Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 592 402
  • 5 407
  •   1
Отговори
# 1 770
  • София
  • Мнения: 39 758
xxxxx, дъщеря ми отказа да използва микровълновата (особено по отношение на картофи) по описана от теб причина.
Не се запалихме, но дълго време проветрявахме. И изхвърлих купата Joy

# 1 771
  • Мнения: 46 508
Аз гърмях мляко, но беше замразено в бутилка от минерална вода 500 мл (взимаме домашно понякога и държим във фризера). После печката беше на ремонт, разглобиха я цялата и чистиха Bowtie
Трябвало било да изстискам излишния въздух, според мъжа ми. Но не смея след този случай, вече си го размразявам в купа с топла вода.

# 1 772
  • Мнения: 4 347
Black_pearl, явно купичката не е била огнеопорна. И на мен ми се е случвало с вода. Беше с чаша, която реших, че след като издържа горещото кафе ( а то се пие у дома супер горещо), ще издържи и в микрото... Абе няма значение, техниката и съдинките винаги можем да оправим или заменим...
Благодаря за пожеланията ви 🌼
И да не е само спам - не знам как съм пропуснала обаждането на свекърва ми, с която отпреди седмица имахме уговорка. Вярно е че спахме и двамата с ММ след обяд, защото той бе изморен, а аз нямах какво да правя. Но изрично го помолих да ѝ се обади да отмени, защото когато аз звънях бе извън обхват. Ама той забравил нашият и тя звъняла 5 пъти и даже дошла до тук....срам, срам 😟

# 1 773
  • Враца
  • Мнения: 458
Така................слизам до магазина, гледам пред блока  в дясната страна на улицата/в тази част паркират коли/ един голям клон, и вървейки в мен се започва следният диалог: Кога ли е паднал този клон, нямаше вятър, обаче пречи да се паркира, също така ако мине някой наблизо може да се спъне и т.н. В този момент будната гражданка в мен взе решение да премести клона и речено сторено. Тъкмо го наместих на поляната с доста усилия/ беше си голям клон, не някакво клонче/ и чувам: Госпожо, госпожо........обръщам се някаква жена от БКС вика: Ама ние този клон го сложихме нарочно, щото камион някакъв, нещо си, не я чух хубаво............и се наложи будната гражданка да тътрузи клона обратно. Grin

# 1 774
  • София
  • Мнения: 13 648
Зоя, сълзи ми потекоха от смях.

# 1 775
  • София
  • Мнения: 2 565
Напомни ми как една сутрин излизам със сина ми с количката и виждам как един паяк вдига нашата кола! Направо ми стана зле, мъжът ми беше в чужбина, а и имаме пълното право колата да е там, беше зелена зона, но си плащахме за годишно паркиране. Почвам да крещя с цяло гърло по тези в паяка и после се усещам, че местят колата, заради някакъв камион с бетон или нещо подобно, строяха точно до нас ново блокче. Набързо ме разсъниха. Като се прибирахме колата ни вече беше прилежно оставена на същото място.

# 1 776
  • Мнения: 3 576
Хаха, това ми напомни как търчах по нощница да си местя колата 😅
Всяка пролет като мият улиците ни карат да си изметим колите на съседни улици, и аз съм зелена зона, и естествено съм пропуснала да видя бележката за следващия ден.
На сутринта се събуждам от силен шум и през прозореца виждам, че баш моята товарят.
Като почнах да крещя - оставете ми колатааа, оставете колатааааа - и това от 5тия етаж, не ми се мисли за съседите.
Чуха ме въпреки шума, спряха, аз нахлузих клин под нощницата и търча по джапанки навън. Преместих колата, нямам спомен как са ме гледали по улицата като съм се прибирала наобратно, все пак не си бях изпила кафето все още 😆

# 1 777
  • Мнения: 2 109
На 18 още живеех с нашите, работех в магазин за цигари и вечер се прибирах към 12. Редовно нямаше къде да спра и запушвах баща ми, а сутрин слизах по пижама с него да местя колата. Съседите ме бяха научили и даже не им правеше впечатление. 😂

# 1 778
  • Мнения: 921
Днес на мъжът ми просто му е мунски деня.
Сутринта прави PCR тест, защото му трябва за  пътуване в чужбина. На обяд му се обаждат, че се отлага заминаването с един ден. Утре сутрин пак ще е нареден за нов тест.
Следобяд отиде да води дъщерята на карате, звъни ми точно 5 Мин. преди началото на тренировката, че забравил раницата с кимоното на детето, да сляза да му я дам. Не че не я бях приготвила и сложила до входната врата.
Тръгвам да пържа рибата, която той почисти. Оказа се, че е махнал само главите и вътрешностите стоят непокътнати. Иначе я беше посолил и прибрал в купа в хладилника. Така ми вдигна нервичките, ама заради предстоящото му заминаванез реших да си замълча и му се размина скандала.

