Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 480
  • 680
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Ще напусна ли квартирата до няколко дни?
Пътища, пръстен,писмо,куче,кораб

Според мен ще я сменя скоро. Ще получа съобщение от приятел .

# 196
  • Мнения: 439
Много благодаря,наистина нямам избор🙏🏻🤗❤

# 197
  • Мнения: 3 674
Ще напусна ли квартирата до няколко дни?
Пътища, пръстен,писмо,куче,кораб

Според мен ще я сменя скоро. Ще получа съобщение от приятел .
Да, точно така.

# 198
  • Мнения: 439
Може ли да ми погледнете едни карти на въпроса "Ще се оправи ли дъщеря ми?

# 199
  • Мнения: 3 674
Може ли да ми погледнете едни карти на въпроса "Ще се оправи ли дъщеря ми?
Аз лично не се наемам да гледам за здравни проблеми.

# 200
  • Мнения: 1 285
Какво бихте казали на въпрос - прогноза за един месец и карти, изтеглени в тази последователност
Звезда, Пътища, Мечка, Ключ, Риби
Най-отдолу на тестето - Сърце

# 201
  • Мнения: 3 674
Какво бихте казали на въпрос - прогноза за един месец и карти, изтеглени в тази последователност
Звезда, Пътища, Мечка, Ключ, Риби
Най-отдолу на тестето - Сърце
Прогноза за 1 месец  с 5 карти? И за какво точно е прогнозата...каква е темата? Когато е кратък период генерално се теглят   3 карти и трябва тема/работа, любов, финанси и. т.н. Ако отговора все още не е ясен , тогава се теглят допълнителни.
Опитай пак.

# 202
  • Мнения: 146
Какво бихте казали на въпрос - прогноза за един месец и карти, изтеглени в тази последователност
Звезда, Пътища, Мечка, Ключ, Риби
Най-отдолу на тестето - Сърце
Прогноза за 1 месец  с 5 карти? И за какво точно е прогнозата...каква е темата? Когато е кратък период генерално се теглят   3 карти и трябва тема/работа, любов, финанси и. т.н. Ако отговора все още не е ясен , тогава се теглят допълнителни.
Опитай пак.
Нищо им няма на петте карти, това че никой не се наема да каже нещо е друга тема. Могат да се разиграят по различен начин, определено месец ще е силен и доста емоционален.

# 203
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Какво бихте казали на въпрос - прогноза за един месец и карти, изтеглени в тази последователност
Звезда, Пътища, Мечка, Ключ, Риби
Най-отдолу на тестето - Сърце
Скрит текст:
Прогноза за 1 месец  с 5 карти? И за какво точно е прогнозата...каква е темата? Когато е кратък период генерално се теглят   3 карти и трябва тема/работа, любов, финанси и. т.н. Ако отговора все още не е ясен , тогава се теглят допълнителни.
Опитай пак.
Нищо им няма на петте карти, това че никой не се наема да каже нещо е друга тема. Могат да се разиграят по различен начин, определено месец ще е силен и доста емоционален.


Ама разбира се, че може да си къдриш и импровизираш глупости колкото си искаш...но без конкретика в какво точно "този  месец ще е силен и доста емоционален"
 си е само  бла-бла-бла... и всъщност нищо съществено не казваш.

# 204
  • Мнения: 146
Скрит текст:
Какво бихте казали на въпрос - прогноза за един месец и карти, изтеглени в тази последователност
Звезда, Пътища, Мечка, Ключ, Риби
Най-отдолу на тестето - Сърце
Скрит текст:
Прогноза за 1 месец  с 5 карти? И за какво точно е прогнозата...каква е темата? Когато е кратък период генерално се теглят   3 карти и трябва тема/работа, любов, финанси и. т.н. Ако отговора все още не е ясен , тогава се теглят допълнителни.
Опитай пак.
Нищо им няма на петте карти, това че никой не се наема да каже нещо е друга тема. Могат да се разиграят по различен начин, определено месец ще е силен и доста емоционален.


Ама разбира се, че може да си къдриш и импровизираш глупости колкото си искаш...но без конкретика в какво точно "този  месец ще е силен и доста емоционален"
 си е само  бла-бла-бла... и всъщност нищо съществено не казваш.
Като не искам да казвам поне си мълча и не пиша безмислени отговори. Много бързо изучи Ленорман и ти)))

# 205
  • Мнения: 1 285
Интерпретацията на карти е въпрос на интуиция и на творчество, импровизация. Не на рамкиране и шаблони. Лично за мен. Има едни карти, по които може да се нарисува картината на въпроса. Можем и по една изтеглена карта  да направим месечна прогноза, ако желаем, можем да използваме и голямата подредба.
Добре, аз ще се наема. Просто ме интересува и страничен поглед.
Месецът може да е под мотото на емоционални преживявания, на неща, които докосват емоционално и са на сърце. Понеже в контекста на голямата подредба, в Ленорман дом 24 се намира Котва,  то значи лайтмотивът може да е емоционална удовлетвореност, хармония, стабилност, усещане за щастие. Финансов просперитет.
Основният двигател на тези емоции, може да е светването на зелен светофар по отношение на някаква професионална насока от човек, с позиция, влиятелна фигура - Мечка. В дом на Мечка - Кула. Шеф, работодател. Професионално признание.

