Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 36 969
  • 828
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36 193
Това не са реклами, а клипове с печеливши. Снимат се с рекламна цел, но се различават от обикновените реклами. Същите хора после се появяват в студиото на предаването, където им дават чекове, а лятото ги дават в обзорни предавания, в които разказват какво са си купили.

# 46
  • Мнения: 10 680
Единственото, което ме кара донякъде да вярвам, че печелившите са реални е факта, че за толкова години един "печеливш" не се изпусна, че е взел само 1000 лв, за да се прави на маймуна по тв-то. Те минаха стотици хиляди хора оттам. Ако беше нагласено, все щеше да изтече информация от някого...

# 47
  • София
  • Мнения: 38 202
Ох, стига сте съчинявали.
Печалби до 5000 лв се изплащат на място.
Над 5 подписваш договор, че си длъжен да се появиш по тв.
Има и богати хора - наскоро имаше един с бизнес.
Но им казват какво да говорят - ще ги дам на внуците примерно, за да звучи по-затрогващо. Имам съседка, спечели 100 х в началото.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 476
Позната на баба ми спечели 200 хил. лева. Получи ги, изплати кредити, почерпи комшии и замина на скъпа екскурзия с приятели за нейна сметка. Това преди няколко години. Става дума за провинцията. Аз не играя.

# 49
  • Мнения: 371
Имам съсед спечелил 1 милион. Първоначално му изплатиха някаква сума, а останалите ще ги "получава" разсрочено за 20 години. Купи си още един апартамент. Мисля, че на гърба на билетчета има такова условия за разсрочено плащане за спечелилите милион.

# 50
  • София
  • Мнения: 14 512
Имам съсед спечелил 1 милион. Първоначално му изплатиха някаква сума, а останалите ще ги "получава" разсрочено за 20 години. Купи си още един апартамент. Мисля, че на гърба на билетчета има такова условия за разсрочено плащане за спечелилите милион.
Да, сега ги гледах билетите в сайта - милионите се изплащат първоначално 200 К и след това 20 години на равни вноски.

# 51
  • Мнения: 18 322
В момента има интервю с един от сем. Найденови\Ефбет, които сега са подали сигнал и материали в прокуратурата за Божков - човекът вика - преди 45 дни дойдох в бТВ - не ми обърнахте внимание, 12 часа ме записваха от Дневник - нищо не пуснаха от това интервю. Та така...

# 52
  • Мнения: 36 193
Телевизиите ни са по-корумпирани от Божков (наистина го мисля). А и Ефбет ли е негова фирма?

# 53
  • Мнения: 47 889
По-големият проблем не е ли освобождаването от данъци ? Това ще се промени ли, или само "собственика" на лотарията ще сменят?

# 54
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ако проблемът наистина беше в данъците, защо не погнат и всички ония близки до властта олигарси, за които не е ясно как са станали милионери, но пък е ясно, че крият и дължат? Едни пари се преразпределят и насочват към правилните хора, това е. Какво стана с бизнеса и хотелите на Арабаджиеви? По информация от някои медии най-скъпият им хотел е вече собственост на Маргините.

# 55
  • Мнения: 18 322
Телевизиите ни са по-корумпирани от Божков (наистина го мисля). А и Ефбет ли е негова фирма?

Ефбет била на това сем. Найденови. Божков им поискал бизнеса.


В момента Божков по телефона по Нова телевизия - сигурно като основен рекламодател се включва, когато иска.

# 56
  • Мнения: 730
В това интервю бяха хвърлени много тежки обвинения😳

# 57
  • София
  • Мнения: 526
Телевизиите ни са по-корумпирани от Божков (наистина го мисля). А и Ефбет ли е негова фирма?

Ефбет била на това сем. Найденови. Божков им поискал бизнеса.


В момента Божков по телефона по Нова телевизия - сигурно като основен рекламодател се включва, когато иска.
Той Божков от вчера сутринта е по всички сутрешни блокве, Нова са последни Yum

# 58
  • Мнения: X
Няма такава държава, издирван с европейска заповед за арест, да се включва на живо по ТВ, когато му скимне.

# 59
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Няма такава държава, издирван с европейска заповед за арест, да се включва на живо по ТВ, когато му скимне.
Че и на примиера звънял, ама той не го вдигнал.

Цитат
Звъннах веднъж на премиера да го питам защо подкрепя закон, който противоречи на конституцията, но той не ми вдигна

https://petel.bg/Bozhkov--Ne-znam-kak-popadnah-v-tazi-situatsiya … stvoto-si__349805

Общи условия

Активация на акаунт