# 1 779
  • Мнения: 82
Аз се класирам на челно място тук.. Гафове и сакатлъци - по много, ежедневни и всякакъв тип. Само да изляза за някъде, и на обикновен пазар да е, веднага ще се вкарам в приключение.
"Любимо" ми е да търся адрес, да мина няколко пъти и когато съм почти пред рев от отчаяние, да намеря, каквото търся.
Някак си все не мога да пропусна локва, лед, счупена плочка и го играя "паднал ангел" по улиците по всяко време на годината. Слава богу, яки кокали имам и сериозни травми не съм преживявала.
Често ще си скъсам нещо по дрехите и чантите, без дори да забележа. Или с обувките нещо.. Или с ноктите (дълги и прясно лакирани). Все нещо ще изпусна, разлея.. Пусти две леви ръце (аз и буквално съм левачка).
Печки, сешоари и ютии, например, не пипам. Не ме интересува дали изглеждам лигла на някого. Слава богу, половинът проявява разбиране и не ме кара и това да върша аз. Иначе съм се горила на ютия и печка, пламвал ми е сешоар в ръцете, а беше след ремонт.
Няколко пъти едва не ме е блъскала кола. И колоездачи едва не са ме отнасяли на тротоара. Със слушалки съм винаги и все се оглеждам да не ме връхлети някой.
В детството си нямах ден без рана. Бях редовен "клиент" на болниците. Няколко пъти за сравнително кратък период от време сме попаднали на един и същи екип лекари и гледали странно нашите.
Разсеяна съм, забравям понякога важни неща и на работа е било проблем, а съм сериозна и дисциплинирана иначе. Затова вече се ходи със списъци за всичко навсякъде.
Откровено мразя тълпи и навалици, с изключение на концерти. Но все ще се окажа в претъпкан автобус, ще ме блъскат много хора по магазините и прочие.
Ей такива едни приятни работи. Но поне не ми е скучно..

Това все едно съм аз, само за горещите предмети нямам избор 😁
И аз съм левичарка 🙄😂

# 1 780
  • Враца
  • Мнения: 458
Провеждам следния разговор с колежката:
"Понеже не виждам, не знам дали ме чуваш" Grin  Laughing
Пояснявам: Трябваше да и продиктувам един код от телефона, по телефона и трябваше да отдалеча апарата, защото недовиждам. Smile

# 1 781
  • Мнения: 3 306
Номинирам ни тук с ММ (моя муньо), понеже не може да чете български ме събужда през нощта да ме попита дали това прахче било като тайлол хот, а мен някой попита ли ме нещо нощем ще получи абсолютно неадекватен отговор. Та изпил нашия прахчето против запек, сутринта ми е бесен, аз не разбирам защо... и не помня изобщо да ме е питал каквото и да е.
Други като мен, които като спят ни приемат, ни предават?

# 1 782
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Една приятелка, дето ме познава прекрасно, беше потресена. Трябваше да ставаме сутринта в пет, ще ходим на екскурзия до Батак. Това за мен е по принцип непосилна работа, та я помолих да ме събуди.

На първия разговор зацепила, че спя и говоря, когато съм й казала: "Тръгвам, само да ми изсъхне банския". Иначе сме си говорили някъде пет минути преди това. На втория - някаква глупост за ръце и крака съм говорила. Наложи се да звъни четири пъти. Събудих се на третото позвъняване.

Говоря кратко и ясно, когато спя. Ако не ме познаваш, няма  как да повярваш, че спя. Само контролни въпроси помагат Simple Smile

# 1 783
  • София
  • Мнения: 39 758
Моята дъщеря е като Glossycherry и Рися.
Контролни въпроси нямаме.
Последният път даже онлайн анкета в нет-а попълва, с доста въпроси. Нищо от разговора ни и анкетата не помнеше.

# 1 784
  • Мнения: 1 794
Майка ми е така, нищо не помни ако спи.
Аз съм неадекватна, но и при мен човек не може да разбере че спя 🙈 При мене проблема е че помня и само се червя 🙈
В оплакваческата разправях как се притеснявах за един изпит и съм станала вечерта в 2ч да тръгвам за изпита за да не закъснея. До тогава мм не знаеше че ставам на сън и помислил че отивам до тоалетна, усетил се чак като съм хлопнала вратата. Добре че се спънах на улицата та се усетих къде съм. Върнах се и си легнах, а мм ме скъса от бъзици. Следващия път беше подготвен и още като почнах да се обличам "ме събуди"

Общи условия

Активация на акаунт