Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 592 311
  • 5 407
  •   1
Отговори
# 1 965
  • София
  • Мнения: 13 597
Аз сложих очилата на мъжа ми. Абе замазано виждам. Трих ги, пръсках ги, измих ги, докато се усетя, защо не виждам.

# 1 966
  • FRANCE
  • Мнения: 2 221
Това е редовно. Чистя очилата на девойката и си ги слагам (а вече си имам моите на носа разбира се).

# 1 967
  • Мнения: 3 134
Преди време живеехме в един блок, на който вратата на входа не се заключваше. По цял ден имаше върволица от хора, звънящи у дома - събиращи дарения, анкетьори, хоум шопинг, сектантски мисионери и какви ли не. Отварях вратата, само ако близките ми позвънят по телефона.
Веднъж се прибирам вкъщи и след малко на вратата се звъни. Поглеждам през шпионката и виждам две млади момчета, доста съмнително изглеждащи. Бях сама и реших да не им отварям, като дори не съм се крила, че съм си вкъщи - то се чува през вратата как хлопам, вижда се че светвам лампата в коридора, че гледам през шпионката. След малко пак идват и пак звънят - съответно пак не им отварям. След известно време - за трети път звънят. Тогава обаче мъжът ми вече си беше вкъщи и реших да им отворя и да им се накарам, защо по цял ден звънят и безпокоят хората! Отварям с разярен вид и те ми казват:
- Синьото рено пред входа ваше ли е?
- Мое е.
- Забравили сте си ключа на вратата му. Заповядайте! - и ми дават ключа.
Стана ми толкова неудобно, че не си спомням дали успях адекватно да им благодаря. По това време голяма част от колите все още не се заключваха дистанционно, а и кражбите им бяха много по-масово явление.

# 1 968
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 706
Мале, как ме сетихте за ключодържателите , дето пищят. Понеже с мъжа ми все си търсим ключовете, и ние си бяхме купили такива. Говоря за архаичната 1990 година.Обаче още на втория - третия ден направо луднахме.
Това нещо пищеше при най-малкия шум вкъщи. И в един момент спря да пищи. Не помня как установихме почти на момента, че първородният е глътнал батерията. На другия ден излезе, естествено. Сега, знам, че тук ще бъда разкостена каква безотговорна майка съм, ама оцеля детето. Батерията беше малка, от тези за часовниците.

# 1 969
  • France
  • Мнения: 12 465
Добре, че се е разминало без последствия. Преди 2 години едно момиченце почина във Франция заради такава батерия.

# 1 970
  • София
  • Мнения: 39 746
Ходихме с ММ на пазар. Прибираме се, натоварили сме се.
Вървим един до друг, разменя реплики от време на време. Аз съм от лявата му страна. Бре тоз човек изведнъж се врътна на дясно и се върна се две крачки назад. Стои на едно място, леко се оглежда. Имаше един човек, който нещо си говореше и реших, че пита ММ за нещо. Ама ММ не му обръща внимание.
Реших все пак да го питам какво чака. "Ами теб чакам и тъкмо се чудех къде остана".

# 1 971
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
Любимата ми тема:  бебето го тормозят зъби- слагам гел Бочко на биберона- изхвърча като  тапа и една физиономия прави детето. Поглеждам- сложила съм Бочко за насекоми. Добре, че сложих малко. Вече гледам много внимателно .
Връщам се да чета вашите истории Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 05:41 от tanita14

# 1 972
  • Мнения: 11 565
Не е смешно.

# 1 973
  • Мнения: 46 492
Около 16-ти всеки месец ни излиза сметката за парното и я плащам онлайн през Upay. Този месец фактурата излезе, но сметка няма и няма. Оплаквах се и тук в темата, обяснявам и на мъжа ми как Топлофикация пак са омазали нещо, той звъни на телефона им, те му казват, ще излезе, явно още не е качена. Добре, обаче вече става 23-ти, викам му, тези искат да ни прецакат и няма да я качат до края на месеца, за да не можем да хванем отстъпката Smiling Imp
Днес звънна отново и ми пише - "Казаха, че е платена още на 17-ти."
И се започва едно мислене - как да видим кой ни е платил сметката, защото очевидно е грешка.
Скрит текст:
Отварям една скоба - за човек като мен си е напълно възможно, не помня писала ли съм го тук, но по времето на пейджърите веднъж платих един чужд. Пуснах му съобщение за грешката, човекът отговори, че е фирмен и се плаща с обща сметка. Трябваше да се свържем и двамата с оператора, за да ми върнат парите Flushed
В един момент решавам все пак да си проверя движението по картата, но се сещам, че онлайн банкирането ми е заключено (не питайте как, не знам, вчера звънях, уж го отключиха, но пак не можах да вляза). Тогава влизам в Upay ми, гледам последни платените сметки и какво мислите има там - януарската за Топлофикация Laughing

