Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

• 18 311
  • 333
  •   1
Отговори
# 300
Ще одобрят ли офертата?

Риби, куче, мечка,писмо, книга
Ще имам ли ново предложение за работа?
Мъж, птици,букет,кула,мечка

Вашите мнения
 Благодаря предварително.

# 301
  • Велики Преслав
Ще започне процедура по удобряване на офертата. Даже според кучето някакъв приятел ще се опита да помогне за тази оферта и удобрение. Но мечката ще се намеси и попречи. Просто мечката ще се разрови или ще иска да се представят още документи или други видове бележки по писмото. А книгата казва, че ще трябва нещо да се учи или кара курс, защото май има нови изисквания и човека или офертата не му отговарят напълно на условията.
По другия въпрос.
Ще дойде някакво предложение от мъж. Няма да е точно това което очаквате. Обаче по птици заради това предложение ще имате малки семейни неприятности или заради човека от който идва предложението. Мъжът който ще направи предложението сякаш има симпатии към вас или вие към него по букет. Обаче вие не обичате да смесвате удоволствия и работа. По кула ще се наложи да направите някакви компромиси за тази работа ако я приемете. Ще е малко трудна работата или с недостатък. А и мечката е човек който може би не искате да видите или да работите с него. По тези карти ще има предложение, но вие по скоро ще го откажете, отколкото да го приемете.
Ей как лъжа само. Чак аз почнах да си вярвам. 😉

# 302
  • Варна
Здравейте, въпроса е ще имам ли проверка тази седмица?
Цепих на мишки. Теглих букет (обърнат) сърце (обърнато) и лисица. Благодаря!

# 303
Някой, който лицемерничи и се представя за твой приятел на практика ти завижда и иска да ти срине нещата.
Пази се !

# 304
  • Варна
Някой, който лицемерничи и се представя за твой приятел на практика ти завижда и иска да ти срине нещата.
Пази се !
Давам обратна връзка. Ще имам проверка и то още утре.
Попитах как ще мине проверката?
Цепих на планина. Отгоре са изтеглените карти, а отдолу са пояснителните към тях.
Ще се радвам да чуя мнението Ви. Въпреки че на ме положението не ми се струва много розаво.
Благодаря!

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 19:38 от Barumova

# 305
Всичките ли  изтеглени карти са обърнати на обратно?

# 306
  • Варна
Всичките ли  изтеглени карти са обърнати на обратно?
Да без планината.

# 307
Здравейте,може ли да помоля да помоля за отговор,имаме ли бъдеще с човека до мен,дали ще бъдем заедно занапред? Благодаря ви

# 308
Здравейте,може ли да помоля да помоля за отговор,имаме ли бъдеще с човека до мен,дали ще бъдем заедно занапред? Благодаря ви

По тоя въпрос изтеглих Сърце,риби, дърво, лилии, писмо
Изпаднаха жена и луна, дъно куче
За мен има взаимност, нещата изглеждат добре, дори сериозни по дървото и лилиите. До тук ще спра, като "прохождаща".

По горния пост, какво значи да са обърнати картите?

# 309
  • Варна

По тоя въпрос изтеглих Сърце,риби, дърво, лилии, писмо
Изпаднаха жена и луна, дъно куче
За мен има взаимност, нещата изглеждат добре, дори сериозни по дървото и лилиите. До тук ще спра, като "прохождаща".

По горния пост, какво значи да са обърнати картите?
В смисъл, че според някой хора картите имат различно значение според това дали са прави или обърнати.

# 310
  • Велики Преслав
Обърнати те карти се ползват по вече в таро. В Ленорман много малко хора работят с обърнати карти. И не е хубаво да има много обърнати карти в колодата кога се гледа,защото обърнатите карти са с негативни отрицателни значения.

# 311
  • Варна
Здравейте, днес моя близка ме помоли да и тегля карти на въпрос дали ще си намери работа? Пошегувах се, че трябва да си плати с нещо сладко и тя ми донесе бонбони. Картите отговориха много директно змия+пръстен+котва. Мислите ли, че предсказанията стават по-точни и картите отговарят, когато отговорът е откупен по някакъв начин? Досега винаги съм гледала без нищо, но днес се изненадах от тях.

# 312
Може ли помощ? Не умея да хвърлям карти, ще го направи ли някой вместо мен? Търся отговор на въпроса дъщеря ми ще се раздели ли с приятеля си? Предварително благодаря!

# 313
  • София
Мислите ли, че предсказанията стават по-точни и картите отговарят, когато отговорът е откупен по някакъв начин?
По принцип не знам. Но точно за твоя случай както го разказваш според мен тъй като намерението ти предварително изрично е било шеговито, не смятам че трябва да го гледаш точно като откупване.
Ти как тълкуваш картите на въпросната дама? Моето усещане е, че ще има някакво предложение, но по скоро трябва да внимава може би за самия договор.

# 314
Здравейте ! Имам ли бъдеще с Б ? Дали е обвързан ? Моля Ви ,Благодяря

Общи условия

Активация на акаунт