Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 196
  • 679
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 706
elpi, може ли да изтеглите карти и на мен за този въпрос Simple Smile
Цитат
кога ще се върна на работа в офиса(засега продължавам да съм от вкъщие)? ще стане ли другия месец или... поне до края на годината ?

# 181
  • Мнения: 6 153
elpi, може ли да изтеглите карти и на мен за този въпрос Simple Smile
Цитат
кога ще се върна на работа в офиса(засега продължавам да съм от вкъщие)? ще стане ли другия месец или... поне до края на годината ?
Декември месец чак

# 182
  • Мнения: 4 706
elpi, може ли да изтеглите карти и на мен за този въпрос Simple Smile
Цитат
кога ще се върна на работа в офиса(засега продължавам да съм от вкъщие)? ще стане ли другия месец или... поне до края на годината ?
Декември месец чак
Благодаря ! Може ли и картите ?  Simple Smile
Вече едвам се издържа.... накрая ще се радвам сигурно да е декември! А преди до юни ми се струваше кошмар.

# 183
  • Мнения: 339
Здравейте момичета:blush:
Чета ви с голям интерес.Скоро си купих картите на Мадам Ленорман но все още не мога да ги разчета правилно.Може ли да хвърлете едни карти на мъжа ми за здравето


За любов се опитах да гледам.Може ли да ми ги разтълкувате

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 00:12 от AnMary

# 184
  • Варна
  • Мнения: 190

За любов се опитах да гледам.Може ли да ми ги разтълкувате
Здравейте,
Защо не пробвате в началото по-лесно подредби с по-малко карти. Големите подредби изискват много време и опит от страна на гледащия. За начало бих ви препоръчала да зададете въпрос и да изтеглите 3 карти и ако е необходимо и уточняващи.

# 185
  • Мнения: 434
Здравейте прекрасни! Мога ли да ви помоля да погледнете по един въпрос..ще се пръсна от напрежение..Та въпроса ми е ще взела ми заеми до 5-10 септември ? С 25

# 186
  • Мнения: 9

Какво ме очаква до края на Август?

# 187
  • Мнения: 10 670
Това колко карти са и от коя колода?

# 188
  • Мнения: 9
Това колко карти са и от коя колода?
Това е Ленорман

# 189
  • Мнения: 10 670
Това колко карти са и от коя колода?
Това е Ленорман
Това го виждам и без да ми го казваш.Работата е там, че Ленорманд има различни колоди и с различен брой карти.От там идват и разминавания. Това коя колода е,какви са картите и съответно наименованията им? Колко карти са теглени и в какъв ред?

# 190
  • Мнения: 1 282
Gilded Reverie Lenormand: Expanded Edition на Чиро Марчети

Последна редакция: пт, 07 авг 2020, 13:58 от starinthenightsky

# 191
  • Мнения: 6 153
Здравейте прекрасни! Мога ли да ви помоля да погледнете по един въпрос..ще се пръсна от напрежение..Та въпроса ми е ще взела ми заеми до 5-10 септември ? С 25
Няма да вземете заем за този период

# 192
  • Мнения: X
Здравейте, случи ми се нещо странно и неочаквано. Ако някой иска, моля да изтегли карти с въпрос - Защо ми изпрати и веднага изтри поканата? / Умишлено, или неволно е действието, и ако е умишлено какво. се цели/. Благодаря!

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 85
Здравейте момичета:blush:
Чета ви с голям интерес.Скоро си купих картите на Мадам Ленорман но все още не мога да ги разчета правилно.Може ли да хвърлете едни карти на мъжа ми за здравето


За любов се опитах да гледам.Може ли да ми ги разтълкувате
Здравейте, моля за инфо къде намерихте картите! В момента виждам някакво ново издание, но се различава от това на Аливго.

# 194
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Здравейте, случи ми се нещо странно и неочаквано. Ако някой иска, моля да изтегли карти с въпрос - Защо ми изпрати и веднага изтри поканата? / Умишлено, или неволно е действието, и ако е умишлено какво. се цели/. Благодаря!

Този човек познаваш ли го на живо от преди или това е случаен човек, когото никога не си виждала?

Скрит текст:

Какво ме очаква до края на Август?

Защо в случая са тегелни 8 карти?!!!  Така не се гледа на Ленорманд ...това е несериозно. Като не сте наясно с Ленорманд, почетете малко ...
  От мен съвет: Поченете с 1 или 3 карти, после скачайте на по-големи подредби.

Здравейте прекрасни! Мога ли да ви помоля да погледнете по един въпрос..ще се пръсна от напрежение..Та въпроса ми е ще взела ми заеми до 5-10 септември ? С 25
Moon, теглих ти карти.
гроб+клоюч+писмо цепих на пръстен
 Ще ти се прердложи заем, но с висока лихва , но ти нямаш много избор.  Много ще се двоумиш дали да го подпишеш или не, но мисля, че ще го...защото карта 25  ме навежда на мисълта, че ще има подписан договор.  Желая ти успех.
Ще съм балгодарна на ОВ.

Нека тези, които гледат тук , да казват картите , които са теглени. Това е целта на темата...така може да има различни тълкувания, също така целта е да се помогне на питащия. А като се отговаря на въпрос без да се казват какви карти са теглени,  а само "да ще се случи декември" си е  гадаене...това не е сериозно, все пак.

Последна редакция: нд, 16 авг 2020, 03:10 от Roza17

Общи условия

Активация на акаунт