момченце и се благодаря на Бог всеки ден, а тялото възвръща формите си. Няма нищо лошо една жена да мисли над тези неща, даже е нормално, при една спокойна и лека бременност.

# 35
  • Мнения: 441
Аз забременях 54кг до 4м бях станала 51кг в болницата ме приеха да рабдам 72кг (целулит имах по дупето и крката) но не ми личаха килограмите, имах голям корем с голямо бебе, изписаха ме 60кг, кърмих до 1,1г и общо взето след раждането за по - малко от месец нямах грам корем, килограмите ги свалих до 54кг за около 3 месеца Simple Smile Целулита видимият изчезна веднага след раждането.. Не се тревожете, важното е, да родите живо и здраво бебе ваичко останало малко по малко ще се подреди! Успех и лека бременност! 🍀

# 36
  • Мнения: 197
На мен ми остава още една седмица докато стана 9месец. Забременях 65кг, но съм висока, в момента съм 86кг, това са 21кг. Много хора, даже да не кажа всички са ми казвали, че не ми личи, че съм толкова килограма. Отначало и аз се притеснявах, защото съм много суетна, ама много, но пък се успокоих като хората ме подкрепят.
Колкото до ММ - много ме е срам, не мога да се отпусна пред него, все се крия като излезна от банята, но той ми се радва и казва, че нищо ми няма и т.н. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 885
Е, какво да те е срам нормално е да имаш килца , пък и бременните жени са най - красиви , аз много се харесвах с големия корем .

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 117
Аз съм бременна в 7мия месец. Таткото е толкова суетен, с часове може да седи пред огледалото и винаги ме е нападал, че съм по-едра. Вярвай ми, всяка вечер с кеф ме маже с кокосово масло цялото тяло, толкова е свикнал, че не забялязва ужасния ми новопоявил се целулит и качените килограми. Докато маже корема се радва на бебето и му разказва как му е минал деня. Simple Smile Така и аз не се чувствам подтисната, че изглеждам зле, защото когато всеки ден те гледа, погледа му свиква и осъзнава, че това са недостатъците на бременността. Всичко зависи от гени - има някой си оставят килограмите в болницата, други си ги влачат. С кърмене се свалят 30 % от качените през бременността килограми. Не случайно природата ни е създала в първите месеци да качваме на крака и дупе. Това е с цел да се натрупат запаси за кърмата(така обясняваха на една лекция). Спокойна оставаща бременност ти желая и успех !

# 39
  • Мнения: 2 885
Няма зле изглеждаща бременна , всички изглеждат страхотно .
Това ми бяха времената , в които много харесвах себе си и се чувствах най-добре .

Общи условия

Активация на акаунт