Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 37 090
  • 828
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 777
Значи шансът за спечелване е малък.
Повече от половината печалби от несъщестуващи вече билети не са изтъркани от никой (съгражданка "спечели" от мега милиони през 2014 мисля. Този билет вече не съществува в лафките, но в сайта пише, че остават 2 печалби).
Тези, които все пак спечелят не ги вземат веднага, а уж за 20-40 години (явно след като се пенсионират спират да им ги изплащат според това, което писа Карбовски във ФБ)
Ами и на всичкото отгоре май нищо не вземат.

То не бяха доказателства, показвания на СМС за изплащане на печалби и т.н.

То е ясно, че билети ще има (ако не билети, то някоя друга хазартна игра. Едно време познаваха кръстословици и думи на импулсни телефони в предиобедните и късните часове). На мен ми е интересно кой ще прибира парите сега.

# 376
  • Мнения: 840
който си плаща (като божков преди).

# 377
  • Мнения: 36 468
Имаше някои техни билети, които не се продаваха в Лафките, а само на щандовете на НЛ в моловете. Просто така си бяха, но не знам защо.

# 378
  • Мнения: 1 118
Значи шансът за спечелване е малък.
Повече от половината печалби от несъщестуващи вече билети не са изтъркани от никой (съгражданка "спечели" от мега милиони през 2014 мисля. Този билет вече не съществува в лафките, но в сайта пише, че остават 2 печалби).
Тези, които все пак спечелят не ги вземат веднага, а уж за 20-40 години (явно след като се пенсионират спират да им ги изплащат според това, което писа Карбовски във ФБ)
Ами и на всичкото отгоре май нищо не вземат.

То не бяха доказателства, показвания на СМС за изплащане на печалби и т.н.

То е ясно, че билети ще има (ако не билети, то някоя друга хазартна игра. Едно време познаваха кръстословици и думи на импулсни телефони в предиобедните и късните часове). На мен ми е интересно кой ще прибира парите сега.

Може някоя печалба да е изгърмяла.
Аз например когато станаха модерни билетите 2014 или не помня точно кога, помня, че дори не знаех, че се търкат - гледах и сверявах числата, които хвана на едни Бинго. Може да съм изтървала някой милион ахахах

# 379
  • Мнения: 6 218
При спрени и изтеглени билети от даден вид е напълно нормално да има някой с дребна неизплатена печалба.Не вярвам да са ги оставили до последно да се изчерпат наградите за да спрат печатането и разпространението.

# 380
  • София
  • Мнения: 14 671
Ама странно голи изглеждат лафките и изипей😆 няма билети по стените, екраните с тегленето на лотото не работят(и него ли са го спрели?). Даже днес и двете лафки покрай нас са затворени, нали поне те изплащали до 100 лв. от билети, закупени от тях.

# 381
  • Мнения: 777
При спрени и изтеглени билети от даден вид е напълно нормално да има някой с дребна неизплатена печалба.Не вярвам да са ги оставили до последно да се изчерпат наградите за да спрат печатането и разпространението.
Е колко да са дребни
2 х 1 000 000 лева
5 х 50 000 лева
4 х 10 000 лева
7 х 5 000 лева?

За този билет говоря. До колкото помня тогава 1 милион и ги изплатили накуп на момичето (поне така изглеждаше). Купила си апартамент в София и не работела. Участва в Мис Пепеляшка или нещо от сорта. Явно много им е дошло обаче. В последствие и на билетите пишеше, че ги изплащат за 20-40 години някъде. Така като гледам може и 200-400 години да ги изплащат Grinning

# 382
  • Мнения: 1 306
За този билет говоря. До колкото помня тогава 1 милион и ги изплатили накуп на момичето (поне така изглеждаше). Купила си апартамент в София и не работела. Участва в Мис Пепеляшка или нещо от сорта.
Те тия дето ги дават са спечелили нещо наистина. Само че обявяват ето тая спечели 1 милион, а реално е спечелила 100 хиляди (примерно). Казват й: "Ще ти дадем още 20 хиляди, но на рекламата ще кажем, че си взела милион. И гледай да не се разчуе, че да не се налага да връщаш всичко." Дали има шанс да откаже или желание да се оплаква за измамата? Аз си мисля, че ще приеме и ще си трае. Какво къде си е купила и как не работи - иди проверявай.

# 383
  • Мнения: 6 218
Доста нераздадени и сериозни суми са наистина.Явно не им изнася че условията са били накуп да се изплатят наградите.

# 384
  • Мнения: 36 468
На гърба на билета би трябвало да пише дали се изплаща накуп.
Има едни билети с точно такъв тип награди, при които плащат нещо като заплата в продължение на 20 години. Защо това да е измама - все едно от НЛ са знаели, че бизнесът им ще се срине?
А и тези печалби по начало не бяха добри, защото можеха да се случат всякакви гадни неща и човек да не успее да се възползва от парите - предполагам, че хората са имали едно наум за тях (аз никога не съм взимала такъв тип билет точно заради това едно наум).

Ако спечелите сега 7 милиона от тото 6 от 49, също няма да ви ги дадат накуп. И това беше описано някъде. Така че няма значение дали лотарията е държавна или частна - този елемент винаги го има.

# 385
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Има една фейсгрупа - Национална Измекярия и там от вчера, май, има следния пост:

Цитат
Тодорова, Джеват , Бакалова , Хубенов ... Що спряхте да печелите по 20-50 хиляди лева на ден ? Ебахти как ви беше тръгнало, страшен късмет а?! Човек да ви завиди на късмета, а то кво било...съкратили са ви нещо от сайта на лотарията и сега на борсата

Върти се из групите, че тези лица са печелили огромни суми в рамките на няколко дни и отдавна подозират, че са подставени. А от както гръмна скандала вече не се появяват сред спечелилите.
Общо взето да се четат коментари по групите, обсъждащи НЛ, е голямо шоу. А и пускат последните новини по темата.

# 386
  • Мнения: 36 468
Тези са печеливши от сайта ли?

# 387
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Тези са печеливши от сайта ли?

Да
и още един цитат от тази група:
Цитат
Можете разбира се, пускайте сигнали до ДКХ и КЗП, аз съм пуснал за Тодорова,Джеват,Бакалова,Хубенов. Но явно са заети с билетите и не обръщат все още толкова внимание.

Аз не се наемам да давам категорично мнение за спечелилите.

# 388
  • Мнения: 1 306
На мен ми е доста странно с какъв акъл ще дават някого по ТВ с лице, имена и населено място при печалба 1 милион. Сякаш изнудванията се случват само в страни от третия свят, а ние сме къде къде напред. Има хора, които мрат за малко известност, но обикновено нямат достатъчно акъл и по-късно разбират подробностите. В масовия случай, печелившият не би искал да се разчува.

# 389
  • Мнения: 36 468
Мда, от сигнала до КЗП няма никакъв смисъл. Когато се пусне жалба, искат да видят касова бележка, като доказателство, че жалбоподателят е ощетен. Те реагират на лични сигнали - тоест, ако някой е ощетил ВАС, а не държавата или обществото.
Просто човек от КЗП ще се обади на оставения телефон (задължително се оставя истински телефон, защото това е техният начин за обратна връзка - дори да оставите имейл, ще звънят) и ще каже на жалбоподателя, че това не е тяхна работа.

За жалбите до Комисията по хазарта не знам нищо, но подозирам, че ефектът ще е същият.

Общи условия

Активация на акаунт