Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

• 16 355
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
момичета ,много се извинявам .какво означава карта мишки на въпрос има ли негатив от даден човек?
Според дебелите книги-да, както и натрапчиви състояния, страхове и фобии. Но отново казвам-според литературата.
А по принцип могат ли да покажат магия?

# 286
момичета ,много се извинявам .какво означава карта мишки на въпрос има ли негатив от даден човек?
Според дебелите книги-да, както и натрапчиви състояния, страхове и фобии. Но отново казвам-според литературата.
А по принцип могат ли да покажат магия?
Абсолютно - да, но добре обмислете четенето.

# 287
  • Варна
Здравейте, на бихте ли дали своето мнение. Моя приятелка пита дали ще намери свой близък роднина.

# 288
Здравейте,много моля  за ми отговорите на  един въпрос,който ме вълнува,ще заживеем ли заедно с човека до мен и ако да в рамките на колко време горе,долу? Благодаря предварително

# 289
Моля Ви някоя да ми каже,дали според картите има смисъл да продълавам връзка с К ? Той се сърди постоянно за глупости,а не е дете...блокира ме и става направо токсично за мен... добър е ,обаче е след развод и просто не знам вече.Моля ,помогнете

# 290
Моля Ви някоя да ми каже,дали според картите има смисъл да продълавам връзка с К ? Той се сърди постоянно за глупости,а не е дете...блокира ме и става направо токсично за мен... добър е ,обаче е след развод и просто не знам вече.Моля ,помогнете

По тези карти той няма да се промени. Няма да я бъде връзката.

# 291
  • София
Samoa, прекрасна колода. Коя е?

# 292
  • Sofia

А мечката не означава ли стабилност?

# 293
Мечката означава да бъдеш предпазлива и да си имаш едно на ум. Казва по вече да слушаш и по малко да говориш пред човека. Тя е последна карта, предупреждава те да бъдеш внимателна и по прикрита за да нямаш после ядове

# 294

според мен е на кръстопът  отдръпнал се е за сега. Като че ли не желае комуникация по принцип.
След време питай пак.

# 295
Точно така е ,момичета .Ама говорим,нищим нещата ...Да питаме сега пак ? ще бъдем ли заедно,масар и да ни е ясно и на двамата че ще е временно

# 296
Аз изтеглих карти - мишки, котва, мечка, звезди, щъркели
Някой да каже, не се наемам

# 297
Тези карти мишки котва мечка звезди щъркели на кой въпрос трябва да отговорят?

# 298
Тези карти мишки котва мечка звезди щъркели на кой въпрос трябва да отговорят?
Ще имаме ли връзка със К или приключихме

# 299
Да ще имате връзка с К, но няма да е точно това което очаквате. По мишки има някаква пречка за да се осъществи тази връзка в по продължително време като период. Сякаш по скоро тази връзка ще е загуба на време или друга загуба от ваша страна. По тези карти вие сте влюбена в К и то доста силно,но той сякаш се страхува или няма желание да се отдаде напълно на тази връзка. В тази връзка с К и да се получи щото по котва има надежда да се получат нещата, но по звездите ще се случват много бавно във времето. Последната карта щъркела се чудя как да го изтълкувам. По щъркел или за да сте заедно трябва да се премести те да живеете на друго място или щъркела казва, че вие не само връзка искате с този човек К а даже и дете май искате от човека. Също по тези карти К май не иска чак връзка със сериозно обвързване.  Ама има любов или привличане между вас, обаче често се и карате.
Уморих се да лъжа и мастилото в телефона взе нещо да свършва май.

Общи условия

Активация на акаунт