Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 446
  • 680
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 206
Katerun, много благодаря за отговора.
....
elyam, по първия въпрос: ще имате пререкания, конфликт, скарване и в крайна сметка ще се разберете по даден въпрос, ще бъде взето решение, но за теб то ще е решение - примирение. Сякаш ще се съгласиш, защото не ти оставят друг избор. Това ще се случи съвсем скоро.

Katerun, много точно се получи и наистина преди малко получих точно такова решение/предложение.
Разбира се изисках информация и дадох срок.
На него си пуснах запитване  и ми изязоха пръстен, дневник, букет.
Какво казват картите?

Последна редакция: пт, 18 юни 2021, 15:32 от elyam

# 361
  • Мнения: X
Който иска може да се упражнява на Kipper.
Въпросът е Какво се случва с този човек (мъж)?

Моето тълкувание ... мъжът е в някаква безизходица. Може да има проблеми с парите и да не му стигат. Предстои ми пътуване свързано с работа. Ще полага труд и доста усилия. Мисля, че е подал документи за развод . С жената са приключили. Възможно е да е боледувала. Ковчегът е и смърт в семейството. Ще бъде съкрушен. Решение на съд ще му даде нещо неочаквано. Известие от съд. Буквално подарък. Може би наследство или свързано с пари. Като че ли в семейството му обаче ще има лоши новини... или с онези, които дели имоти няма да са доволни от решението.  Теглих допълнителни карти. Според мен този човек води дела за пари, имоти. Бори се да получи нещо негово.

# 362
  • Мнения: 2 122
Въпросът е - ще подпише Х. втори трудов договор до месец?
Нарочно теглих два пъти, но картите се повтарят Simple Smile
Ще ми се да кажа - да, но имам резерви. Какво мислите?



Последна редакция: пн, 21 юни 2021, 10:58 от Silky_soft

# 363
  • Мнения: 10 692
Притеснитени са последните две карти препятствие със възможност за лъжа. Нещо новата работа е преекспонирана...

# 364
  • Мнения: 350
Здравейте, може ли някой за съдействие с 1 карта. Ще имам ли комуникация с човека за когото си мисля. Много благодаря

# 365
  • Мнения: 206
Anjelina123,
Ще имаш ли комуникация с човека за когото си мислиш до 1 месец.
Излезе 34 риби.

# 366
  • Мнения: 10 692
Този човек с когото се търси комуникацията има някакви задни мисли. Ту се появява, ту изчезва изплъзва се от конкретни ситуации и е уклончив в отговорите на въпросите. Иска да те накара ти да поддържаш комуникацията и се прави на интересен, като в същото време нищо не обещава а само загатва какво евентуално би могло да стане и остава всичко останало на фантазията ти. Един вид ти да го търсиш, вместо той теб. Но този човек по-скоро цели нещо друго, не точно връзка - може би само да се възползва от теб. По една карта няма как да се каже повече.

# 367
  • Мнения: 350
Този човек с когото се търси комуникацията има някакви задни мисли. Ту се появява, ту изчезва изплъзва се от конкретни ситуации и е уклончив в отговорите на въпросите. Иска да те накара ти да поддържаш комуникацията и се прави на интересен, като в същото време нищо не обещава а само загатва какво евентуално би могло да стане и остава всичко останало на фантазията ти. Един вид ти да го търсиш, вместо той теб. Но този човек по-скоро цели нещо друго, не точно връзка - може би само да се възползва от теб. По една карта няма как да се каже повече.
Ние нямаме Никаква комуникация от доста време. Блокирана съм от всякъде. И да искам не мога да направя първата крачка. Дано се реши той

# 368
  • Мнения: 92
Мога ли да попитам дали ще имам дете от А.

# 369
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте, преди няколко дни теглих карти на въпрос "Какво ме очаква на работа?". Цепих на жена. Теглих мечка+книга+сърце. Теглих и пояснителни карти птици (за мечка)+ парк (за книга)+ пръстен (за сърце). Ще се радвам да прочета и вашата интерпретация. Дамата няма сърдечни трепети на работното място и това сърце с поясняваща пръстен ме затруднява малко. Благодаря.

# 370
  • Мнения: 364
Здравейте, преди няколко дни теглих карти на въпрос "Какво ме очаква на работа?". Цепих на жена. Теглих мечка+книга+сърце. Теглих и пояснителни карти птици (за мечка)+ парк (за книга)+ пръстен (за сърце). Ще се радвам да прочета и вашата интерпретация. Дамата няма сърдечни трепети на работното място и това сърце с поясняваща пръстен ме затруднява малко. Благодаря.
Дамата,ще сключва търговско  споразумение или договор.Ще има нови отговорности на работното място,което ще изисква повече сериозност и отговорност.

Последна редакция: нд, 04 юли 2021, 10:51 от marbeq

# 371
  • Мнения: 91
Здравейте,
бих била много щастлива, ако някой погледне и на мен с картите. Имам връзка с мъж К. от 6г.Знам, че този човек не е за мен и не искам да градим дом и семейство заедно, а само да сме заедно. Въпроса е, че той понякога много държи на мен, друг път не толкова, което ме кара да страдам и да се измъчвам. С него и без него все съм в агония, но много ми се иска да разбера какво казват картите за нашите отношения  в бъдеще.Има ли любов все още към мен?

Последна редакция: пн, 19 юли 2021, 16:53 от smarfieta

# 372
  • Мнения: 514
Здравейте,
бих била много щастлива, ако някой погледне и на мен с картите. Имам връзка с мъж К. от 6г.Знам, че този човек не е за мен и не искам да градим дом и семейство заедно, а само да сме заедно. Въпроса е, че той понякога много държи на мен, друг път не толкова, което ме кара да страдам и да се измъчвам. С него и без него все съм в агония, но много ми се иска да разбера какво казват картите за нашите отношения  в бъдеще.Има ли любов все още към мен?
Здравейте, изтеглих мъж, планина, дете. Любов не се вижда в тези карти. Изглежда, че той води "парада" и ще вземе решение в бъдеще, за промяна на нещата между вас. С планина в средата той изглежда много хладнокръвен в действията си.

# 373
  • Мнения: X
Какво означава, ако на голямата циганска подредба картата на питащия се падне най-долу, първа от последните четири?
Говоря за подредбата, при която се нареждат 4 реда по 8 карти, а на пети ред - 4 карти.
Има ли някакво различно значение, ако в тази четворка се падне картата на питащия?

# 374
  • Мнения: 91
Здравейте,
бих била много щастлива, ако някой погледне и на мен с картите. Имам връзка с мъж К. от 6г.Знам, че този човек не е за мен и не искам да градим дом и семейство заедно, а само да сме заедно. Въпроса е, че той понякога много държи на мен, друг път не толкова, което ме кара да страдам и да се измъчвам. С него и без него все съм в агония, но много ми се иска да разбера какво казват картите за нашите отношения  в бъдеще.Има ли любов все още към мен?
Здравейте, изтеглих мъж, планина, дете. Любов не се вижда в тези карти. Изглежда, че той води "парада" и ще вземе решение в бъдеще, за промяна на нещата между вас. С планина в средата той изглежда много хладнокръвен в действията си.

Тази промяна......за раздяла ли е или да сме заедно? От 10 дни нито се чуваме, нито виждаме? Как да тълкувам промяната?

Общи условия

Активация на акаунт