Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 37 108
  • 828
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 36 479
Аз съм си взимала дребни неща от Лафка, по време на екскурзии, но не са ми предлагали билети. Вероятно са предлагали само на редовни клиенти.

# 646
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Доколкото знам държавата купува обектите на Лафка и ще разпространява новите игри на тотото през тях.

Предположих аз нещо подобно по-рано. Отвратително. Един обект на Лафка е на около 10 м. от пункт на тотото. Изобщо как може държавата да мисли да плаща западащ бизнес на Пеевски? Това е... Дано не е вярно.

# 647
  • Мнения: X
Това няма голям икономически смисъл за тотото, защото в неговите пунктове не се продава нищо, освен хазарт. Проста будка, продаваща всякакви дреболии, би имала повече шансове да е на някаква печалба. Имам предвид, че те продаваха цигари, а това също е гарантирана клиентела, също и правеха кафета.

# 648
  • Мнения: X
Във Фантастико най-редовно предлагаха билети на касата. Много дразнеха, сякаш малко си даваха парите хората.

# 649
  • Мнения: 19 007
На мен билет не са ми предлагали никога, пазарувам поне 1-2 пъти седмично във Фантастико, предлагат вафли и подобни, които са на промоция....

# 650
  • Мнения: X
Билети предлагаха най-редовно, пазарувам от 5 години почти всекидневно във Фантастико. Не стига, че имаха щанд в същия магазин, ами и с билетите досаждаха. Изключително много ме дразнеха.

# 651
  • Мнения: 19 483
Потвърждавам за предлагането във Фантастико. Мен ме дразнят, защото предлагат непрекъснато някакви неща, а аз като плащам внимавам какво плащам и ако искам да си купя нещо решавам преди това, не на касата.

# 652
  • Мнения: 15 204
"Доволни ли сте от пазаруването?" - Била
"Възползвайте се от възможността ..." - представители на различни стоки в хипермаркети и др.
В Технополис не ми се влиза - като мухи на мед са, на изплащане.
Лафка редовно ми предлагат не само билети.

Това са иновативни стратегии за подобряване стокооборота, но аз съм стар човек и повече ме натоварват, отколкото да предизвикат "развързване на кесията".

# 653
  • Мнения: 18 498
Навсякъде предлагат по нещо от седмичните таргети, виждам, че и на самите касиери им е неприятно. Казвам "следващия път" и се разбираме.

# 654
  • Мнения: X
Явно имате платежоспособен вид  Simple Smile , мен единствено кредитните консултанти в Техномаркета ме гонят, докато не ме хванат, че още от входа се опитвам да завия нанакъде и да ги избегна.

# 655
  • Мнения: X
Мен конкретно с билетите много ме дразнеха, предвид масовото оглупяване по тях, високата им цена и хазартния им статус все пак.

# 656
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Уикендът, ако имам път към пазара, ще питам в Тотото дали им се е увеличила продажбата на билети. Grinning

# 657
  • Мнения: 5 903
Странно ми е, как не се е включил в темата някой, който е имал нещо общо с Лафка. Постоянни проверки на франчайзинговите им обекти. Постоянно притискане да продават, да предлагат билети! Тези мили пенсионерки, дето обикновено работят в Лафка, получават постоянни съобщения, кои билети са в кампания на усилено предлагане, от коя- до коя дата, от колко- до колко часа...
Че и постоянно съобщават кой обект е бил най-активен. По празниците имаха план за изпълнение, колко бройки до колко часа да се продадат!

# 658
  • Варна
  • Мнения: 17 954
От чисто любопитство питам дали в Бургас затвориха сините павилиони тип "Лафка"?

# 659
  • Мнения: 9 652
От чисто любопитство питам дали в Бургас затвориха сините павилиони тип "Лафка"?
Мога да ти кажа утре. Simple Smile
Предполагам, че са затворени. Те си бяха официални Лафки без надпис... имаше ги обявени в сайта им.

Общи условия

Активация на акаунт