# 206
  • Мнения: 10 698
Какво бихте казали на въпрос - прогноза за един месец и карти, изтеглени в тази последователност
Звезда, Пътища, Мечка, Ключ, Риби
Най-отдолу на тестето - Сърце
Без конкретно зададен въпрос не могат да се тълкуват картите !
Звездата на първо място може да означава както нереализирани мечти, така и отдалечаване от пътя по който вървиш. Последните три карти могат да означават както получаване на подкрепа от шеф, така и да бъдеш излъган от шефа си. 
По една карта няма как да правиш тълкуване освен за деня ( при това с условности ). За голяма подредба трябват доста усилия. Като казвам голяма подредба имам предвид нареждането на класическата колода, а не на колода с добавени карти по свое усмотрение. Има и подредби с цялата колода, които не са със всички карти отворени от веднъж, а се редят на етапи.
Ако редиш картите както ти се иска и не спазваш правилата на гледането, то тогава това е нещо съвсем различно и изобщо не бих се наел да разглеждам такъв въпрос. Това вече не е Ленорманд, а някаква си персонална система която не ми е позната.

# 207
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Какво бихте казали на въпрос - прогноза за един месец и карти, изтеглени в тази последователност
Звезда, Пътища, Мечка, Ключ, Риби
Най-отдолу на тестето - Сърце
Скрит текст:
Прогноза за 1 месец  с 5 карти? И за какво точно е прогнозата...каква е темата? Когато е кратък период генерално се теглят   3 карти и трябва тема/работа, любов, финанси и. т.н. Ако отговора все още не е ясен , тогава се теглят допълнителни.
Опитай пак.
Нищо им няма на петте карти, това че никой не се наема да каже нещо е друга тема. Могат да се разиграят по различен начин, определено месец ще е силен и доста емоционален.


Ама разбира се, че може да си къдриш и импровизираш глупости колкото си искаш...но без конкретика в какво точно "този  месец ще е силен и доста емоционален"
 си е само  бла-бла-бла... и всъщност нищо съществено не казваш.
Като не искам да казвам поне си мълча и не пиша безмислени отговори. Много бързо изучи Ленорман и ти)))
Ох, милата. Simple Smile Ами до сега  няма оплаквания, а напротив. Пишат ми ЛС да тегля карти, на хора които не искат да задават лични въпроси в темата. Иначе  много рядко влизам в спор  , но сега няма да замълча...Не моя, а твоя коментар по картите  е  безмислен, тъй като не е зададена нито тема, нито въпрос.  А ти изскачаш  в темата с някаква "гениална" мисъл и мислиш, че си права, а в слуачая не си. И да така е, бързо напредвам, защото то не е само да учиш и да отговаряш като по учебник, тук трябва силна интуициия и да виждаш и навързваш нещата в дълбочина. Водните стихии имат най-силна интиуиция от всички стихии. Това е факт. Не случайно повечето хора, които се увличат от езотерика и това им се удава по-лесно от на другите,  са водни знаци. По някаква "случайност" на Съдбата,  аз като представител на зодия Риби , с 5 планети в 9 дом +АСЦ в Рак, имам изобилие от  интуиция.  И  я ползвам не само в картите Ленорман , а и  живота си. А ти недей да кълвеш саркастично, а се научи да приемаш градивна критика.  Приятелски съвет. Айде стига сме спамили...

Последна редакция: чт, 20 авг 2020, 19:57 от Roza17

# 208
  • Мнения: 146
Скрит текст:
Какво бихте казали на въпрос - прогноза за един месец и карти, изтеглени в тази последователност
Звезда, Пътища, Мечка, Ключ, Риби
Най-отдолу на тестето - Сърце
Скрит текст:
Прогноза за 1 месец  с 5 карти? И за какво точно е прогнозата...каква е темата? Когато е кратък период генерално се теглят   3 карти и трябва тема/работа, любов, финанси и. т.н. Ако отговора все още не е ясен , тогава се теглят допълнителни.
Опитай пак.
Нищо им няма на петте карти, това че никой не се наема да каже нещо е друга тема. Могат да се разиграят по различен начин, определено месец ще е силен и доста емоционален.


Ама разбира се, че може да си къдриш и импровизираш глупости колкото си искаш...но без конкретика в какво точно "този  месец ще е силен и доста емоционален"
 си е само  бла-бла-бла... и всъщност нищо съществено не казваш.
Като не искам да казвам поне си мълча и не пиша безмислени отговори. Много бързо изучи Ленорман и ти)))
Ох, милата. Simple Smile Ами до сега  няма оплаквания, а напротив. Пишат ми ЛС да тегля карти, на хора които не искат да задават лични въпроси в темата. Иначе  много рядко влизам в спор  , но сега няма да замълча...Не моя, а твоя коментар по картите  е  безмислен, тъй като не е зададена нито тема, нито въпрос.  А ти изскачаш  в темата с някаква "гениална" мисъл и мислиш, че си права, а в слуачая не си. И да така е, бързо напредвам, защото то не е само да учиш и да отговаряш като по учебник, тук трябва силна интуициия и да виждаш и навързваш нещата в дълбочина. Водните стихии имат най-силна интиуиция от всички стихии. Това е факт. Не случайно повечето хора, които се увличат от езотерика и това им се удава по-лесно от на другите,  са водни знаци. По някаква "случайност" на Съдбата,  аз като представител на зодия Риби , с 5 планети в 9 дом +АСЦ в Рак, имам изобилие от  интуиция.  И  я ползвам не само в картите Ленорман , а и  живота си. А ти недей да кълвеш саркастично, а се научи да приемаш градивна критика.  Приятелски съвет. Айде стига сме спамили...
Силната ти интуиция трябваше да те е научила поне да не даваш непоискани съвети!

# 209
  • Мнения: 3 674
.............
Силната ти интуиция трябваше да те е научила поне да не даваш непоискани съвети!

Joy

Общи условия

Активация на акаунт