Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 53 744
  • 679
  •   1
Отговори
# 225
  • по света
  • Мнения: 1 587
Какво бихте казали на въпрос - прогноза за един месец и карти, изтеглени в тази последователност
Звезда, Пътища, Мечка, Ключ, Риби
Най-отдолу на тестето - Сърце
Прогноза за 1 месец  с 5 карти? И за какво точно е прогнозата...каква е темата? Когато е кратък период генерално се теглят   3 карти и трябва тема/работа, любов, финанси и. т.н. Ако отговора все още не е ясен , тогава се теглят допълнителни.
Опитай пак.
Чудесен месец ще имате ,нещо което в момента престои ще се развие с помощ на влиятелен човек по-скоро мъж което ще ви донесе доходи
Аз също си редя често пет карти много рядко добавям ,само ако контекста им не ми се връзва
Да не забравяме ,че в крайна сметка това е по-скоро хоби и всеки го пречупва идивидуално

# 226
  • Мнения: 2 341
Здравейте, от скоро ме заинтересуваха картите Ленорман, съвсем случайно. Забелязвам обаче, че има различни видове. Още не съм си купила комплект да ги разучавам, но мисля да го направя.
Имам два въпроса - някой би ли ми препоръчал от къде да ги купя и втория въпрос е една комбинация от картите при поставен въпрос относно развитие на отношенията между мъж и жена, а именно - отворено ковчеже (На тези карти не е ковчег, а изглежда като ковчеже за съкровище), от едната страна две птици, подобни на гълъби, по средата дърво, а от другата страна рицар на кон.
Дано съм обяснила разбираемо.
Благодаря.

# 227
  • Мнения: 6 092
Здравейте, от скоро ме заинтересуваха картите Ленорман, съвсем случайно. Забелязвам обаче, че има различни видове. Още не съм си купила комплект да ги разучавам, но мисля да го направя.
Имам два въпроса - някой би ли ми препоръчал от къде да ги купя и втория въпрос е една комбинация от картите при поставен въпрос относно развитие на отношенията между мъж и жена, а именно - отворено ковчеже (На тези карти не е ковчег, а изглежда като ковчеже за съкровище), от едната страна две птици, подобни на гълъби, по средата дърво, а от другата страна рицар на кон.
Дано съм обяснила разбираемо.
Благодаря.
Означава ,че ще имате важен разговор с този мъж.но е важно да се знаят заобикалящите ги карти ,за да има продължение гадаенето.Аз моите карти ги купих от книжарница Orange

# 228
  • Мнения: 2 341
Много благодаря.
Какво имате предвид, кои заобикалящи карти? Само тези са.

# 229
  • Мнения: 6 092
Това 3 карти ли са ,без вашата /дамата/ ? Кажете ми номерата на картите

# 230
  • Мнения: 2 341
Разполагам само с това.

Ще съм благодарна, ако някой тук ми хвърли свои карти.
Напоследък съм направо изумена от това гадаене. Имам и наклонности, тези дни ще се сдобия и аз с вълшебния комплект.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 12:35 от unabella

# 231
  • Мнения: 6 092
Това е колодата от Любовните карти на Ленорман.Не съм наясно с тази колода ,не мога точно да помогна

# 232
  • Мнения: 46

Дали има нещо вярно в тези карти,и някой може ли да го разтълкува това което ми се падна онлайн? Ще съм много благодарна!

# 233
  • Мнения: 132
Здравейте,

Как ще се развиват отношенията между мъж и жена в следващите 3 месеца:

коса - джентълмен - ключ - щъркел - дърво

Благодаря!

# 234
  • Мнения: 146
Здравейте,

Как ще се развиват отношенията между мъж и жена в следващите 3 месеца:

коса - джентълмен - ключ - щъркел - дърво

Благодаря!
Струва ми се, че има втора жена? Така ли е?

# 235
  • Мнения: 132
Здравейте,

Как ще се развиват отношенията между мъж и жена в следващите 3 месеца:

коса - джентълмен - ключ - щъркел - дърво

Благодаря!
Струва ми се, че има втора жена? Така ли е?

Права сте,

и двамата са обвързани.

# 236
  • Мнения: 146
Здравейте,

Как ще се развиват отношенията между мъж и жена в следващите 3 месеца:

коса - джентълмен - ключ - щъркел - дърво

Благодаря!
Струва ми се, че има втора жена? Така ли е?

Права сте,

и двамата са обвързани.
Той ще си тръгне, възможна е и бременност, мисля в неговото семейство.

# 237
  • Мнения: 132
Благодаря!
Бъдете здрава!

# 238
  • Мнения: 146
Благодаря!
Бъдете здрава!
Няма защо))) и аз ви благодаря!

# 239
  • Мнения: 439
Здравейте, искам да попитам един личен въпрос . Наскоро срещнах няколко стари близки , но забелязвам отчуждение, избягване . Име започват с К. и Т. Искам да попитам Какво мислят за мен? Какво ги е отчуждило?

Общи условия

Активация на акаунт