Любомир Червенков

  • 1 962
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте,
Бих искала да попитам някой знае ли откъде да закупя книгата Любомир Червенков-Въвединея в Западната Астрология ?

Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 2 014
Пиши му мейл и той ще ти каже от къде се купува, може да ти я изпрати и в PDF . Много маркетингово е насочен и ще намери начин да ти я продаде.

# 2
  • Мнения: 18 298
Имам я таз книга, но съдържа толкова информация, че не мога още да й отделя подобаващото време. Едно нещо запомних по-интересно за моята натална карта и гледам постоянно как се сбъдва и сбъдва то. Та, признах го автора. Wink

# 3
  • Мнения: 4 995
Теглила съм си я от интернет безплатно, но не помня от къде.. Беше преди години. Иначе е много добра според мен.

# 4
  • Мнения: 768
Имам я таз книга, но съдържа толкова информация, че не мога още да й отделя подобаващото време. Едно нещо запомних по-интересно за моята натална карта и гледам постоянно как се сбъдва и сбъдва то. Та, признах го автора. Wink


Какво имаш предвид? В книгата (поне тази, която аз имам) няма транзити, а само елементите на наталната карта.

# 5
  • Мнения: 18 298
Имам предвид Юпитер във втори дом. Grinning Това, което запомних за тази планета в този дом, е вярно за мен.

Общи условия

Активация на акаунт