Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 36 981
  • 828
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 19 362
Аз пък не съм сигурна, че има спечелили, които да се възмущават сега. Тоест някой взел десетина хиляди лева да - но тези с печалби милиони или за по двайсет години напред - ами хайде да се покажат да ги видим колко са ощетени. А сега който и да го захване този бизнес, доста ще му залежават билетчетата при този резил с изплащане на печалбите в момента.

# 271
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 055
Няма "който и да се захване", бизнесът вече е държавен.

# 272
  • Мнения: 36 206
Онзи човек (не му помня името), който спечели 12 милиона от тях, със сигурност няма да ги вземе. Той вече се е запасил с апартаменти и коли (предполагам), така че може да си позволи да води дела.
 

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 40 600
Онзи човек (не му помня името), който спечели 12 милиона от тях, със сигурност няма да ги вземе. Той вече се е запасил с апартаменти и коли (предполагам), така че може да си позволи да води дела.
 
а с какво е купил тия запаси...?

# 274
  • Мнения: 19 362
Те като изплащат по 200 х. на година не знам колко е могъл да се запаси, дано е получил все пак нещо човекът.

# 275
  • Мнения: 36 206
Мисля, че даваха първоначално 1 милион, а останалите разсрочено. Трябва да е похарчил доста до сега, но едва ли е стигнал и до средата на обещаната сума.

# 276
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 055
Според някаква статистика, всеки втори тотомилионер фалира до 2-3 години след печалбата. Така че няма как да знаем какви запаси от имоти е направил.

# 277
  • София
  • Мнения: 11 457
Да, бе, виждам как леля Дичка от Горно У*но ще си наеме адвокати да съди държавата. Валерко Симеонов каза, че всички спечелили са свободни да си търсят правата, държавата не се ангажира с абсолютно нищо.
Сега искам да направят малко клипове как леля Дичка, Сульо и Пульо реват, че лотарията ги е излъгала.

 Не, леля Дичка няма да си наеме адвокати, но адвокатите ще налазят леля Дичка. И дано го сторят. Според държавата - фирмата имала пари в наличност да обезпечи печалбата, да са съдели фирмата. Коя фирма? Тая дето одържавяват или оная другата?

# 278
  • Мнения: 47 903
Казуса е направо уникален откъм морална, политическа, финансова, всякаква гледна точка
Все по-безмълвна ставам Sad
Хем ми е жал, хем много ме е яд в каква смотана държава живея

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 40 600
Казуса е направо уникален откъм морална, политическа, финансова, всякаква гледна точка
Все по-безмълвна ставам Sad
Хем ми е жал, хем много ме е яд в каква смотана държава живея
и аз така...и затова все по-често се замислям как ще я караме тук?

# 280
  • Мнения: 19 362
Ще се наредят на опашката на кредиторите на Нове холдинг или там което дружество организира играта, ама преди това е държавата с едни 500 милиона. Преди малко четох изявлението на Нове холдинг , които обидено и с ръка на сърцето си качили видите ли в Търговския регистър отчетите то 2014 до 2018 година, ама защо сега бе, другари? Като се разсмърдяха нещата и видите ли колко са коректни, сега ще ми качват отчета от 2014 година, че и Агенция по вписванията спи.....

# 281
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 055
Да ги налазят адвокатите, добре, идеално. Ама ще хванат господ за шлифера. Нека има фирмата пари, я опашката от кредитори колко е дълга. И там не е леля Гичка с печалбата си от 100 хилки, там говорим за милиони. В евро.

# 282
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 456
То тези отчети само за пред тях ли са били? Това да им е - че не са били публични. Но явно са стигали до по-горе и са минавали. Горанов трябва да изгърми. И с парите на партиите пак не беше разбрал май.

# 283
  • Мнения: 19 362
 Горанов още като се биеше в гърдите, че в чужд луксозен апартамент живеел, щото детето му така искало, ама сам си плащал тока, трябваше да изгърми. Такава върховна наглост не бях чувала. Той сам бил си плащал тока, ами да отида аз да му го платя ако се затруднява ?

# 284
  • Мнения: 18 333
За съжаление Горанов няма да бъде наказан за този случай, както му се разминаха и останалите издънки - https://www.segabg.com/category-observer/kakvo-oshte-tryabva-da- … e-goranov-ostavka

Общи условия

Активация на акаунт