Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 439
  • 680
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 146
Здравейте. Може ли да изтеглите карти за мен?

Въпросът ми е -  брат ми се намира в тежка житейска ситуация.Възможно ли е в бъдеще да се стигне до съдебни дела срещу него?
Инициалите са му ДА.

Благодаря предварително!
Към момента излизат само разговори и преговори. Картите са две дами и Сови. Дъно на колодата - Дом.

# 406
  • Мнения: X
Много моля, някой ако има възможност да изтегли карти - Какъв е този човек направил ни това ужасно нещо? Защо го е направил и ще продължи ли да го прави?

# 407
  • Мнения: 146
Много моля, някой ако има възможност да изтегли карти - Какъв е този човек направил ни това ужасно нещо? Защо го е направил и ще продължи ли да го прави?
Въпросът е много неясен, излизат ми загуба на някакви ценности, като кражба. Малко повече информация?

# 408
  • Мнения: 116
Здравейте! Може ли да помоля да ми хвърлите карти, (тъй като аз нямам и не разбирам) ако не е много нахално. Имам изпит на 2ри септември и ми е много важно дали ще успея да го взема. Ликвидацията на същия е на 20ти септември, но се надявам да не стигна до там. Все пак - на коя дата ще го взема?

# 409
  • Мнения: 30
Зфравейте,искам да попитам ще се съберем ли да живеем заедно с И?Има ли друга жена?Благодаря  предварително

# 410
  • Мнения: 4
Може ли и за мен картите,

# 411
  • Мнения: X
Кой е човека, който толкова много ни мрази, че да ни пожелае най-гадното нещо? С какво сме предизвикали неговата омраза?
Моля, ако някой има желание да изтегли карти.

# 412
  • Мнения: 163
Здравейте.Може ли и на мен някой да нареди едни карти с въпрос."Ще си намери ли изгубената лична карта синът ми Георги?"За втори път вече ще я вадим Първия път му я откраднаха със телефона ,но сега той си е виновен Даже и не знае къде я е загубил.Имам и още един въпрос "Скоро ще си получат ли увеличението на заплатата си? И ще съм доволна ли от увеличението? Благодаря за отговорите.

# 413
  • Мнения: 15
Здравейте, зададох въпрос: Какво ще бъде поведението му към мен, когато се запознаем на живо?
Изпаднаха картите: Дама 29, Конник 1, Кръст 36, Букет 9, Лисица 14

Не знам как да ги изтълкувам, наистина. Обикновено ги гледам огледално, в такъв случай дама, кръст и лисица ..Друга жена ли означават? Наистина съм объркана Simple Smile

# 414
  • Мнения: 146
Здравейте, зададох въпрос: Какво ще бъде поведението му към мен, когато се запознаем на живо?
Изпаднаха картите: Дама 29, Конник 1, Кръст 36, Букет 9, Лисица 14

Не знам как да ги изтълкувам, наистина. Обикновено ги гледам огледално, в такъв случай дама, кръст и лисица ..Друга жена ли означават? Наистина съм объркана Simple Smile
Тълкувайте картите по отношение на поведение, какъвто е въпроса.

# 415
  • Мнения: 1 439
Здравейте, зададох въпрос: Какво ще бъде поведението му към мен, когато се запознаем на живо?
Изпаднаха картите: Дама 29, Конник 1, Кръст 36, Букет 9, Лисица 14


Според мен ще мине добре срещата, но няма да има желаното продължение на отношенията ви след това. Ще усетиш лицемерие и неискреност в поведението му.

# 416
  • Мнения: 10 691
Здравейте, зададох въпрос: Какво ще бъде поведението му към мен, когато се запознаем на живо?
Изпаднаха картите: Дама 29, Конник 1, Кръст 36, Букет 9, Лисица 14

Не знам как да ги изтълкувам, наистина. Обикновено ги гледам огледално, в такъв случай дама, кръст и лисица ..Друга жена ли означават? Наистина съм объркана Simple Smile
След време ( от срещата ) ще разбереш, че въпросния има и друга жена е полезрението си. Някоя от миналото му която продължава да е наоколо и не му е безразлична. Ще усетиш лицемерие от негова страна но прикрито зад сериозна доза любезност и лицемерничие. Внимавай и се пази.

# 417
  • Мнения: 116
Здравейте! Теглих си карти за един изпит, който имам в понеделник и се паднаха
1. Конник, 2. Дама, 3. Детелина.
Грам не разбирам от тълкуването все още, но ми се струва, че ще имам късмет, ако дамата визира мен, или може би ще ме изпитва жена. Изпитът ще мине бързо (по конника) и… положително? 😁
Помощ от някой?

# 418
  • Мнения: 116
Здравейте! Теглих си карти за един изпит, който имам в понеделник и се паднаха
1. Конник, 2. Дама, 3. Детелина.
Грам не разбирам от тълкуването все още, но ми се струва, че ще имам късмет, ако дамата визира мен, или може би ще ме изпитва жена. Изпитът ще мине бързо (по конника) и… положително? 😁
Помощ от някой?

ПС:
Картите буквално познаха. Жена ме изпитваше (дама) и изкарах тотален късмет (детелина) с темите, които ми се паднаха. Също така изпитът мина наистина бързо (конник).
=> взех изпита успешно.

# 419
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте,
Ще се радвам да ми помогнете в тълкуването на картите. Въпроса е "Какво ме очаква на работа?". Цепих на мъж. Теглено е път с поясняваща кула; змия с поясняваща мечка; и дърво с поясняваща ковчег.
Аз ги тълкувам по следния начин: ще се даде възможност за издигане в кариерата от шеф жена. Това издигане ще е е заради лошо здравословно състояние на някой колега. Правилно ли ги тълкувам? Ще се радвам да прочета и вашите интерпретации! Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт