Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 313
  • 680
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 411
    Виждам, че тенденцията в липса на обратна връзка се запазва стабилна във времето. До някъде това е и една от причините темата да не върви.
    Разбира се, никой не е задължен да дава обратна връзка, също така никой не е задължен и да дава тълкувания по карти....
Но всеки сам избира как да комуникира.
На търсещите отговори на въпросите си - успех в намирането им.
 
Обратна връзка е нещо много важно. Аз също мисля като Вас, че е необходимо да се дава такава.

# 481
  • Мнения: X
Здравейте,
Има ли някой желаещ да ми погледне на карти?
Благодаря предварително!

# 482
  • Мнения: 10 678
Задавате въпрос, някой да ви изтегли 3 или 5 карти за него и ги поствате тук - въпроса и комбинацията. От там нататък се надявате да се появи някой доброволец да тълкува.

# 483
  • Мнения: 67
Здравейте, момичета! Попаднах тук докато търся отговори на тревогите и притесненията си. Моля Ви да погледнете в картите си нещо за мен.Казвам се Цонка.
Съкратена съм от началото на месеца. След 14 години стаж.  Трудно е да приема ситуацията. Тъй като съм на 52г. Ще успея ли да си намеря отново сигурна удовлетворяваща ме работа ?
Благодаря!

# 484
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте,
Днес бях на гости и жената предложи да ни гледа на карти. Картите много приличаха на Ленорманд, но бяха повече от 36, но имаше доста сходства с тях. Карта 3 кораб, 13 дете, 23 мишки, ключ и др. Имаха и написано кратка значение едната беше "Преодоляно премеждие". Попитах я какви са тези карти, но за съжаление не си спомняше. Картите видимо бяха доста страни, дори ги беше ламинирана, за да ги запази. Начинът ѝ на гледане също беше доста интересен. Мисълта ми е, ако можете да ми помогнете да разбера коя колодата ще съм Ви безкрайно благодарна! Извинявам се за дългия пост.

# 485
  • Мнения: 10 678
Има и разширен Ленорманд с 47 карти мисля че е колодата.
Какъв начин на гледане използваше и каква подредба ?
Едно нещо само не ми е ясно - как гледащия да не си познава колодата кято ползва. Няма значение колко е стара - винаги се знае. Но ... остават въпроси.

# 486
  • Варна
  • Мнения: 190
Има и разширен Ленорманд с 47 карти мисля че е колодата.
Какъв начин на гледане използваше и каква подредба ?
Едно нещо само не ми е ясно - как гледащия да не си познава колодата кято ползва. Няма значение колко е стара - винаги се знае. Но ... остават въпроси.

Lan_7 не мога да отговоря защо не знае името на колодата. Нямаше подредба. Докато размесваше картите попита за малкото ми име и за името на майка ми. След това ме накара с пръст да разделя картите. Взе  половината, която беше от дясната страна (чрез тях тълкуваше бъдещето), а тези от ляво бяха за миналото. За мен е някакси аматьорско, но тя от доста време гледа явно по този начин. Lan_7 знаеш ли как се казва разширената колода, аз имам една с 47 карти, но не е същата като нейната. Не съм много сигурна, но нейната май беше с 39.
П.П. Lan_7 много ти благодаря за отговорите. Винаги си много точен и в тълкуването на картите, следя всеки твой коментар. Не се ядосвай за липсата на обратна връзка. Ще се радвам, ако не спираш да помагаш на хората. Моля те, сподели от къде намираш информация за тълкуването на картите.
Благодаря ти още веднъж!
П.П. Намери ли си вече колода?

# 487
  • Мнения: 10 678
Barumova, ако е вярно това което си мисля - казаното от жената за миналото ти трябва да е било вярно, а за настоящето също трябва да е била точна, За бъдеще - ще го усетиш, но предполагам едни 70% познаваемст има. Тази жена ползва колодата само като помощно средство. Тя има друга дарба....
Скептичен съм към колоди с нечетен брой карти.
Информация за картите има в интернет колкото искаш. Но картите трябва да се усещат. Няма ли го усещането - не се получава, ако ще да си изчел тонове книги по въпроса.
Все още не съм взел колода, каня се ама ...

# 488
  • Варна
  • Мнения: 190
Barumova, ако е вярно това което си мисля - казаното от жената за миналото ти трябва да е било вярно, а за настоящето също трябва да е била точна, За бъдеще - ще го усетиш, но предполагам едни 70% познаваемст има. Тази жена ползва колодата само като помощно средство. Тя има друга дарба....
Скептичен съм към колоди с нечетен брой карти.
Информация за картите има в интернет колкото искаш. Но картите трябва да се усещат. Няма ли го усещането - не се получава, ако ще да си изчел тонове книги по въпроса.
Все още не съм взел колода, каня се ама ...

Lan_7 определено си прав. Но когато трябва да гледам на себе или на някой близък, на когото му знам битието ми е много трудно да бъда обективна. Имам даже чувството на моменти, че самите карти не ми говорят. Затова ми се иска да прочета колкото се може повече. Особено за значението на картите в зависимост от позицията, на която се намират.
Lan_7, ако не си намерил още твоята колода съм готова да ти подаря една. Бях си я поръчала от една книжарница онлайн, но като я получих не я усетих като моя и някак си имам чувството, че трябва да я подаря на някой.

# 489
  • Мнения: 67
Здравейте, ако имате възможност,
много Ви моля да погледнете в картите си.
Страхувам се за семейството си - за съпруга си и децата си ....  
От както останах без работа от 2 месеца се въртя в омагьосан кръг ...
Страх ме е че трудно ще си намеря работа, че няма да се справя когато започна работа и ще ме изгонят .... Страх ме е че нещо ще преобърне живота
на всички, заради мен ....
Как ще изляза от това състояние?
Имат ли основания страховете ми? Казвам се Цонка

# 490
  • Мнения: 1 436
Здравейте, на въпрос "жената Х ще има ли нова връзка до 6 месеца" се паднаха "куче-метла-писмо-сърце", затруднявам се в тълкуването, ако може някой да се включи.

# 491
  • Мнения: 10 678
Здравейте, на въпрос "жената Х ще има ли нова връзка до 6 месеца" се паднаха "куче-метла-писмо-сърце", затруднявам се в тълкуването, ако може някой да се включи.
Колко карти са теглени 3 или 5 ?  Ако са 3 , последната ли е поясняваща ?
Ако са 5, къде е петата карта ?
Под метла имате предвид " Rod and Whip"  номер 11 от колодата ?

# 492
  • Мнения: 1 436
Lan7, изтеглени три карти, метлата е номер 11 в колодата, да.

# 493
  • Мнения: 10 678
"куче-метла-писмо-сърце"
Човек от приятелското обкръжение ще бъде привлечен от тази жена, която е атрактивна. Възможно е този мъж да е полицай, адвокат или военен - човек който е отговорен и дисцплиниран. Под влияние на жената ще имат интензивна комуникация, която ще породи чувства. Края на Август-Септември ще е по-интензивна комуникацията и тогава ще проличат чувствата. Ще има и предизвикателства, но те по някакъв начин ще разкрият още чувства. С други думи сериозен летен романс, който има вероятност да прерастне в нещо по-сериозно.

# 494
  • Мнения: 1 436
Lan7, благодаря ти за изчерпателния отговор! Остава само да разберем дали ще се случи Simple Smile Обещавам обратна връзка.

Общи условия

Активация на акаунт