# 1 974
  • Мнения: 8 029
Аз звънях в общината да си проверя дължимия данък за колата, че не излиза ни през сайта на общината, ни през НАП... че да взема да си я платя с банков превод. Много учтив мъж ме информира, че с картово плащане ("карта на Ваше име, госпожо") през сайта на общината съм си платила данъка още през януари, седмица след като е бил начислен Sunglasses

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 20:56 от peneva_a

# 1 975
  • Мнения: 2 553
Отучвам дъщеря ми от нощния памперс. Тъй като не може да стиска цяла нощ и се напикава, я вдигам около 2ч., изпишквам я и ляга обратно. Това всяка нощ. Явно повечко ми е дошло, защото преди няколко вечери звъннала дежурната аларма в 2ч., а аз изобщо не съм я отразила. Развил се е следният разговор, който аз не помня:
Мъжът ми:
- Ту, звъни алармата да изпишкаш детето.
Аз:
- Защо???
- За да не се напишка.
- Защо, бе, ЗАЩО МИ КАЖИ?!?RageRageRage

Станал той и свършил работата, но на мен на сутринта ми беше много смешно! Sweat Smile

# 1 976
  • Мнения: 9 847
Не си ти, когато си недоспал 😃

# 1 977
  • FRANCE
  • Мнения: 2 221
Отучвам дъщеря ми от нощния памперс. Тъй като не може да стиска цяла нощ и се напикава, я вдигам около 2ч., изпишквам я и ляга обратно. Това всяка нощ. Явно повечко ми е дошло, защото преди няколко вечери звъннала дежурната аларма в 2ч., а аз изобщо не съм я отразила. Развил се е следният разговор, който аз не помня:
Мъжът ми:
- Ту, звъни алармата да изпишкаш детето.
Аз:
- Защо???
- За да не се напишка.
- Защо, бе, ЗАЩО МИ КАЖИ?!?RageRageRage

Станал той и свършил работата, но на мен на сутринта ми беше много смешно! Sweat Smile

Изводът е следващият път, мъжО чува алармата. Става самичък и изпишква детето . Така или иначе е събуден, защо да мъчи и другите хора да стават .

# 1 978
  • Мнения: 46 492
Преди малко, излизам от една бизнес сграда и вместо да хвана към нормалния изход, тръгнах през товарния, който се оказа, че завършва с рампа около 2 метра. Добре че бях с мъжа ми и ме дръпна, каквато съм си сляпа, щях да се метна Laughing

Цитат
- Защо, бе, ЗАЩО МИ КАЖИ?!?
Когато човек спи стига до много правилни заключения Bowtie оставете детето да си спи спокойно, като му дойде времето, ще го откаже само. Изпитано.

# 1 979
  • Мнения: 1 783
Ту,
Скрит текст:
не е моя работа, нито по темата, но и аз мисля да я не будите, тя сама ще отвикне. Дъщеря ми пие много вода от малка и нощния памперс го махна на 4+, вече е на 7, все още не стиска, но пък сама си става. То тя и сама го махна, станала една вечер да ходи до ВЦ и свалила памперса, това продължи към седмица и накрая го махнахме. Синко още от бебе не е пълнил памперса нощно време та той го махна на няма и 2 от раз (пак по собственно желание!)

Не знам мунско ли е ама отидох на работа 2ч по рано 🙈 Добре че живея на няма и 5мин от там та си се прибрах. Това с тоя оплетен график последните 2м е мъка. Разменила съм дните просто, днес съм от 10.30 утре от 8.30 (то пак добре че днес ги обърках 😂)

Общи условия

Активация на акаунт