Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 37 046
  • 828
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 840
човека разработи успешен бизнес и му го взеха, хаха Sad

# 301
  • София
  • Мнения: 14 637
И Киро да остане без пари от реклама, абсурд.

# 302
  • Мнения: 54 338
Кой е Киро?

# 303
  • София
  • Мнения: 14 637
Собственика на Нова ТВ - Домусчиев. Парите от лотарията на Божков са били дефакто печалбата на телевизията.

# 304
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Честито! Sunglasses
Какво ще правят сега ония, дето търкаха билети?
В тотото ще търкат. Аз ходя там веднъж в седмицата да си пробвам късметя. Ама повечето пъти тотото печели. Joy

# 305
  • Мнения: 54 338
Е, тотото е традиция.
И аз пускала, там е тръпка дали ще се паднат твоите числа. Simple Smile
Но билет не съм търкала никога.

# 306
  • Мнения: 18 476
Ха, внезапно държавният тотализатор отново става крупен рекламодател Simple Smile
Но ми е интересно какви промени ще настъпят в Нова с тези минус 25 милиона.

# 307
  • Мнения: 36 421
Чудя се сега дали Нова ще фалира. Не вярвам държавата да им дава пари.
Утре сигурно ще има предаване - те са заснети предварително...Ще разберем.

Какво ли ще правят с билетчетата от Лафка. Ако ще ги хвърлят, бих искала да поизтрия малко, да видя колко печеливши има Simple Smile

# 308
  • Мнения: 15 166
Но ми е интересно какви промени ще настъпят в Нова с тези минус 25 милиона.
Да намалят бройката на хрантутниците.

# 309
  • Мнения: 36 421
Първо се сетих за "На кафе"...

# 310
  • Мнения: 54 338
Не знам с билетите какво ще правят, но горките продавачки ще си отдъхнат, че имаха таргет за продадени билети.
Вие какво берете дерт за Нова?
Да фалира. Много важно!

# 311
  • Мнения: 36 421
А, не ми пука. Просто ми е интересно.

Обаче, на Лафките винаги имаше опашки, от сега нататък няма да е така. Дали няма да намалеят?

# 312
  • София
  • Мнения: 11 463
Дами, народното събрание прие на второ чете промените. В срок до 2 седмици те ще се Обнародват в държавен вестник (ако не бъде сезиран Конституционния съд). Едва след обнародването промените Влизат в сила. Ще започне процедура по изземване на лиценза и пр. Дотогава няма пречка нещо да работи.

Специално за ДеВа - не само, че няма да спрат рекламите на хазарта, ами категорично в парламента днес беше отвхърлено ова предложение. От финансовия минстър преди няколко дни имаше предложение да се намали налога на хазарта, но под медиен натиск го оттегли.

Наистина ли има още някой НЕразбрал какво се случва с лотарията, и че просто й сменят собственика, наистина ли? Пишем го вече десет страници в тая тема! И наистина ли още някой ще пита защо ще има и днес, и утре и идната събота тегления, предавания, раздавания на печалби?

И последно - наистина ли има още хора в този форум, които си мислят, че Хвала тая държава - разнебити хазарта и лошите, и че Гешев ще ни оправи! Наистина ли?!

# 313
  • Мнения: 54 338
Със сигурност няма да остане в същия вид.
А Държавна лотария винаги е имало.

# 314
  • София
  • Мнения: 14 637
А, не ми пука. Просто ми е интересно.

Обаче, на Лафките винаги имаше опашки, от сега нататък няма да е така. Дали няма да намалеят?
А, що? Лафка има лиценз и за спортния тотализатор, така че ще продава и новите талони.
Нова няма как да фалира, като се видят новите назначения в телевизията, може да се види Кой всъщност стои зад Домусчиев, а Той няма да се остави да е на минус. Ще прилапа с някоя врътка и рекламата на новата лотария.

Общи условия

Активация на акаунт